Adresa

28.října 905, Čáslav
Ordinace PL stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
18 názorů

Ověřeny pacient

Špatné zkušenosti, odbyla mě a neošetřila mě !!! Arogantní .Černé plomby na pojišťovnu nedělá!!! Na dělnickou třídu se kouká jak na ...kor když tam přijde pacient v teplákách (pracovní oděv zahradnici)tak si hned myslí že je bezdomovec.. Jinak zdraví pacientka a učenka Přírodovědné Fakulty Praha!!! To ay věděla koho paní doktorka vyhnala i s bolestmi.. V čekárně se čeká dlouho než se paní doktorka vykecá ze známou!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Velmi pečlivě se starám o svůj chrup, včetně pravidlených kontrol u zubaře po 1/2 roce u paní Lesákové. Loni jsem jí včak intuitivně přestala důvěřovat a našla si novou zubařku, po první kontrole mě čakal šok - 2 zuby přišly o nerv a dalších 8 zubů s hlubokými kazy (většinu z nich zubařka našla zrcátkem!!). Tímto bych tedy paní Lesákové chtěla poděkovat za "skvělou" péči, kvůli které jsem málem přišla o zuby. Na závěr jen potvrzuji arogantní a necitlivé chování, díky kterém jsem nedávno našla svou babičku zhroucenou na nádraží po té, co absolvovala u této dámy akutní bolestivý zákrok.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Pani doktorka Lesakova je velmi ochotna a nekolikrat mi vysla vstric i kdyz jsem nemela termim. Je velmi profesionalni, pecliva a ochotna. V ordinaci ma moderni vybaveni, takze se na rentgen zubu nemusi chodit jinam. Mohu velice doporucit.


S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je milá, příjemná, ochotná a odbornicí ve svém oboru.
Jana


Dobrý den, byla jsem nucena se nahlásit k paní doktorce Lesákové, protože paní doktorka Koutná ve Vrdech končila a jiný stomatolog nepřibíral. Jedině tato paní doktorka. Už vím, proč. Velice a už na pohled nepříjemná, arogantní, vždy jsem měla hrozné nervové bolesti břicha, když jsem tam měla jít. Stihla mi udělat jen jeden zub, než jsem přešla k jinému. Bohužel tento zub už je pryč. Věřím, že některý zub se zachránit nedá, ale její přístup a chování je opravdu moc arogantní a nepříjemné, už to Vás odradí.


Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám velice špatné zkušenosti, a nejenom ja. Protivná, silně nepřijemná a arogantní zubařka. Preventivní prohlídky u ní neodhalí ani pokročilé záněty na kořenech. A neví jak se má chovat lékař k pacientovi, což je z mého pohledu velice důležité. Pokud nechcete přijít o zuby, tak si rychle najděte jiného zubního lékaře, zuby máte jedny a na celý život!!!Já jsem to už udělala, péči a ošetření si nemohu vynachválit, je to uplně o něčem jiném, jen mě velice mrzí, že jsem toto neudělala jíž dříve, nemusela jsem mít zuby v takovém stavu jako po léčbě p.Lesakové. Toto je můj názor.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F

Pani doktorka je velmi dobra. Nechapu ty zakomplexovany blby, ktery pisou z jedne IP adresy IP: DD.FAF.DE.KKA nejdriv pod jmenem Pavlu a pak si na svuj prispevek napisou souhlas ze stejne IP adresy IP: DD.FAF.DE.KKA pod jmenem Ilona Novakova. To samy i z IP IP: CG.KEF.EC.CEK nejdriv jako Novakova a pak jako TOM. Lidi jste ubohy. Pani doktorka si na me vzdy cas udelala a vzdy mi pomohla. To, ze mi vytyka mou peci o chrup celkem chapu, i kdyz si zuby cistim 3x denne, ale k ni chodim jen 1x za rok a pul a to je prece jen malo. :-) Tak prestante anonymne urazet a vymyslet si jmena. Pani doktorku vrele doporucuji.


P

K pani doktorce Lesakove chodim jiz nekolik let. Je velmi ochotna a kdykoli jsem potrebovala osetrit zuby, ackoli jsem nemela termim, vzdy mi vyhovela. Je velmi pecliva a profesionalni. Chdi k ni cela ma rodina a jsme vsichni verlmi spokojeni. Mohu velice doporucit- mit takovou lekarku v teto dobe je opravdu stesti.


J

S MuDr. Lesákovou jsem naprosto spokojená, je již 3. stomatologem, kterého jsem vyzkoušela a teprve ona mi dala zuby do pořádku. Je pečlivá, milá a profesionální. Mohu jen doporučit.


P

chodíme k paní doktorce celá rodina.nemohu si na nic stěžovat, vlídná ,usměvavá a odborný přístup k práci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti