Benešova 437, Brno

Umístění: Ordinace Jiný

Nulová profesionalita. Sestra pokládá telefon v polovině Vašeho telefonátu. Neumí odebrat krev, odebírá doktorka. Moč nosíte v jedné a té samé plastové zkumavce celé těhotenství - vypláchout a znovu. Doktorka Vás neinformuje vůbec o ničem, Vaše dokumenty vkládá do jiné složky, zapomíná na resty z minulé návštěvy (odběr krve apod.) Zázemí ordinace už vůbec nekomentuji. 1x ročně na preventivku OK, po dobu těhotenství rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Příjemná sestřička. Paní doktorka je úplně skvělá a má dobře vybavenou ordinaci.

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce už chodím pár let, pokaždé je ke mě hodná s klidným pristupem i když přijdu neobjednaná, vyslechne mě, poradí, když ňáké léky nesedí snaží se najít alternativu, při vyšetření je opatrná a citlivá. Vždy mluví na rovinu.
Co jsem zatím chodila k doktorům tak paní doktorka je za mě top doktorka.

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce chodím řadu let, provedla mě oběma mými těhotenstvími. Nyní se již blížím k přechodu a neměnila bych. Vždy mě vyslechla, poradila a bylo-li třeba, zahájila léčbu. Nikdy nepodcenila mé potíže.

Umístění: Ordinace Jiný

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená je to opravdu zkušená lékařka co se zajímá o novinky ve svém oboru a nikdy u mne nic nepodcenila. Někoho může odradit, že má vcelku vyřídilku, ale při množství pacientů, které ošetřuje se ani nedivím. Mám srovnání s lékařskou z Prahy a je to nebe a dudy. Paní doktorka je opravdu špičková a jsem za ní moc ráda!

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je odborník na svém místě, je pečlivá, vstřícná a ochotná, chodím k ní mnoho let a jsem naprosto spokojena.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorce jsem velmi vděčná za předešlá léta v její péči. Dostala jsem se k ní náhodou na základě doporučení své kamarádky. Po čtyřech bezproblémových porodech se k ní i dnes velmi ráda vracím a vřele doporučuji ostatním pacientkám. Zároveň mě překvapila ostrá kritika z předchozího příspěvku. O ničem takovém jsem z okruhu svých známých, které k p. doktorce Machačové chodí nikdy neslyšela, zdá se mně to hodně divné...

Umístění: Ordinace Jiný

Je to už dlouho, co jsem přestala chodit k pani doktorce, ale stále si na to vzpomínám s hrůzou. V 7.týdnů těhotenství mi řekla na ultrazvuku, že vidi něco, co nedokáže identifikovat, ale nemělo by to tam být a kdybych večer začala krvacet, ať jedu na pohotovost. Hodně příjemné pro těhotnou ženu, ze? Další den jsem se objednala jinam a tam mě uklidnili, že ultrazvuk je naprosto v pořádku. Za pani doktorkou už jsem se nevrátila a těhotenství bylo úplně bezproblémové. Kdo ví jak by to dopadlo, kdybych zůstala a dal mě pani doktorka děsila a střesovala svým arogantním chováním.

Umístění: Ordinace Jiný

Ráda bych znovu i touto cestou poděkovala paní doktorce Machačové. Před několika lety jsem měla chronické potíže a marně hledala v této oblasti seriózní gynekoložku. Na doporučení své známé jsem ji kontaktovala a zaregistrovala se u ní. Je velmi příjemná, odborně na výši a vždy mně dobře radí (i nad rámec své specializace). Cením si i toho, že v současné nelehké době, kdy nás všechny zcela nečekaně zasáhl COVID-19 stále ordinuje „na plné pecky“ (na rozdíl od mnoha jiných ambulancí), takže i v dalším těhotenství se naštěstí na ni mohu opět spolehnout.

Umístění: Ordinace tehotenstvi

P.doktorku můžu pouze doporučit,také její lidský přístup a profesionalitu. Sestřička je také skvělá :-), moc Vám oběma děkuji za Vaši péči a lidský přístup,který se v dnešní době už tak nevidí....