Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jihlavská 20, Brno
Fakultní nemocnice Brno, Klinika nemocí plicních a tuberkulózy

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Brno, Klinika nemocí plicních a tuberkulózy

S vedoucí lékařkou Evou Pokojovou jsem se setkala několikrát, jako matka velmi nemocné dcery. Musím předeslat, že s doktory se setkávám velkou část svého života, ale s takovou lékařkou jako je Eva Pokojová jsem se ještě nesetkala. Paní doktorka na dceru neměla nikdy čas, atˇ se jednalo o napsání receptu, konzultaci či zdělení výsledků odběrů. Co mi vyrazilo dech byla slova paní doktorky, když pravila v určité chvíli ,, Mám svých pacientů dost '' ,,Mám své práce dost''. Toto jednání vůči mé nevyléčitelně nemocné a postižené dceři bylo velice neetické a nevhodné. Tím spíše, že ho vysloví vedoucí pracovník. Paní doktorka by měla změnit povolání a pracovat tam, kde ji nebudou těžce nemocní pacienti obtěžovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Brno, Klinika nemocí plicních a tuberkulózy

Setkání s paní doktorkou bylo pro mě velikým šokem. Je velice neochotná, arogantní a povýšená. Poslat elektronický recept pro těžce nemocného pacienta je pro ni velký problém.Pacienta viděla 3 krát v životě, ale má pocit, že o něm ví všechno. Její chování je pozůstatek z dob minulých. Ve zdravotnictví by neměla pracovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pani doktorka byla moc příjemná a pečlivá. Věnovala mi hodně času, vše jasně vysvětlila. Čekací doba byla sice poměrně dlouhá ale bylo to z důvodu pomalého vyhotovení krevních testů.


A
Ověřeny pacient

Nejhorší zkušenost jakou jsem zažila. Moje lékařka měla dovolenou a byla jsem odkázána na toto oddělení. Upozorňuji, že jsem potřebovala pouze recept.(Zprávy od mé lékařky jsem měla). Nečekala jsem, že to bude takový problém. Po té co jsem tam čekala téměř hodinu, jsem se dozvěděla, že vlastně žádný recept nedostanu, protože to mám řešit se svou lékařkou zavčas. Po několika minutovém dohadování jsem sice recept dostala,ale přístup paní doktorky mě zarazil. Nejen že pomluvila mou lékařku,ale aniž bych domluvila, zavřela mi dveře před nosem. Takoví lidé by neměli v tomto oboru pracovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti