nám. Republiky 28, Plzeň
Soukromá stomatologická ordinace

F

Skvělá,citlivá, pokaždé usměvavá lékařka, Stále se vzdělávající, opravdová odborníce ve své profesi.Úroveň práce i vybavení soukromé ordinace na velmi vysoké úrovni. Před touto lékařkou smekám a vřele doporučuji.!!!

Paní doktorka je opravdu nejlepší!!! Je milá, velmi pečlivá, šikovná, stále se vzdělává v oboru, má nejlepší a nejmodernější vybavení. Moc hezký přístup má i k našim dětem, díky ní se zubaře už nebojí :-) Jsme moc spokojeni celá rodina i naši přátelé :-)))

Omlouvám se tímto paní doktorce Evě Chládkové za negativní hodnocení, které se týkalo zcela jiné osoby, doktorky Zdeny Chládkové. K záměně došlo chybou mé osoby při vyhledávání podle jména kdy jméno Chládková bylo sice uvedeno v seznamu hledané obce, ale v dalším bylo nabídnuto jméno paní doktorky z Plzně, neboť Zdena Chládková ještě nemá žádné diskuzní forum. S paní doktorkou Evou Chládkovou nemám tudíž žádnou, tedy ani negativní zkušenost a ještě jednou se omlouvám. Vojen Benda

Já mám opačnou zkušenost. Příjemná? Ani náhodou... Několikrát po sobě působila velice arogantním dojmem, bylo vidět, že ji ošetření vyloženě obtěžuje. Že byla příjemná jsem zažila jen párkrát. Očekávala jsem, že mi vysvětlí, co bude dělat a poradí, ale na mé otázky reagovala pouze mlčením nebo zpruzeným obličejem. Po odborné stránce může být, jaká chce, ale pokud se nenaučí adekvátně komunikovat s pacientem, tak od ní budou pacienti spíš odcházet.

MUDr. Chládková je příjemná, pečlivá, stále se vzdělávající - doporučuji.
Opravila mně i rodině zuby, které byly dost poničené zásahem jiného stomatologa.
Navíc jí stomatologie baví - je to vidět.

K paní doktorce jsme přešli od jiného stomatologa a jsem moc ráda, že nás vzala.
Celá rodina je velmi spokojená, poradí, nic nenutí a práci odvede 100%.
Je velmi lidská.

Pro mě a mého manžela ten nejlepší stomatolog,vděčím jí za záchranu zubů po nedborném zásahu.Můžu jen a jen doporučit!

Skvělá zubařka!

Velmi dobrá doktorka, opravila několik "drobných" chyb, kvůli kterým jsem trpěla bolestmi u předchozího zubaře, teď je vše naprosto ok, což si u zubů nepamatuji už docela dlouho :-)) Moc jí děkuji.

Paní doktorka je příjemná, velice pečlivá a na vysoké profesionální úrovni. Mohu vřele doporučit.