Ord. praktického lékaře pro dospělé
U Školy 2/160, Litoměřice

Pani doktorka je vpohode, ale je fakt, ze me (musim to zaklepat) nikdy nic netrapilo, takze jsem sla vzdy jen pro preventivni prohlidku. Nemuzu si stezovat :)

Souhlaím s pane Boučkem, já sma k paní doktorce chodím mnoho let a jsem s ní velice spokojená. Vždy umí poradit a než aby něco nechala zanedbat tak raději udělá všechna možná vyšetření, aby si byla jita, že něco nezanedbá. Pomlouvat jí může jenom ten kdo se chce flákat a ona to pzná je opravdu dobrá. Helisová Marie

Byl jsem tam a co jsem vyslech v čekárně ,no teda lidi, kde berete tu bohorovnost ,že mužete takle soudit doktora. Dyť ste všichni pitomci, co ničemu nerozuměj, jen svému prospěchu a ikdyž je to nefér, tak chcete výhody na ukor všech.Vy vyžírky. A jak mužete, vy simulanti, řikat doktorce že je nekonpentní, dyž poznala, že symulujete. To je právě člověk správńě na svym místě. Takže nekecat, mejt se, brát a jíst vytamíny a poslouchat ! Bruček Karel

Paní doktorku znám velmi dlouho a vím, že je vzdělaná, pečlivá i vstřícná. O pacientech přemýšlí a snaží se vždy účinně pomoci. Mě osobně velmi pomohla a jsem moc ráda, že ji mám. A znám spoustu lidí, kteří mají podobný názor. Je ale pravda, že nemá ráda simulanty a podvodníčky - s těmi se moc nebaví, takže když čtu některé z níže uvedených komentářů, je mi jasné, odkud vítr fouká. Neštěstí internetu je v tom, že sem může každý napsat cokoli o komkoli, aniž by si nejdřív sáhl do svědomí...
Paní doktorko, buďte hodně zdráva a ať se Vám v práci daří. Díky. Hanka S.

Chodím k ní a celá naše rodina již 20 let a před tím do nemocnice. Je to výborná a chytrá lékařka, Simulanty nesnáší.A je velmi lidská, má dobrý přístup a citlivý. Kludský Emil Ltm.

Paní doktorka opravdu ordinuje od stolu a nutí neschopenku i když jí člověk nechce, sice vyjde ve všem vstříc, hlavně v době léčby, ale tam vše končí, na můj vkus příliž vlažný přístup ke všemu, zřejmě jen čaká na důchod...
Já již delší dobu zvažuji přechod jinam.
K.M.

Paní doktorce děkuji za vždy včasné a ochotné vyšetření. Chodím k ní již několik let a nemůžu se stěžovat pokaždý se mi velice dobř věnovala a můžu říct i to, že né jednou jsem měla i nakrajíčku od krůčku tam nahoru. Paní doktorko moc děkuji Marie Helisová

Je dobrá

K paní doktorce chodím mnoho let a jsem spokojený. Na rozdíl od jiných lékařů s pacientem komunikuje, snaží se najít nejvhodnější lék. Jiný lékař pacientovi předepíše lék a vůbec s ním nediskutuje a proto možná má nebetyčnou úctu pacientů. Doktorka Hrnčířová se zajímá o výsledky léčby a názor pacienta, akorát, že někteří pacienti se asi neumí ani vyjádřit. Pak jsou nespokojení.
Jan Novák Litoměřice

Paní doktorka pečlivě vyslechne problémy pacienta, konzultuje s pacientem výsledky léčby, případně ochotně mění medikamenty. Nepodceňuje informace od pacienta, jako se stává jiným lékařům. Poradí i ohledně druhu a ceny léků, aby pacienta vyšla léčba pokud možno levněji.