Pekařská 53, Brno
Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitace LF MU a FN u svaté Anny v Brně (mapa)

1 názor

profesionální chování jak lidské tak lékařské s takovým člověkem jak je Mudr. Eva Drápelová jsem se ještě nesetkala.Toto je člověk na svém místě a proto bych jí chtěla poděkovat za vše co pro mě udělala jako lékař ale i jako člověk.Klobouk dolů kéž by takových lékařů bylo víc.S úctou Irena.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, hledam nekoho, kdo by dochazel k moji mamince v Domove senioru Valtice a poskytoval fyzioterapii , dle domluvy. Do ted lezela na oddeleni LDN, kde s ni denne trenovali v choditku a cvicili operovane rameno. V domove tolik casu na ni mit asi nebudou....Poradite mi jak na to? Dekuji. Zuzana

Milá paní Zuzano, v domově seniorů mají jistě kontakty na blízké fyzioterapeuty, obraťe se tedy s vašim dotazem na vedoucího zařízení, eventuelně na nejbližší rehabilitační oddělení.

MUDr. Eva Drápelová

• Dobry den,večer mě začala bolet zada na pravé straně v oblasti ledvin. Byla to taková píchlava bolest,po malých intervalech. Začala jsem chodit často na zachod. Ale po vziti ibalginu mě bolest přešla. Rada bych se zeptala zda je potřeba jít k doktorovi ci to není nic vážného.
    Dekuji

Zcela souhlasím s názorem paní doktorky Kolářové,neodkládejte návštěvu všeho obvodního či rodinného lékaře, ten rozhodne o dalším postupu po základním klinickém a laboratorním vyšetření.

MUDr. Eva Drápelová