Nám. Slezského odboje 3, Opava
Odborný lékař interní

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Č

Slava díků ani nestačí na to, jak poděkovat této skvělé paní doktorce. Zachránila mi maminku a já jí nepřestanu být vděčná. Je skvělá, samozřejmě i tím přístupem, ale hlavně je to velký profesionál. Někteří její kolegové by se měli od ní ve všem učit. Moc, moc děkuji Čášová Eva

Opravdu VELMI DOBRá paní doktorka s vynikajícím přístupem k pacientovi.P.Juříček

Paní doktorka je velice vlídná a po odborné stránce skvělá. Děkuji.

Paní doktorka je nejlepší je prostě1.Doporučujeme všem.Příjemná,vstřícná,vyslechne pacienta,vždy pomůže.Je kapacita.Děkujeme.

Paní doktorka je úžasný člověk.Velmi dobrá odbornice,pečlivá,vlídná vždy ochotná poradit,vysvětlit.Pomůže i při jiných potížích mimo svou specializaci-mně pomohla při bolestech zad.Přes velký počet pacientů je vždy přívětivá.

Paní doktorka je velice pečlivá, odbornice, dokáže člověka pohladit po duši, po odborné stránce vynikající. Děkuji, paní doktorko za to, že jste

Skutečný odborník, poradí i v případě potíží, které nesouvisí s problémy srdce. Vřele doporučuji.

Vynikající lékařka jednak po odborné stránce a lidsky naprosto úžasná. S tak vlídným člověkem se opravdu nepotkáte často.

Paní doktorka je velmi příjemná,pečlivá,vlídná.Jediné,co mi vadí,je velmi dlouhé čekání v čekárně.