Kosmonautů 4, Brno

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Jsem velmi spokojená, milá a velice schopná paní doktorka, pečlivá. Hodně administrativy se dá vyřídit po mailu, opakované recepty, žádosti o různá potvrzení a podobně.

Umístění: Ordinace

Chodíme s dcerou k paní doktorce krátce, ale její ochota, znalost a profesionalita je vynikající. Sestřička v ordinaci to stejné, je to výborně sehraná dvojka. Jsem velmi ráda, že jsem zvolila právě paní doktorku Ottotovou po předešlé velmi špatné zkušenosti u naší bývalé doktorky byla právě tohle ta nejlepší volba.

Š
Umístění: Ordinace Nastřelení náušnic

U paní doktorky jsme byli na nastřelení náušnic naší dceři a byli jsme velmi spokojeni. Sestřička měla s velkou trpělivost a byla ochotná předkreslené body několikrát upravovat podle našich představ. Paní doktorka nám dcerku při nastřelování ochotně podržela a obě byly velmi milé. Děkujeme:)

Umístění: Ordinace

Vždy velmi vstřícný přístup a skvělá nadtstandartní péče. Její pohotová a přesná diagnostika nám zachránila dcerku. Specialistka na svém místě, mohu jen doporučit!

Umístění: Ordinace

Kez by takovych doktoru bylo vice! K pani doktorce Ottove jsme chodili od narozeni syna do jeho 1roku - pak jsme se prestehovali mimo Brno a museli si najit jineho pediatra. Prestoze jsme vybirali peclive dle hodnoceni, neda se to srovnat. Moc rada vzpominam na poradnu pro kojence, kdy poradna byla opravdu poradnou - clovek si vzdy odnasel spoustu rad a odchazel uklidneny. Ze strany p. doktorky byl vzdy videt zajem a peclivost. U naseho soucasneho doktora - pro srovnani - se nedozvime temer nic, na vse se musim doptavat, casto odchazim a mam pocit, ze nevim ani ň. Nyni mame dalsi miminko a prohlidka novorozence trvala ani ne 5 min, pritom od p. Ottove jsme byli zvykli na opravdu zevrubnou prohlidku. Kdybych mohla, vzala bych si pani doktorku s sebou :-)

Paní doktorka je velmi vstřícná, s opravdovým zájmem o svoje malé pacienty. Řekla bych, že se stará až nadstandartně - je možnost jí zavolat i ve večerních hodinách domů, konzultovat po telefonu i o víkendu, již několikrát nám to nabízela. K dětem je velice milá a hodná. K rodičům se chová s respektem a naslouchá jim. Jsem spokojená.

Také chodíme k paní doktorce Ottové. Se sestřičkou jsou sehraný tým. Paní doktorka je velmi citlivá, poradí, je pečlivá, odborník na správném místě. Velice oceňuji, že na všechno nepíše hned antibiotika. Raději dělá test crp a pak se rozhoduje. Také je velice pečlivá při preventivních prohlídkách, ať už u malých miminek, tak i u starších dětí. V neposlední řadě oceňuji i to, že se nestává, že bychom v čekárně čekali dlouhou dobu. Prostě a jednoduše, paní doktorka je skvělá a jsme rádi, že ji máme.

Velmi dobrá doktorka, která spolupracuje s rodiči a nepředepisuje antibiotika zbytečně. Poradí i po telefonu a emailem. Naše děti se jí nebojí. Čekací doba je také většinou dobrá.

Dětská lékařka s nadhledem, respektujícím a spolupracujícím přístupem k rodičům. Po telefonu je ochotna poskytnout radu i mimo ordinační hodiny, dokonce ve večerních hodinách. Pozitivně vnímán možnost objednat se s dítětem na konkrétní dobu prohlídky. Dlouhá praxe v rizikové poradně je pro mne jako rodiče původně extrémně předčasně narozeného dítěte dalším pozitivem k odbornosti Dr. Ottové jako pediatra. Společně se zdravotní sestrou tvoří dle mého názoru perfektní tým.

Dobrý den, s paní doktorkou jsem velmi spokojena. Je pečlivá, rozvážná a vždy rozpozná o co jde. Vždy mi dobře poradila a je ochotná i mimo pracovní dobu, což velmi oceňuji. Vřele doporučuji!