Stomatologická ordinace
Smetanovo náměstí 1358, Slaný

Umístění: Stomatologická ordinace

já už nemám ani jeden zub ale miluju ji už 30 let. Je to Paní doktorka, člověk s přehledem a smyslem pro humor. Nikdy na ní nezapomenu. Miroslav Čermák Praha

Chodil jsem k ní přes 10 let... Drahé a bohužel nekvalitní, pod plombami se dělají kazy a ve vrtaných zubech jsou ulámané vrtáky? Vážně? Nedoporučuji...

Vynikající lékařka s citlivým a vstřícným přístupem k pacientovi, vždy milá a usměvavá. Jsem naprosto spokojen a doporučuji.

Tuto doktorku opravdu nedoporucuji. Z toho co mi doporucovala, z toho kolik jsem platila a z vysledku- jsem ziskala dojem, ze ji jde jen o penize, zakroky dela tak, aby se musely udelat dalsi a ona na jednom zubu vydelala co nejvic:-(

S paní doktorkou Žákovou mám jen ty nejhorší zkušenosti. Než člověk otevře ústa, chce 2000 za vybělení zubů. Pokud to nedáte, odmítne Vás vyšetřit. To se stalo asi před 8 lety. Přišla jsem k pani doktorce Žákové s velkou horečkou a bolestí zubů. První její věta byla, nejdříve zaplať a pak tě ošetřím, jinak běž jinam. Naštěstí jsem poslechla a odešla jsem za panem Loučkou. Ten zjistil, že tam nemám jen jeden kaz, ale dalších pět o kterých pani doktorka neměla ani ponětí. Když mi pan doktor Loučka řekl od čeho mám horečku, byla jsem v šoku. Paní doktorka Žáková mi předtím vrtala a čistila zub, ale nechala v zubu buničinu, kterou zablombovala a ta po roce nadělala takovou paseku, že se to nedá vyjádřit. Tak to je naše paní Žáková. Tuto osobu vůbec nedoporučuji a určitě bych k ní neposlala svého nepřítele, je to o život.

na me je vzdy hodna pani doktorka :-)

Z mé zkušenosti mi řešila kazy až v okamžiku, kdy jsem přišla, že mi bolí. Když to přestávalo být únosné, rozhodla jsem se, že si dám zuby do pořádku ať to stojí co to stojí...což trvalo cca 2 roky a za částku která by vydala na velmi luxusní dovolenou. Pamatuji si, kdy jsem tam byla naposledy...objednala jsem se na odpolední ordinaci. Pracuji v Praze a obvykle jezdím busem. Tentokrát jsem jela vozem, abych to časově lépe stihla odpoledne k zubaři a nemusela si brát na tak dlouho volno z práce. Když jsem do ordinace dorazila (o 15 min dříve než jsem byla objednána), tak mi sestra suše oznámila, že paní doktorka už šla dneska domů. Vrchol byl, když mi sestra odsekla, že mi volala půl hodiny předem, abych nechodila. Odešla jsem okamžitě jinam - na takovou ignoraci nejsem zvědavá...panu doktorovi trvalo 3 roky než mi opravil všechno co jsem si přinesla od této paní doktorky. Vše jsem musela platit znovu....

Chodím k paní doktorce už spoustu let, nikdy mi nic nezanedbala, zuby mám díky ní krásné a nepříjemnou jsem jí ještě nezažila. Takže mohu jen doporučit.

Zrejme je to schopna a sikovna doktorka, ale musi mit naladu a hlavne se ji musi CHTIT pracovat.
Bohuzel v mem pripade ma naladu skoro pokazde spatnou :-(
Kazdopadne by ale mela vymenit sestricku - takovou falesnou a neprijemnou babu jen tak nekde nepotkate ;-)

Úplně mi ´nesedí´, ale nikdy nic nezanedbá. Z toho, co je ve Slaném za výběr, mohu určitě doporučit