Praktický lékař gynekolog
Šmeralova 10, Olomouc

K paní doktorce jsem chodila po 4.roky studia na VŠ. Už od počátku mi nebyla moc sympatická, protože se vždy mračila, když semnou mluvila, dívala se jinam a tvářila se vždy jako bych ji obtěžovala. Říkala jsem si ale, že sice není zrovna příjemná, ale je to doktorka, takže to překousnu. Jak jsem ale časem zjistila, ani na její odbornost se nedá příliš spoléhat. Rok a půl jsem k ní opakovaně po 3 měsících chodila s bolestmi při pohlavním styku. Tvářila se na mě v poslední době jako: "co tady zase chce". 2x mi diagnostikovala nějaké přemnožené laktobacily a když mi její léčba nepomáhala, tak mi vždy udělala ultrazvuk, řekla mi, že to není možné, že ty bolesti pořád mám a víc se semnou nebavila. Nyní jsem odešla z Olomouce a našla si v bydlišti nového gynekologa. Ten ihned při první schůzce podotkl, že mám zřejmě ENDOMETRIÓZU a poslal mně k odborníkovi na tuto problematiku. Pan doktor konstatoval, že mám jasné příznaky. Dnes ležím v nemocnici a čekám na laparoskopickou operaci, kde budou zánětlivá ložiska odstraněna. Navíc mi bylo doporučeno, abych co nejdříve otěhotněla nebo už to později nebude možné. Takže vám radím dobře... vybírejte si gynekologa s rozvahou a nenechte ze sebe dělat "hypochondry".

Paní doktorku nedoporučuji. Šla jsem za ní kvůli akutní bolesti, protože bydlím na koleji v Olomouci a domů jsem kvůli zkouškám jel až za dva dny. Paní doktorka mě chladně vyslechla a vyšetřila a diagnostikovala kvasinky. Když ale bolest neustávala, když jsem přijela domů, šla jsem za svým gynekologem, který mi řekl, že ani náhodou nemám kvasinky, ale opar. Teď už mám správné léky a snad to brzy přejde, opravdu to není nic příjemného - ti, co si to zažili ví, o čem je řeč, ale kdyby mi paní doktorka řekla správnou diagnozu, mohla jsem léčbu začít dřív a zabránit tak rozšíření, ke kterému za ty dva dny došlo. Takže vím, že k paní doktorce již nikdy nepůjdu. Nevím, zda se tak chová jen neregistrovaným pacientkám, ale za tu bolest by mi to podruhé nestálo. Ze strany paní doktorky podle mě odbyté vyšetření, protože opar se v té době už projevil...

Měla jsem minulý týden akutní problém a jelikož jsem byla v Olomouci, nemohla jsem se dostat ke svému gynekologovi doma a rozhodla jsem se navštívit MUDr. Johnovou, protože bydlím na kolejích a zdálo se to tak jako nejlepší řešení. Také jsem četla komentáře tady a s návštěvou jsem váhala, ale bolest byla silnější. Paní doktorka mě odměřeně vyslechla, prohlédla a diagnostikovala kvasinky. Dala mi léky a tím to skončilo. Když se ale bolest nelepšila a spíše se to horšilo, po dvou dnech, když jsem přijela domů, šla jsem za svým gynekologem. Ten mi po prohlédnutí řekl, že ani náhodou nemám kvasinky, ale poševní opar, který se mi samozřejmě za ty dva dny špatné léčby ještě rozšířil. teď už na to mám léky a doufám, že se to brzy zlepší, protože ta bolest opravdu není příjemná. Paní doktorka mi tehdy sice řekla, že mám kolem pochvy i nějaké pupínky, ale že to souvisí s těmi kvasinkami - bohužel však šlo o opar, který by se mi tak nerozšířil, kdybych rovnou dostala správnou diagnozu...

Na pokec si zajdu s kamarádkama na kafe, k tomu nepotřebuji gynekologa. Paní doktorka je odbornice s velkým "O". Kvasinky poznala pouhým okem, napsala tablety, doporučila výživové opatření. Ultrazvuk mi dělá pravidelně každého půl roku, protože mám zvětšený vaječník. Plně jí důvěřuji a zůstávám jí věrná i po dokončeném VŠ studiu.

Paní doktorks je jedna z nejůepších nic nenechá náhodě.

K paní doktorce Johnové jsem začala chodit, až po tom co můj gynekolog při akutním onemocnění nevzal a řekl mi, že se musím objednat. Paní doktorka mě hned vyšetřila a od té doby k ní chodím a jsem s její péčí velmi spokojena. Když mám zdravotní problém, tak Vás vezme bez objednání. Na někoho může působit nepříjemně, ale paní doktorka je profesionální a svoji práci odvádí výborně. Když jsem byla těhotná, tak mi každé vyšetření, odběry a další podrobně vysvětlila. V ordinaci má k dispozici ultrazvuk. Paní doktorku můžu jen doporučit.

Tuto doktorku jednoznačně nedoporučuji. Chodila jsem k ní 4 roky a měla jsem s ní špatné zkušenosti. Přišla jsem k ní s bolestmi, ona mě jen letmo vyšetřila a řekla, že není možné že by mě něco bolelo. Je arogantní a nepříjemná. Není schopná poradit s antikoncepcí - pouze mi ukázala cca 4-5 značek antikoncepce a řekla která kolik stojí - nic víc. O svém zdravotním stavu jsem se toho taky nikdy moc nedozvěděla a to ani na přímý dotaz. Ultrazvuk mi za celé 4 roky udělala jen jednou.

K paní doktorce Johnové jsem chodila během studia VŠ necelých pět let. Vždy jsem měla pocit, že ji obtěžuji. Když jsem jednou chtěla vyměnit antikoncepce z důvodu poklesu sexuálního apetitu po dlouhodobém užívání jednoho typu HA, poznamenala, jestli bych raději neměla vyměnit partnera. To bylo velice neprofesionální a asi chtěla být vtipná :-/
Její ordinace navíc připomíná sbírku středověkých mučících nástrojů než ordinaci gynekologa 21.století. Zhruba 30 let staré nástroje, ještě starší lehátko a stůl, to nevypadá moc profesionálně.. Hlavně že má v čekárně plazmovou televizi...

K paní doktorce chodím už nějaký pátek, mohu říci, že jsem s ní velmi spokojená. Je pravda, že na první dojem mi přišla značně nepřístupná, ale to nic nemění na její profesionalitě. Pročítala jsem si i ostatní příspěvky, se kterými rozhodně nemohu souhlasit, ultrazvuk paní doktorka má a také ho používá, o tom, že nepozná nádor nebo cystu jako pěst, jak jsem se zde dočetla, bych také pochybovala, zvláště když v mém případě poznala pohmatem zvětšení vaječníku o pouhých 6 mm. Také v těhotenství, vzláště v porovnání s ostatními těhulkami, jsem musela ocenit její péči a přístup. Já osobně žádné výhrady nemám, takže hodnotím kladně a mohu jen doporučit.

Chodím k úpaní doktorce už 8 let. Z počátku mi moc milá nebyla. Její zde již hodnocený bezemoční výraz ale převažuje důslednost, se kterou svoji práci vykonává. To je pro mne mnohem důležitější, než jak se tváří. Ordinaci moc vybavenou neměla, ovšem dost se to za poslední roky změnilo (k mé spokojenosti). Začala jsem ji mít ráda až ve chvíli, kdy jsem za ní začala chodit do poradny pro maminy. Je pravda, že ke studentkám se chová asi méně přívětivě než ke "stálým pacientkám", což do značné míry chápu (určitě není pro lékaře dobré mít pacienty jen na pár let). Vzhledem k mým zkušenostem s dalšími lékaři v oboru nemohu než hodnotit velmi kladně.