Eva Drápelová, fyzioterapeut Brno

MUDr. Eva Drápelová

Fyzioterapeut, Pediatr Více

1 názor

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pekařská 53, Brno
Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitace LF MU a FN u svaté Anny v Brně

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
1 názor

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

profesionální chování jak lidské tak lékařské s takovým člověkem jak je Mudr. Eva Drápelová jsem se ještě nesetkala.Toto je člověk na svém místě a proto bych jí chtěla poděkovat za vše co pro mě udělala jako lékař ale i jako člověk.Klobouk dolů kéž by takových lékařů bylo víc.S úctou Irena.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobry den,večer mě začala bolet zada na pravé straně v oblasti ledvin. Byla to taková píchlava bolest,po malých intervalech. Začala jsem chodit často na zachod. Ale po vziti ibalginu mě bolest přešla. Rada bych se zeptala zda je potřeba jít k doktorovi ci to není nic vážného.
  Dekuji

  Zcela souhlasím s názorem paní doktorky Kolářové,neodkládejte návštěvu všeho obvodního či rodinného lékaře, ten rozhodne o dalším postupu po základním klinickém a laboratorním vyšetření.

  MUDr. Eva Drápelová

 • Dobrý den. O co by se mohlo prosím jednat? Vzadu na krku (nejspíše na úponech - 2 pohyblivé válečky u sebe na obou stranách krku) tak na nich se vyskytuje něco jako kdyby žíla - jako tvrdá žíla která prochází na nich i mezi nimi. Je to běžné? Nijak to nebolí, není vidět, nevadí. Bylo to nahmatáno náhodou. Může se o něco jednat? Hezký den.

  Souhlasím s panem doktorem Havlíčkem, ale bude dobré si prohmatat i další místa, například třísla, podpaždí.., a pro jistotu se nechat vyšetřit vašim obvodním lékařem, který zajistí eventuální další vyšetření. S pozdravem Dr Drápelová

  MUDr. Eva Drápelová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti