Eva Šonková, psycholog České Budějovice

PhDr. Eva Šonková

Psycholog, Psychoterapeut Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Náměstí Přemysla Otakara II. 8/5, České Budějovice
Psychologická poradna pro děti a dospělé Aura

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Umístění: Psychologická poradna pro děti a dospělé Aura Jiný

Paní doktorka je moc milá a má veliké pochopení. Zároveň nutí člověka, aby se stále jen nepasoval do role oběti, která nemá moc nad svým životem, ale aby vzal moc do svých rukou a pomocí ní měnil své naučené vzorce myšlení, chování a tím i svou budoucnost. Její přístup člověka skutečně někam posouvá... Paní doktorka je skvělá a jsem moc vděčná, že jsem našla právě jí.


M
Ověřeny pacient

Paní psycholožka mně s dcerou pomohla během několika sezení. Narozdíl od jiných psychologů pracujících na pojišťovnu na ní byl vidět zájem o to pomoci nám. Doklad o zaplacení vypsala vždy bez ptaní. Podle mého názoru je to velice erudovaná psycholožka. Kéž by takových bylo víc.


P
Ověřeny pacient

Nedoporučuji:
Do doby než jsem po ní vyžadoval doklady o zaplacení terapií vše fungovalo. Poté jednostranně ukončila terapie a odmítla vystavit lékařskou zprávu (placenou). Na její postup jsem zasílal stížnost na EK AKP ČR.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den,chtěla bych vás poprosit o radu,mám syna 15 let,má atopický ekzém,již ho má 6 let,velmi ho to trápí a nemá se ani trošku rád,připadá si kvůli tomu škaredý,dříve mu vadil atopický ekzém,ale nyní mu vadí kvůli tomu i celkový vzhled,je hodně přecitlivělý a vše si hodně bere např:že mu nejde matematika,ale zase mu jde perfektně angličtina,říkám mu že mu nemůže jít všechno,ale řeším to že dochází na doučování k lektorce,celou dobu se mu snažím já i jeho dvě sestry dodávat sebevědomí,ale nepomáhá to,jsem rozhodnutá domluvit termín u psychologa,aby docházel třeba pravidelně,ale chtěla bych se zeptat,myslíte si že by mu to mohlo pomoci?tolik bych si přála aby měl sebevědomí a měl se rád a byl šťastný a netrápil se.Moc děkuji za odpověď.Veronika

    Dobrý den, paní Veroniko,
    nedostatek sebevědomí souvisí s nedostatkem sebelásky. A na tom se dá pracovat. Pokud je klient pro terapii motivovaný, efekt se po určité době dostaví. Váš syn je věkem v období, kdy vnímání tělesného rámce je v popředí a často dospívající nevidí jiné své přednosti. Cílem terapie je pak najít svou vlastní hodnotu.
    Klidné dny Vám přeje dr. Šonková

    PhDr. Eva Šonková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti