Velká odbornice, precizní, milá, se smyslem pro humor, snad nepůjde nikdy do důchodu ...

Kmochova 20, Olomouc
Praktický lékař stomatolog (mapa)

Děkuji za její obětavou péči.

Nejlepší zubařka, jakou znám! Chodím k ní odmala a nedám na ni dopustit, to samé sestřička. Obě jsou profesionálky na úrovni s milým a příjemným vystupováním! Mohu pouze doporučit - není divu - má stále plno :-) Jen tak dál!!!

Naprosto kvalitní profesionální práce, jak ze strany paní doktorky, tak i její sestry. Nesnažíse od lidí vytahovat peníze za každou cenu, což je v dnešní době naprosto nepochopitelné.
Pavel prucek

Chodíme sem celá rodina už roky a jsme maximálně spokojeni a neměnili bychom !!!
Paní doktorka je skvělá a sestřička moc milá.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, vstřícné, paní doktorka pečlivá a důsledná. Navštěvujeme ji s dětmi, které se její zásluhou nebojí chodit k zubaři (nebo jen úplně málo). Děkujeme
Chromcovi

Vynikající!!!

paní doktorka,super!!!!!!

Paní doktorka i sestřička příjemné a vždy v dobré náladě.Paní doktorce děkuji za to,že ještě žiju.2roky jsem bojovala s rakovinou a 2roky jsem čistá.Vím,že může udeřit kdykoli a že vyhráno nemám nikdy.Choďte na pravidelné prohlídky.

Vse bez problemu a v pohode. vyborna stomatolozka

Paní doktorka je třída, chodím k ní už od dětství a stále mi všechno zpravuje dokonale!

Pavel prucek

Paní doktorka je skvělá a sestřička moc milá.

Chromcovi

Vynikající!!!