Praktický lékař pro dospělé
U Nádraží 1967, Pelhřimov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Spokojenost dodrží čas objednání nemusí se dlouze čekat tak jako v jiných ordinacích dodržuje termíny preventivní péče a problémy rychle řeší velká pochvala paní doktorce i milé sestřičce

Já jsem spokojen. Čekání mě kdysi také obtěžovalo, zvlášť když jsem musel prosedět dobu v čekárně mezi pacienty s chřipkou (a mě trápila páteř), ale jakmile bylo zavedeno telefonické objednání, je to v pohodě (tedy pokud se náhodou...).

Já paní doktorku doporučuji. Dbá na pravidelnost preventivních prohlídek (ačkoliv by si to měli hlídat pacienti sami) a je pečlivá. Když mi při preventivní prohlídce zjistila hodnoty "na hraně", doporučila další odběry krve a následně mě odeslala ke specialistovi. Jsem s ní spokojená. K dlouhému čekání v čekárně: paní doktorka nabízí systém telefonických objednávek - zavoláte a domluvíte se, že vás vyšetří v určitou hodinu, takže čekat nemusíte. Prohlídkám (pro řidičák atp.) má vyhrazenou hodinu dopoledne, takže jste možná musel čekat dlouho právě proto, že jste se "trefil" zrovna do času prohlídek. Asi jednou nebo dvakrát se mi stalo, že paní doktorku zastupovala v ordinaci jiná (pravděpodobně kvůli zajištění závodní péče, jméno si bohužel nepamatuju), ta měla trochu "uspěchanější" přístup. Ale na paní doktorku Hlavičkovou si nemůžu stěžovat. Jedině kvůli jejímu pravidelnému každoročnímu sledování jsem se dostala včas do péče endokrinologa.

Nedoporučuji, nesympatické jednání, nechává si radit zdravotní sestrou.

Nedoporučuji. Mám takový pocit že se specializuje na závodní péči. Pokud omenocníte strávíte v čekárně hodně času, jelikož vás budou předbíhat lidé objednaní na prohlídku. Po mé poslední zkušenosti (dostal jsem se na řadu po dvou hodinách čekání a do čekárny jsem přišel jako druhý) jednoznačně nedoporučuji.