Eva Machačová, gynekolog Brno

MUDr. Eva Machačová

Gynekolog

47 názorů

Uložit


Adresa

Benešova 437, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
47 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Ráda bych znovu i touto cestou poděkovala paní doktorce Machačové. Před několika lety jsem měla chronické potíže a marně hledala v této oblasti seriózní gynekoložku. Na doporučení své známé jsem ji kontaktovala a zaregistrovala se u ní. Je velmi příjemná, odborně na výši a vždy mně dobře radí (i nad rámec své specializace). Cením si i toho, že v současné nelehké době, kdy nás všechny zcela nečekaně zasáhl COVID-19 stále ordinuje „na plné pecky“ (na rozdíl od mnoha jiných ambulancí), takže i v dalším těhotenství se naštěstí na ni mohu opět spolehnout.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace tehotenstvi

P.doktorku můžu pouze doporučit,také její lidský přístup a profesionalitu. Sestřička je také skvělá :-), moc Vám oběma děkuji za Vaši péči a lidský přístup,který se v dnešní době už tak nevidí....


D
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Horší doktorku jsem neměla. Žádné odběry v těhotenství mi neudělala a když jsem řekla, že mi bolí břicho, hned mi chtěla předepsat hormony. Chovala se tak, jako bych ji strašně otravovala tím, že jsem vůbec přišla.


C
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Neprofesionalita na všech úrovních. Asi neměla paní doktorka zrovna svůj den. Chtěla mi předepsat hormony bez jakéhokoli vyšetření krve a celkově měla velmi podivný přístup. Sestra byla velmi nepříjemná a celkově byla pro mě návštěva velkým zklamáním, vzhledem k velmi dobrým doporučením všech ostatních klientek.


E
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Opravdu musím paní doktorku doporučit a říct, že je vážně skvělá. Konečně se nebojím na gynekologii chodit a teď, v těhotenství, se tam dokonce vždy velmi těším. Tímto moc děkuji, protože se nejedná o maličkost, takový přístup má opravdu v oboru i mimo něj málokdo :o)


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Mykóza

Mám už 7 let potíže s mykozami. Poslední rok jsem ji měla každý měsíc, ke konci už pomale 3 měsíce v kuse. Protože mi nic nepomáhalo a na moji žádost mi lékaři nebyli ochotni poskytnout další vyšetření, rozhodla jsem se na doporučení přejít k paní doktorce. Nejenže mi dala léky, které mi opravdu pomohly, ale poslala mě i na imunologické vyšetření. Je moc příjemná a pacienta opravdu vyslechne. Sestřička je taky super.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná, spolehlivá, obětavá a naprosto operativní. Sestra je také moc fajn.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je příjemná, pečlivá a spolehlivá. Jsem s ní moc spokojená. Sestřička má také příjemné vystupování s úsměvem. Výborně, všem mohu paní doktorku doporučit.


V
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem neřešila nic dramatického, proto její odbornost nemohu posoudit, komunikuje příjemně, bohužel nic podobného nemohu říci o její sestře, po mojí intervenci, byla sjednána náprava, doufám, že jim to vydrží.


Č
Ověřeny pacient

GIGANT MEZI LEKAŘI!!! Famozni lekarka ktere zalezi na svych pacientkach,nic nezanedba,poradi ,pomuze.A ja ji DEKUJI jak milá k nam holkam je...:) A to nejen ona ale i sestricka ktera mě vzdy privita s usmevem a milym slovickem pozve dal.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti