Adresa

Ordinace
Benešova 437, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

57 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce Machačové chodím moc ráda.
Našla jsem ji po předchozích negativních zkušenostech s jinou lékařkou.

Poskytnuté péče a odborná konzultace je vždy výrazně nad rámec očekávání od běžné úrovně veřejného zdravotnictví.

Paní doktorka je moudrá, důvěryhodná a otevřená novým informacím.
Především oceňuji komplexní přístup ke zdraví a také nemanipulování do jakýchkoliv farmak navíc (hormonální antikoncepce například).

Dokonce za paní doktorkou nyní dojíždím na pravidelné těhotenské kontroly přes 200km, jelikož nechci kompromis nad kvalitou péče a důvěrou.

Sestřička je také moc milá, ochotná a trpělivá.
Je možné přijít i bez objednání.

Odcházím vždy s lepší náladou a jasnou myslí. :-)

V
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá lékařka ! Alespoň touto formou chci poděkovat p. doktorce Machačové za mnohaletou péči. Jen podotýkám, že kromě mé maminky se loni u p. doktorky zaregistrovaly i obě mé dcery a i ony si tento krok velmi chválí.

K
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Nulová profesionalita. Sestra pokládá telefon v polovině Vašeho telefonátu. Neumí odebrat krev, odebírá doktorka. Moč nosíte v jedné a té samé plastové zkumavce celé těhotenství - vypláchout a znovu. Doktorka Vás neinformuje vůbec o ničem, Vaše dokumenty vkládá do jiné složky, zapomíná na resty z minulé návštěvy (odběr krve apod.) Zázemí ordinace už vůbec nekomentuji. 1x ročně na preventivku OK, po dobu těhotenství rozhodně nedoporučuji.


I
Umístění: Ordinace Jiný

Příjemná sestřička. Paní doktorka je úplně skvělá a má dobře vybavenou ordinaci.


V
Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce už chodím pár let, pokaždé je ke mě hodná s klidným pristupem i když přijdu neobjednaná, vyslechne mě, poradí, když ňáké léky nesedí snaží se najít alternativu, při vyšetření je opatrná a citlivá. Vždy mluví na rovinu.
Co jsem zatím chodila k doktorům tak paní doktorka je za mě top doktorka.


J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce chodím řadu let, provedla mě oběma mými těhotenstvími. Nyní se již blížím k přechodu a neměnila bych. Vždy mě vyslechla, poradila a bylo-li třeba, zahájila léčbu. Nikdy nepodcenila mé potíže.


D
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená je to opravdu zkušená lékařka co se zajímá o novinky ve svém oboru a nikdy u mne nic nepodcenila. Někoho může odradit, že má vcelku vyřídilku, ale při množství pacientů, které ošetřuje se ani nedivím. Mám srovnání s lékařskou z Prahy a je to nebe a dudy. Paní doktorka je opravdu špičková a jsem za ní moc ráda!


H
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je odborník na svém místě, je pečlivá, vstřícná a ochotná, chodím k ní mnoho let a jsem naprosto spokojena.


V
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorce jsem velmi vděčná za předešlá léta v její péči. Dostala jsem se k ní náhodou na základě doporučení své kamarádky. Po čtyřech bezproblémových porodech se k ní i dnes velmi ráda vracím a vřele doporučuji ostatním pacientkám. Zároveň mě překvapila ostrá kritika z předchozího příspěvku. O ničem takovém jsem z okruhu svých známých, které k p. doktorce Machačové chodí nikdy neslyšela, zdá se mně to hodně divné...


N
Umístění: Ordinace Jiný

Je to už dlouho, co jsem přestala chodit k pani doktorce, ale stále si na to vzpomínám s hrůzou. V 7.týdnů těhotenství mi řekla na ultrazvuku, že vidi něco, co nedokáže identifikovat, ale nemělo by to tam být a kdybych večer začala krvacet, ať jedu na pohotovost. Hodně příjemné pro těhotnou ženu, ze? Další den jsem se objednala jinam a tam mě uklidnili, že ultrazvuk je naprosto v pořádku. Za pani doktorkou už jsem se nevrátila a těhotenství bylo úplně bezproblémové. Kdo ví jak by to dopadlo, kdybych zůstala a dal mě pani doktorka děsila a střesovala svým arogantním chováním.


Došlo k chybě, zkuste to znovu