Sam. ordinace PL pro dospělé
Sladkovského 2617, Pardubice

K panu doktorovi chodím již přes 20 let a vždy jsem se u něho setkal se vstřícností. Za tuto dobu jsem se ani jednou nesetkal s neodpovědným přístupem. Dle mého názoru se jedná o lékaře s vysokou odborností, neboť vždy, když mě zaslal na odborné vyšetření, tak se potvrdila jeho předběžná diagnoza. Rovněž je nutno ocenit jeho citlivý přístup k pacientům, což není v dnešní době u části lékařů pravidlem a zvykem.

Prakticky celá naše rodina využívá služeb pana doktora a jeho zdravotní sestry, a to již opravdu velmi dlouho. Jsme velice spokojeni, a to jak s diagnostikou, odborným i lidským přístupem, volbami léčby, doporučeními, tak i se systémem objednávání a možností rychlého kontaktu. Pan doktor se svou zdravotní sestrou jsou prostě velmi dobrý tým !

Poznal jsem už dost lékařů a to jak praktických, tak i specialistů. A zcela zodpovědně musím prohlásit, že jsem nepotkal nikoho s takovým přehledem a zkušenostmi. Jeho diagnózy (a to bez možnosti specializovaných vyšetření, ke kterým jako praktický lékař nemá přístup) bývají mnohdy přesnější a dokonce správnější, než na specializovaných odděleních, kde je jednak lékařské vybavení na zcela jiné úrovni a kde by navíc lékaři-specialisté zaměření jen na jeden konkrétní obor, měli být mnohem více odborně na výši, než obyčejný "obvoďák". Naše zdravotnictví by potřebovalo víc tak dobrých lékařů, jako jen pan MUDr.Šnopl.

nejlepší

K panu doktorovi uz nejaky patek chodim a muzu rict,ze je to opravdu dobry lekar a kdyz uz si s necim nevi rady radeji mi napise doporucenku a posle me kam je potreba.Jste opravdu dobry lekar.

Dobrý a velice sympatický lékař. Vždy pomůže a s úsměvem.

Krátké čekací doby, sestra taková standardní, pak doktor příjemný, jsem celkem zdravý, takže jeho diagnostiku nemohu posuzovat, ale přijde mi jako lékař fundovaný.

Pan doktor je velice hodný.Mohu jen doporucit..

Znám tohoto lékaře již skoro 20 let a můžu říci,že jde o nejlepšího diagnostika,s jakým jsem se kdy setkala.Jeho závěry jsou vždy přesné,což mi několikrát potvrdili i v nemocnici,kam mne poslal když to bylo potřeba.Jeho léčba mi vždy pomohla a jeho lidský přístup k pacientům a pochopení pro jejich neduhy je příkladné.S lepším lékařem jsem se za svůj život ještě nesetkala.A pán před mnou by více než ortopeda potřebovat dobrého psychiatra.

Pana doktora jsem zazil jako zaskok za svou velmi dobrou a vstricnou praktickou lekarku, kdyz mela dovolenou. Prosil jsem ho, aby mi doporucil dobreho ortopeda, protoze mam obtize s chodidly. Rekl mi, ze na takove veci nema cas a ze si ho mam vyhledat sam. Vubec mi s mymi obtizemi neporadil a tvaril se ze ho obtezuji. Myslim si, ze tohoto pana doktora nema cenu ani navstevovat a je lepsi zajit rovnou k jinemu odbornikovi, ktery pacientum nasloucha. Podle mne tam jenom sedi hloupe a arogantne kouka a ze skoly jiz vse asi zapomel. Doktor by tady mel byt pro lidi a ne lidi pro nej.