Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

38 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Člověk čeká čtyři hodiny v čekárně, nedostane se mu nejen omluvy, ale ani pozdravu. Zato se mu dostane odsekávání, překřikování, stěžování si, že toho má hodně, povyšování se, celkové pohrdání, projevy důležitosti a nadřazenosti. A to neměla špatný den, to se dělo konstantně několik posledních let. Naprosto otřesné chování.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřený profil
Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

Stále kvalitní lékařka, hlavně svědomitá a ochotná srozumitelně vysvětlit záludnosti zdravotního stavu a jeho léčby. Velmi se zlepšila organizace práce s příchodem nové sestřičky a instalací rozřazovacího a objednávkového terminálu v čekárně. V poslední době jsem tam byla několikrát a čekala jsem maximálně 10 minut. Sestřička je oproti zvyklostem v jiných ordinacích usměvavá , empatická, pohyblivá a umí :-) Doporučuji

G
Ověřený profil

Nejlepší paní doktorka kterou znám!! Chodíme k ní celá rodina, já s manželem už spoustu let a mohla jsem se přesvědčit jen o perfektním přístupu, pomoci, pochopení!! Jsem ráda že k paní doktorce chodí i naše děti a jsou spokojené!! Tímto chci paní doktorce Baxové i moc za vše poděkovat!!! Mohu opravdu jen vřele doporučit!!!


Ověřený profil

Paní doktorka Baxová je super! Nikdy nic není problém a už se mi i stalo že jsem spletla ordinační hodiny a přesto mě vzala i po pracovní době. Dalším významným plus je, že paní doktorka komunikuje i přes email (a to téměř okamžitě, ne po týdnu jako jinde), tim pádem tam nemusím běhat s každým "prdíkem" a můžu s ní jednodušší věci konzultovat pouze elektronicky, což mi ušetří spoustu času. Můžu vřele doporučit!


Ověřený profil

Paní doktorka mě vždy vyšla maximálně vstříc, je empatická. Musím jí poděkovat, zařìdila mi lázně, ačkoli mě všechny lázně odmítly kapacitních důvodů . její pacienti jí rozhodně nejsou lhostejní. Moc, moc. Jí děkuji. Je rozhodně člověk na svém místě. Jana Fialová


J
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojená již mnoho let!!Naštěstí nemarodím, tak nevím jaké je čekání ráno,slyšela jsem že nic moc.Ale čeká se bohužel všude,tak si člověk nevybere!Se sestřičkou také problém nemám,byla vždy příjemná. GabrielaM.


A
Ověřený profil

S paní doktorkou Baxovou jsem velmi nespokojena,chodím tam naštěstí velmi málo,ale
když už mi bylo opravdu zle,tak jsem musela paní doktorku navštívit. V čekárně jsem seděla již 7:15 a na řadu jsem přišla v 11h,sedět tam tak dlouho s horečkou,bylo opravdu nepříjemné.Po mém upozornění : jestli na mě nezapomněla, mě sestra arogantně odbyla.Zhruba po 1 hodině jsem konečně přišla na řadu,po zběžném vyšetření paní doktorka prohlásila, že takových má plnou čekárnu a že si mám koupit ibalgin. Dlouho jsem se z toho nemohla vyhrabat, tak jsem navšívila jiného lekáře, který mi předepsal antibotika a doporučil další léky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už 17 let a dokud bude ordinovat, budu k ní chodit i nadále, a to i když jsem se odstěhovala z Plzně a musím dojíždět. Naštěstí nestonám tak často, takže to jde. Ty kritické připomínky moc nechápu. Když se Vám paní doktorka nebo sestřička tolik nelíbí, proč prostě nechodíte jinam? Lékaře si můžete vybrat. Moje volba je jasná.


Ověřený profil

PANI DOKTORKA JE MILA, PRIJEMNA . SESTRICKA JE NALADOVA, A NENI MOC PRIJEMNA, ANI MILA.
EVA


M
Ověřený profil

Paní doktorka Baxová je vynikající praktická lékařka, jak po odborné stránce, tak i po té lidské. Je velmi pečlivá, ochotná a vstřícná.K pacientům má lidský přístup. Nejsem z Plzně, přesto jezdím za paní doktorkou 26 kilometrů, a stojí mi to za to. Neměnila bych!


Došlo k chybě, zkuste to znovu