Endokrinolog Havířov

• Endokrinolog, Anesteziolog, … Chirurg, Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Onkolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Zubař Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Endokrinolog, Internista

„Tak já zírám co tady všechno čtu,zrovna dneska jsem byla na odběrech,a nechápu o které sestře je tady řeč,dneska a pokaždé jak tam příjdu je tam jedna a ta samá,a odběr mi udělala na výbornou,jehel se bojím,ale dneska to vůbec nebolelo,příští týden jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jestli se pan doktor za ten půl rok změnil nebo néé,já jsem zatím spokojená: Více

Mlýnská 3, Ostrava Mapa

Masarykovo nám. 20, Ostrava Mapa

Odborný lékař endokrinologie

• „Pan doktor Jakub Gorgol je více než velmi dobrý lékař, je navíc lidský, velmi taktní, přímý oproti doktoru Nováčkovi od kterého jsem musela odejit z důvodů jeho přístupu k pacientovi. Jsem mu vděčná za jeho přístup. Více

Mlýnská 3, Ostrava Mapa

Endokrinologická ambulance

• Endokrinolog, Pediatr, Gastr… oenterolog Více

„Maximální spokojenost!!!

Vydmuchov 399/5, Karviná Mapa

Dětská endokrinologická poradna, NSP Karviná-Ráj

• Endokrinolog, Internista

„p. doktorka Firczyková je nejen znalá problémů dotyčného pacienta, ale i milá a ochotná, usměvavá, vždy v dobré náladě. Sestřička Danuta Kršíková - přívětivá, nikdy vás neodbude, vždy s úsměvem Vám poradí. Tato ordinace by měla být ohodnocena, oceněna nějakým diplomem za vzorný příklad, jiným lékařům a personálu, jak se chovat k pacientům !!!! děkuji Kottasová Věra Více

Vydmuchov 399, Karviná Mapa

Areál nemocnice Karviná-Ráj

• Endokrinolog, Anesteziolog, … Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Nemocnice Třinec

• Vratimovská 689, Ostrava Mapa

HORMONAL s.r.o., endokrinologie

• „Pan doktor Nezdařil má velice profesionální přístup k pacientům. Vždy ochotně podá ruku a pozdraví, vše zkontroluje a doporučí možnosti. Velice dobře a bez obav se k němu chodí na preventivní kontroly. Děkuji a přeji mu mnoho štěstí a úspěchů. Pavel Zahradník Více

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

HORMONAL s.r.o., endokrinologie

• „Navštěvuji ordinaci MuDr. Nováčka déle než deset let, jsem naprosto spokojena s přístupem pana doktora, vše pečlivě vysvětlí, naordinuje, má zájem o pacienta, mohu doporučit. Více

Nemocniční 14, Ostrava Mapa

• Endokrinolog, Pediatr

„Tímto chci poděkovat paní doktorce Ivaně Röschlové , protože je vynikající jako odborník a člověk. Vyposlechne ,poradí. a čekací doba není dlouhá a pokud je, vím že se věnuje pacientovi ,který pomoc potřebuje. . Libuše Z. Více

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku, Dětské ambulance

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Ordinace endokrinologie, dětské endokrinologie a diabetologie

• Endokrinolog, Internista

„Bezproblémové objednání ze strany sestry, profesionální, komplexní a lidský přístup lékařky, systematická péče.

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Nemocnice Třinec