Slovanská 94, Vrchlabí
Stomatologické centrum

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

K paní doktorce oficiálně nechodím, ale při nepřítomnosti mého (již) bývalého zubaře jsem k ní byla donucena jít s obrovskými bolestmi. Bez jakéhokoli ověřování mi vytrhla zub, bohužel nesprávný (zdravý). Bolesti dále přetrvávaly , zažila jsem si peklo. K této zubařce už nikdy...

G

Velice výborný odborník ve stomatologii, dokáže zachránit zuby, které jiný lékař už nechce léčit.

Výborná lékařka ochotná,přístup k dětem velmi pěkný a hlavně velmi pečlivá.Co jediné mužeme vytknout není nic k p. doktorce ale jejím sestřičkám neochota tváření jako co tam děláte a nestydí se kroutit očima když vás vidí katastrofa .Ale co se týče p.doktorky vyborná nemužeme si stěžovat.

Velmi dobrá a humorná paní doktorka!

Byl jsem u její dcery, taky má stomatologickou ordinaci - asi docela krátce. Vynikající, super přístup. A ještě k tomu pěkná :-)

Vynikající odborník, pacientovi vše vysvětlí a poradí. Její výkony jsou bez reklamací,což potvrzuje mnoho spokojených pacientů. Já osobně, jsem lepší doktorku nepoznal a jsem velmi rád, že jsem poznal někoho, kdo má ke svému povolání,takový vztah.