Soukromá stomatologická ordinace
nám. Republiky 202, Plzeň 3, Plzeň

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Soukromá stomatologická ordinace Jiný

Super! Milá recepční, velmi příjemná sestřička a paní doktorka je skvělá. Je to opravdu profík ve svém oboru a dělá vše pořádně, dokud není spokojena, nepustí člověka pryč. Má všechny moderní věci, pracuje s mikroskopem, koferdamem, má frézu na korunky. Mám absolutní důvěru ve zdejší péči. A dvakrát ročně v rámci prevence dentální hygiena, to snad nemají nikde! Dentální hygienistka, u které jsme naposledy byli, je pečlivá a příjemná. Dochází sem dokonce laborant a chirurg. Je zde poslední dobou opravdu příjemná atmosféra. :)

Umístění: Soukromá stomatologická ordinace Jiný

Velmi arogantní, neochotná a nepříjemná. Dokud jsem chodila jen na preventivní prohlídky, dalo se to vydržet. Když jsem jednou něco potřebovala akutně, bylo se mnou jednáno jako s pětiletým dítětem. Nakonec mne ošetřila jiná lékařka, u které ani nejsem v evidenci. K této paní už nikdy, nikdy, nikdy nepůjdu. Profesně může být jaká chce, ale upřímně doufám, že se s ní už nikdy nepotkám.

Skvělá,citlivá, pokaždé usměvavá lékařka, Stále se vzdělávající, opravdová odborníce ve své profesi.Úroveň práce i vybavení soukromé ordinace na velmi vysoké úrovni. Před touto lékařkou smekám a vřele doporučuji.!!!

Paní doktorka je opravdu nejlepší!!! Je milá, velmi pečlivá, šikovná, stále se vzdělává v oboru, má nejlepší a nejmodernější vybavení. Moc hezký přístup má i k našim dětem, díky ní se zubaře už nebojí :-) Jsme moc spokojeni celá rodina i naši přátelé :-)))

Omlouvám se tímto paní doktorce Evě Chládkové za negativní hodnocení, které se týkalo zcela jiné osoby, doktorky Zdeny Chládkové. K záměně došlo chybou mé osoby při vyhledávání podle jména kdy jméno Chládková bylo sice uvedeno v seznamu hledané obce, ale v dalším bylo nabídnuto jméno paní doktorky z Plzně, neboť Zdena Chládková ještě nemá žádné diskuzní forum. S paní doktorkou Evou Chládkovou nemám tudíž žádnou, tedy ani negativní zkušenost a ještě jednou se omlouvám. Vojen Benda

Já mám opačnou zkušenost. Příjemná? Ani náhodou... Několikrát po sobě působila velice arogantním dojmem, bylo vidět, že ji ošetření vyloženě obtěžuje. Že byla příjemná jsem zažila jen párkrát. Očekávala jsem, že mi vysvětlí, co bude dělat a poradí, ale na mé otázky reagovala pouze mlčením nebo zpruzeným obličejem. Po odborné stránce může být, jaká chce, ale pokud se nenaučí adekvátně komunikovat s pacientem, tak od ní budou pacienti spíš odcházet.

MUDr. Chládková je příjemná, pečlivá, stále se vzdělávající - doporučuji.
Opravila mně i rodině zuby, které byly dost poničené zásahem jiného stomatologa.
Navíc jí stomatologie baví - je to vidět.

K paní doktorce jsme přešli od jiného stomatologa a jsem moc ráda, že nás vzala.
Celá rodina je velmi spokojená, poradí, nic nenutí a práci odvede 100%.
Je velmi lidská.

Pro mě a mého manžela ten nejlepší stomatolog,vděčím jí za záchranu zubů po nedborném zásahu.Můžu jen a jen doporučit!

Skvělá zubařka!