Na paní doktorku Babincovou si nemužem stěžovat supr základ co se mi velice líbí je to že když se tam ukáži s dětmi tak neodcházím hned s receptem třeba na antibiotika ale snaží se paní doktorka těmto lékum pokud to není nutné vyhnout za to velký obdiv a děkuji že se nám tak o děti pečuje

K paní doktorce chodil jako dítě už můj manžel. My ji máme rádi, jsme spokojeni s vlídným přístupem, profesionalitou, ochotou. Velmi chválíme i sestřičku.

Naše paní doktorka je jednička ve svém oboru

Naše paní doktorka je jednička ve svém oboru