Benešova 437, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Ordinace Jiný

Ráda bych znovu i touto cestou poděkovala paní doktorce Machačové. Před několika lety jsem měla chronické potíže a marně hledala v této oblasti seriózní gynekoložku. Na doporučení své známé jsem ji kontaktovala a zaregistrovala se u ní. Je velmi příjemná, odborně na výši a vždy mně dobře radí (i nad rámec své specializace). Cením si i toho, že v současné nelehké době, kdy nás všechny zcela nečekaně zasáhl COVID-19 stále ordinuje „na plné pecky“ (na rozdíl od mnoha jiných ambulancí), takže i v dalším těhotenství se naštěstí na ni mohu opět spolehnout.

Umístění: Ordinace tehotenstvi

P.doktorku můžu pouze doporučit,také její lidský přístup a profesionalitu. Sestřička je také skvělá :-), moc Vám oběma děkuji za Vaši péči a lidský přístup,který se v dnešní době už tak nevidí....

Umístění: Ordinace

Horší doktorku jsem neměla. Žádné odběry v těhotenství mi neudělala a když jsem řekla, že mi bolí břicho, hned mi chtěla předepsat hormony. Chovala se tak, jako bych ji strašně otravovala tím, že jsem vůbec přišla.

C
Umístění: Ordinace

Neprofesionalita na všech úrovních. Asi neměla paní doktorka zrovna svůj den. Chtěla mi předepsat hormony bez jakéhokoli vyšetření krve a celkově měla velmi podivný přístup. Sestra byla velmi nepříjemná a celkově byla pro mě návštěva velkým zklamáním, vzhledem k velmi dobrým doporučením všech ostatních klientek.

Umístění: Ordinace

Opravdu musím paní doktorku doporučit a říct, že je vážně skvělá. Konečně se nebojím na gynekologii chodit a teď, v těhotenství, se tam dokonce vždy velmi těším. Tímto moc děkuji, protože se nejedná o maličkost, takový přístup má opravdu v oboru i mimo něj málokdo :o)

Umístění: Ordinace Mykóza

Mám už 7 let potíže s mykozami. Poslední rok jsem ji měla každý měsíc, ke konci už pomale 3 měsíce v kuse. Protože mi nic nepomáhalo a na moji žádost mi lékaři nebyli ochotni poskytnout další vyšetření, rozhodla jsem se na doporučení přejít k paní doktorce. Nejenže mi dala léky, které mi opravdu pomohly, ale poslala mě i na imunologické vyšetření. Je moc příjemná a pacienta opravdu vyslechne. Sestřička je taky super.

Paní doktorka je velice příjemná, spolehlivá, obětavá a naprosto operativní. Sestra je také moc fajn.

Paní doktorka je příjemná, pečlivá a spolehlivá. Jsem s ní moc spokojená. Sestřička má také příjemné vystupování s úsměvem. Výborně, všem mohu paní doktorku doporučit.

S paní doktorkou jsem neřešila nic dramatického, proto její odbornost nemohu posoudit, komunikuje příjemně, bohužel nic podobného nemohu říci o její sestře, po mojí intervenci, byla sjednána náprava, doufám, že jim to vydrží.

Č

GIGANT MEZI LEKAŘI!!! Famozni lekarka ktere zalezi na svych pacientkach,nic nezanedba,poradi ,pomuze.A ja ji DEKUJI jak milá k nam holkam je...:) A to nejen ona ale i sestricka ktera mě vzdy privita s usmevem a milym slovickem pozve dal.