Adresa

Praktický lékař pro dospělé
U Nádraží 1967, Pelhřimov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Spokojenost dodrží čas objednání nemusí se dlouze čekat tak jako v jiných ordinacích dodržuje termíny preventivní péče a problémy rychle řeší velká pochvala paní doktorce i milé sestřičce

J

Já jsem spokojen. Čekání mě kdysi také obtěžovalo, zvlášť když jsem musel prosedět dobu v čekárně mezi pacienty s chřipkou (a mě trápila páteř), ale jakmile bylo zavedeno telefonické objednání, je to v pohodě (tedy pokud se náhodou...).

H

Já paní doktorku doporučuji. Dbá na pravidelnost preventivních prohlídek (ačkoliv by si to měli hlídat pacienti sami) a je pečlivá. Když mi při preventivní prohlídce zjistila hodnoty "na hraně", doporučila další odběry krve a následně mě odeslala ke specialistovi. Jsem s ní spokojená. K dlouhému čekání v čekárně: paní doktorka nabízí systém telefonických objednávek - zavoláte a domluvíte se, že vás vyšetří v určitou hodinu, takže čekat nemusíte. Prohlídkám (pro řidičák atp.) má vyhrazenou hodinu dopoledne, takže jste možná musel čekat dlouho právě proto, že jste se "trefil" zrovna do času prohlídek. Asi jednou nebo dvakrát se mi stalo, že paní doktorku zastupovala v ordinaci jiná (pravděpodobně kvůli zajištění závodní péče, jméno si bohužel nepamatuju), ta měla trochu "uspěchanější" přístup. Ale na paní doktorku Hlavičkovou si nemůžu stěžovat. Jedině kvůli jejímu pravidelnému každoročnímu sledování jsem se dostala včas do péče endokrinologa.


N

Nedoporučuji, nesympatické jednání, nechává si radit zdravotní sestrou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Nedoporučuji. Mám takový pocit že se specializuje na závodní péči. Pokud omenocníte strávíte v čekárně hodně času, jelikož vás budou předbíhat lidé objednaní na prohlídku. Po mé poslední zkušenosti (dostal jsem se na řadu po dvou hodinách čekání a do čekárny jsem přišel jako druhý) jednoznačně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu