Soukromá ordinace praktické lékařky
J. A. Komenského 1534, Lysá nad Labem

Umístění: Soukromá ordinace praktické lékařky Jiný

Otřesný přístup,v době covidu kdy MZ vyzívá pacienty k návštěvám ordinaci praktických lékařů jen v akutních případech já musím do ordinace i když chci jen napsat prášky na tlak,doktorka odmítá posílat elektronický recept bez prohlídky.Patrim k rizikovým pacientům a jen kvůli tomu aby si paní doktorka napsala za prohlídku 500 Kč já mám riskovat že někde chytnu covid.Hledam si jiného lékaře,tuhle aroganci fakt dál podporovat nebudu.

MUDr. Eva Skalická mi připadá jako velmi dobrá a pečlivá lékařka.Zatím jsem se s takovým lékařem nesetkal, všem můžu doporučit, tedy jen těm kterým záleží na jejich zdraví. Paní doktorka mi vždycky pomohla, i když sem si šel jen pro recept celého mě prohlédla, nic nikdy nezanedbala ba naopak, dbá na prevenci.Jak říkám být víc takových lékařu, není tolik nemocných lidí, odhalily by se nemoci již v prvopočátku. A když si někdo stěžuje na náladovost paní doktorky, tak ať se zamyslí nad sebou, každý má občas blbou náladu a má své starosti, v případě paní doktorky bych řekl že jsou to starosti s námi s pacienty!Čekání v čekárně je už trošku horší, čísla by možná pomohly, ale umíte si představit že je před vámi deset lidí a vám je zle až skoro na zvracení a sestřička vám řekne musíte počkat až na vás dojde řada podle čísel, Nesmysl.Sestřička u paní doktorky je příjemná a vstřícná, prostě radost s ní komunikovat.

MUDr. Skalická mi připadá jako velmi dobrá a pečlivá lékařka.Sestřička je příjemná a vstřícná.

Paní doktorka je dle mého názoru vynikající lékařka, vždy mi pomohla.
Když je potřeba, tak bez zbytečných otálení pošle na odborné vyšetření a svědomitě sleduje Váš zdravotní stav, aby se nic nezanedbalo.
Přešla jsem k ní od jiného praktického lékaře, postupně přešla do její lékařské péče celá moje rodina i několik přátel.
Plná čekárna je jistě nepříjemná, ale myslíte, že u jiných obvodních lékařů to vypadá jinak? Ano , ale v tom případě nemají až tak velkou klientelu jako naše paní doktorka.
Paní doktorku Skalickou mohu jen doporučit !!

Co se týče objednávání, mě to celkem vyhovuje i když časy nejsou úplně přesně dodržovány - ale je to pochopitelné, není to jako ve fabrice na lince. Na předepsání léků či kontrolní vyšetření se mohu objednat a akutní případy, kdy musím k lékaři teď hned nejsou tak časté.

Jsem docela překvapená negativními názory na pani doktorku. Já jsem s její péčí spokojená a považuji doktorku za velice pečlivou a svědomitou. Jen to čekání je někdy dlouhé, ale to mu už se dá předejít objednáním.

Za svůj život jsem se svými častými zdravotními problémy poznal dost lékařů a lékařských ordinací. Na základě těchto zkušeností řadím dokorku Skalickou mezi nejlepší lékaře, které jsem v životě poznal. Je velice pečlivá, důsledná a svědomitá. Mám k ní plnou důvěru a v její péči je téměř celá naše rodina. Děkuji za Vaší péči.
Wiki

Názor se musí týkat něčeho konkrétního. Doktorka se možná někdy zdá až moc pečlivá, ale je opravdu dost náladová a arogantní. Ale po profesionální stránce se mi zdá, že je na svém místě. Snaží se nic nezanedbat. A celý obraz doplňuje docela příjemná sestřička. Ta poslední se aspoň usmívá a je fajn.

Vcelku jsem spokojena - až na pár drobností,ale ty nejsou podstatné.

Přijde mi dost zajímavé, že záporná hodnocení jsou spojená s konkrétními situacemi a příklady a kladná jsou pouze obecná. Příště prosím o příklady profesionality, pečlivosti a jiných uváděných vlastností. Pokud je tedy píší skuteční pacienti paní doktorky a ne někdo jiný...