Rybkova 9, Brno
Gynekologická ambulance

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorku určitě nedoporučuji. Chodila jsem k ní od svých 15 let, kdy jsem chtěla pouze vyšetřit. Paní doktorka mi ihned začala vnucovat antikoncepci, i když jsem jí na ni svůj názor sdělila a byla proti užívání hormonů v 15 letech. Když se na to dívám zpětně, paní doktorka byla velmi arogantní k tak mladé slečně. Neřešila jsem to, antikoncepci odmítla a řekla jsem si, že k ní stejně půjdu až za rok. Další prohlídka proběhla celkem v pořádku, když jsem ale u p. doktorky byla nyní, s tím, že si chci nechat zavést nitroděložní nehormonální tělísko, tak mi sdělila, že u ní v ordinaci zavádí pouze hormonální tělísko jedné nebo dvou značek. Samozřejmě mě nezapomněla vystrašit, jak jsou nehormonální tělíska špatná, nebezpečná, jaké jsou u nich šance na infekce apod.. Její hormonální tělísko mi samozřejmě ukázala jen v tom nejlepším světle. Navíc mi sdělila, že zavádí její tělíska pouze slečnám starším 18 let. Jak je možné, že ho normálně mají dívky už od 15 let a na internetu není nic o tom, že to je pouze pro dospělé??? Třešnička na dort pak byla, že mi samozřejmě mooc doporučila opět antikoncepci do 18 let a po 18. narozeninách bych mohla přijít na hormonální tělísko. Za mě už nikdy více, NEDOPORUČUJI

Umístění: Gynekologická ambulance Preventivka, těhotenství

Paní doktorka mi nikdy nic nevnucovala, pokaždé jsme probraly veškeré možné varianty a vybraly pro mne tu nejlepší. Vybavená ordinace - ultrazvuk, scanner ozvěn srdíčka miminka. Obě těhotenství jsem měla riziková a obě proběhla z pohledu péče hladce. Prováděla všechny testy od prvopočátku a přišlo se na vše včas. Negativa- i přes objednání dost často čekáte o půl hodiny déle. Špatné parkování (ale to je po celém Brně). Měním jen kvůli přestěhování.

Nedoporucejem.
Rozhodla som sa od doktorky odist ked mi ako vegetarianke v tehotenstve odporucila jest 3x do tyzdna cervene maso. Opytala som sa ze ci by mi mohla poradit aj nieco ine co by som mala doplnit alebo si na to dat pozor ....ak teda to maso nebudem jest. Velmi neprijemne mi odpovedala, ze ona nie je vyzivovy specialista. Vraj vie len tolko ze mam jest 3x do tyzdna cervene maso. Ak sa tymto jej odporucanim nebudem riadit mam kontaktovat nejakeho vyzivoveho poradcu. Ako nechcela som, aby mi zostavila jedalnicek na 9 mesiacov len vseobecne rady :D
Jej pristup ma sokoval a urychlene som si nasla inu dokrotku kde som maximalne spokojna.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Člověka umí uklidnit i u špatných výsledků, léčbu podrobně vysvětlení. Při kontrolách je pečlivá. Objednávání přes telefon na vyhovující čas bez problému, v čekárně jsem vždy strávila maximálně patnáct minut. Chvála patří i sestřičkám - obě moc milé.

K paní doktorce Weinigerové chodím roky a nemohu si stěžovat. Je fajn. Rozhodně její snahu vysvětlit ledacos nepovažuji za přednášku. A za vrchol neslušnosti považuji skákání do řeči, tudíž se paní doktorce nedivím, že ke slovu pacientky uprostřed "přednášky" nepouští. Mně někdo přetrhnout slinu uprostřed věty, tak ho uzemním.
Každopádně JÁ jsem spokojena jak s MUDr Weinigerovou, tak s MUDr Mužíkovou.

Velmi arogantní lékařka s oblíbeným výrazem "my tady nejsme továrna na rohlíky". V minulosti jsem byla sledována na onkologii. S výrazným doporučením vysadit antikoncepci, protože ta podporovala bujení nádoru. MUDr. Weningerová to odmítala a antikoncepci mi stále doporučovala.
Po úspěšné léčbě na onkologii jsem byla předána do péče gynekologa s tím, že v rámci prevence zajišťuje vyšetření prsou gynekolog. To MUDr. Weinigerová odmítla. Moje nová gynekoložka s tím nemá problém. Pro ni je to samozřejmost.

Velmi arogantní lékařka i sestra. Byla jsem objednána na 17:30 a dorazila v 17:45. Zdržela jsem ji se sestrou přes čas do 18:05. Za to jsem musela zaplatit 500Kč. Když jsem v rámci rozhovoru zmínila, že jsem mnohdy byla objednána třeba na 10 ráno a čekala skoro do oběda, dozvěděla jsem se, že oni nejsou továrna na rohlíky a co že si to vůbec dovoluji. Celkově se mnou paní doktorka jednala jako učitelka se žákem základní školy. Chodila jsem k ní roky. Vždy udělala základní vyšetření, které bylo nezbytné a to bylo vše. Před 5 lety jsem si našla v prsu bulku. Řekla jsem jí o tom a její odpověď byla, že to vůbec řešit nebude, ať si zajdu na mamologii. Tam mě sledovali 5 let. Nyní mi sdělili, že jsem ok a další je na gynekologovi. Jeho úkolem prý je v rámci prevence mě jednou za rok prohlédnout. Když jsem o tom lékařce Weinigerové řekla, rozčílila se, že to rozhodně do její kompetence nepatří a že to ať si řeším jinde. Nakonec jsem lékařku změnila. Je báječná. Naprosto jiný přístup. Usmívá se, na rozdíl od doktorky Weiningerové srdečně a ne chladně a povýšeně, a její vyšetření jsou poctivá a důkladná. MUDr. Weiningerovou rozhodně nedoporučuji. Zdá se výborná, ale jen do okamžiku, kdy něco opravdu potřebujete nebo když nastanou problémy a zdravotní komplikace. Zvládá jen běžnou prohlídku a napsat antikoncepci.

Paní doktorka Mužíková- v ordinaci paní doktorky W. rozhodně nedoporučuji, zanedbala můj zdravotní stav a ohrozila mě na životě, operace mi byla provedena jen díky tomu, že jsem nedala na její rady se nepozorovat a šla jsem rovnou do nemocnice, kde již věděli, o co se jedná. Paní doktorka není dobrý diagnostik a i jako její přístup k pacientům ne laxní.

Skvělá lékařka - vytváří pocit naprosté důvěry, udělá si na vás čas, trpělivě si vás vyslechne a zodpoví fundovaně všechny dotazy. S tak ukázkovým přístupem k pacientovi jsem se dosud jinde nesetkala. Přecházela jsem k p. doktorce Weinigerové na doporučení známé, a nikdy jsem nelitovala!

Chodím k paní doktorce asi 8 let a k jejímu přístupu nemám námitek. I v průběhu těhotenství byla pečlivá a pokud se objevil náznak nějakých komplikací, věnovala se tomu a důkladně vyšetřila nebo poslala k dalším odborníkům. Na všechny moje dotazy mi vždy bez náznaků výsměchu (jak tady někdo uvádí) odpověděla. Takže já zatím nemám důvod měnit a s paní doktorkou jsem naprosto spokojená.