DENTA - Comfort s.r.o., ortodoncie

76701 , Kroměříž , zlínský

• František Stehlík

Zubař, MUDr.

• P

Jen chvala, tak mili lidi a ta profesionalita:))) naprosta spokojenost i muj maly syn spolupracoval a bez jedineho protestu ukazal zuby, opravdu važme si takovych sluzeb!!!

• M

Do ordinace pana doktora Stehlíka jsem se dostala náhodně před 3týdny.Vůbec jsem jej neznala,nic o něm nevěděla,ale můžu říct s naprosto čistým svědomím,že jsem se nesetkala v životě s tak profesionálním a hlavně lidským přístupem.Všichni jeho zaměstnanci,jak lékařky tak sestřičky,jsou stále usměvavé a velice příjemné.Mám velké problémy se zuby,za tak krátkou dobu jsem absolvovala již 8 návštěv,ovšem přístup k pacientovi je tak vstřícný a hlavně lidský.Konečně jsem neslyšela věty typu/tam vás nemá co bolet,vy furt něco máte atd./Neznám pacienta,který by si šel k zubaři nechat udělat jakýkoliv zákrok,pokud by jej nic nebolelo.Ještě se mnou bude mít mnoho práce než mi dá zuby do pořádku,poněvadž již pomalu půl roku mám velké bolesti,ale již nyní bych chtěla touto cestou vyjádřit velký dík celému jeho kolektivu.MOC VÁM DĚKUJI.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře