Praktický lékař pro dospělé
Branišovská 31, České Budějovice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé průběžné zdravotní kontroly a konkrétní onemocnění

s panem doktorem jsem v kontaktu již několik detítek let,ještě z doby
kdy působyl jako šéflékař na JE Temelín za tu dobu jsem k němu
získal absolutní důvěru nejen pro vysoce kvaifikovaný a odborný pří-
stup ale lidský,který považuji za stejně důleřitý.Je pro mne obtížné
si přestavit,že bych o tento kontakt měl přijít,jako se mi stalo v případě mého dentisty,který sám ze zdravotních důvodů skončil.
Z výše uvedených důvodů musím těm,kteří vyhledat lékařskou péči nejvýš zodpovědně doporučuji pana MUDr.Součka.Je málo
lidí,kterým tak bezvýhradně důvěřuji.
Děkuji pane doktore za vaši veškerou pomoc!

Pan doktor se mě ujal v situaci, kdy jsem byl doslova v koncích. Můj praktický lékař netušil co se mi může být. Dnes, tři roky od našeho prvního setkání, jsem zase zdravý a v kondici. Tomuto člověku budu do smrti vděčný. To ani nemusím připomínat dnes tak vzácné vlastnosti jako upřímnost, úcta k druhým, takt a hlavně chuť někomu opravdu pomoci. Děkuji pane doktore!

Naprostá spokojenost za celých deset let, co ho navštěvuji. Velice profesionální lékař.

Zatím lékař, který u mě vede nad všemi ostatními praktickými doktory. Takového jsem už druhého nenašla.
Vždy vyslechl, vyšetřil, pomohl, byl vstřícný. Je pravda, že stále se ptal, zda nejsme těhotné. Ale to chápu, byli jsme studentky a byly to divoké roky na kolejích :o)

Jen bych chtěl reagovat na pisálky typu: "..velmi slabé znalosti a špatný až přezíravý přístup.." a jim podobným, kteří se nedokážou ani podepsat a přiznat se za svůj názor. Chodím k MUDr. Součkovi nějakých 6 let a za tu dobu mě minimálně 2x zachránil život správnou a včasnou diagnosou. Nevím, jakého lékaře byste si představovali, pro mě je však pan doktor člověkem na svém místě! Navíc by mu leckdo mohl závidět jeho takt, vstřícnost a znalosti. Dnes má přeci každý možnost změnit lékaře, tak si tu, prosím, nekompenzujte svoje komplexy pomlouváním slušných lidí.

Příjemný, vstřícný, taktní.

Chodím k panu doktorovi už přes deset let a jsem spokojená.Navštěvuje ho celá má rodina .

I po změně bydliště zůstává mým osobním lékařem už přes 20 let. Je pravda, že dovede docela dobře odhalit hypochondrické stavy, ale když je opravdu třeba léčit, léčí, případně posílá ke specialistům.

S péčí pana doktora jsem velmi spokojen, mám ho jako praktického lékaře přibližně 15 let, a i když jsem se přestěhoval do jiného města nechci měnit. Vždy pomohl a dobře poradil a to vše s příjemným vystupováním.

Pana doktora určitě doporučuji. Sama jsem u něj byla jen jednou nebo dvakrát během mého studia, sídlí totiž u vysokoškolských kolejí. Oceňuju ale jeho ochotu spolupráce, když jsem za ním během několika měsíců co dva týdny chodila se zahraniční studentkou a dělala jim tlumočníka. Byl milý a slečnu vždycky uklidnil, ačkoliv mu nerozuměla ani slovo. Stačil úsměv a evidentní dobrá nálada. V jiné než dobré náladě jsem ho nikdy nezastihla, a to pacienta vždycky potěší.