Praktická lékařka pro děti a dorost
Absolonova 30, Brno

Bohužel tuto paní doktorku nedoporučuji.Nemá žádné moderní vybavení-v dnešní době špachtle a stetoskop je naprosto nedostatečné.Slušný přístup bohužel nevyváží nedostatečné diagnostické metody poplatné době dávno minulé.Nerada předepisuje antibiotika i když je jasné, že léčba léky bez předpisu nezabírá.Až po třetí návštěvě začne něco řešit.Tento socialistický systém uplatňuje i dnes, není také divu když za každou návštěvu se sypou body-bohužel odnaší to, ale pacient.

Paní doktorka je velmi milá a zkušená, registrován byl u ní můj manžel a dnes obě naše děti, naprostá spokojenost.

K paní doktorce chodíme rádi, vše nám ochotně vysvětlí, poradí. Jsme spokojeni. Doporučuji.

Paní doktorka je skvělá chodim k ní už od narození a jinou paní doktorku nechci

Vynikající paní doktorka, obě děti jsou v její péči od narození, vždy milá, usměvavá a hlavně zkušená. Doporučila jsme ji několika kamarádkám a všechny jsou max. spokojené!

S paní doktorkou jsme moc spokojení, malá je v její péči již od narození.

Velice kladně hodnotím....

Jsme s paní doktorkou také spokojeni, hezký přístup, vždy milá a příjemná.

Přesně takto si představuji dětskou lékařku.

Tahle paní doktorka dokázala zjistit co mi doopravdy je, i když jiní doktoři byli bezradní. Navíc má velmi dobrý přístup. Je skvělá.