Adresa

Ordinace
Benešova 437, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Ordinace Jiný

Příjemná sestřička. Paní doktorka je úplně skvělá a má dobře vybavenou ordinaci.

V
Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce už chodím pár let, pokaždé je ke mě hodná s klidným pristupem i když přijdu neobjednaná, vyslechne mě, poradí, když ňáké léky nesedí snaží se najít alternativu, při vyšetření je opatrná a citlivá. Vždy mluví na rovinu.
Co jsem zatím chodila k doktorům tak paní doktorka je za mě top doktorka.

J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce chodím řadu let, provedla mě oběma mými těhotenstvími. Nyní se již blížím k přechodu a neměnila bych. Vždy mě vyslechla, poradila a bylo-li třeba, zahájila léčbu. Nikdy nepodcenila mé potíže.

D
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená je to opravdu zkušená lékařka co se zajímá o novinky ve svém oboru a nikdy u mne nic nepodcenila. Někoho může odradit, že má vcelku vyřídilku, ale při množství pacientů, které ošetřuje se ani nedivím. Mám srovnání s lékařskou z Prahy a je to nebe a dudy. Paní doktorka je opravdu špičková a jsem za ní moc ráda!

H
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je odborník na svém místě, je pečlivá, vstřícná a ochotná, chodím k ní mnoho let a jsem naprosto spokojena.

V
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorce jsem velmi vděčná za předešlá léta v její péči. Dostala jsem se k ní náhodou na základě doporučení své kamarádky. Po čtyřech bezproblémových porodech se k ní i dnes velmi ráda vracím a vřele doporučuji ostatním pacientkám. Zároveň mě překvapila ostrá kritika z předchozího příspěvku. O ničem takovém jsem z okruhu svých známých, které k p. doktorce Machačové chodí nikdy neslyšela, zdá se mně to hodně divné...

N
Umístění: Ordinace Jiný

Je to už dlouho, co jsem přestala chodit k pani doktorce, ale stále si na to vzpomínám s hrůzou. V 7.týdnů těhotenství mi řekla na ultrazvuku, že vidi něco, co nedokáže identifikovat, ale nemělo by to tam být a kdybych večer začala krvacet, ať jedu na pohotovost. Hodně příjemné pro těhotnou ženu, ze? Další den jsem se objednala jinam a tam mě uklidnili, že ultrazvuk je naprosto v pořádku. Za pani doktorkou už jsem se nevrátila a těhotenství bylo úplně bezproblémové. Kdo ví jak by to dopadlo, kdybych zůstala a dal mě pani doktorka děsila a střesovala svým arogantním chováním.

A
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Ráda bych znovu i touto cestou poděkovala paní doktorce Machačové. Před několika lety jsem měla chronické potíže a marně hledala v této oblasti seriózní gynekoložku. Na doporučení své známé jsem ji kontaktovala a zaregistrovala se u ní. Je velmi příjemná, odborně na výši a vždy mně dobře radí (i nad rámec své specializace). Cením si i toho, že v současné nelehké době, kdy nás všechny zcela nečekaně zasáhl COVID-19 stále ordinuje „na plné pecky“ (na rozdíl od mnoha jiných ambulancí), takže i v dalším těhotenství se naštěstí na ni mohu opět spolehnout.

Ověřený profil
Umístění: Ordinace tehotenstvi

P.doktorku můžu pouze doporučit,také její lidský přístup a profesionalitu. Sestřička je také skvělá :-), moc Vám oběma děkuji za Vaši péči a lidský přístup,který se v dnešní době už tak nevidí....

D
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Horší doktorku jsem neměla. Žádné odběry v těhotenství mi neudělala a když jsem řekla, že mi bolí břicho, hned mi chtěla předepsat hormony. Chovala se tak, jako bych ji strašně otravovala tím, že jsem vůbec přišla.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti