Praktický lékař pro dospělé
Hrabinská 4, Český Těšín

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Velmi neochotný přístup, lékař projevil jistý nezájem o administrativní úkony spojené s operativním zákrokem svého pacienta

Není na světě ten, aby se zalíbil všem. Já se přidávám k těm, kteří mají s panem doktorem dobré zkušenosti. Z Těšína jsem se dávno přestěhovala do Frýdku, ale svého obvodního, neřkuli rodinného lékaře nevyměním.

co mám říct? zachránil mi život, nedám na něho dopustit a navíc, fajn chlap. SS

K panu doktorovi jsem se dostala náhodou po umrti mé lékařky a ani minutu nemůžu lítovat je lidský, opravdu pan doktor.

Skvělý lékař, kterému není cizí empatie, ochota, vstřícnost a hlavně pocit rodinného lékaře.

Vynikající organizace chodu ordinace. Pacient čeká pouze dobu nezbytnou. Velmi praktická je možnost internetových objednávek.

Jelikož jsem pacient,který bohužel musí často něco řešit, přesto návštěvu pana doktora odkládám na poslední chvíli, protože vím, že se stejně nijak namáhat nebude, aby mi pomohl. Připadám si jako obtížný hmyz. I když si myslím, že v Č.Těšíně obvodních lékařů moc na výběr není, aby to nebylo jak se říká " z louže pod okap", tohoto lékaře bych "problémovým" pacientům v žádném případě nedoporučila.

Velmi zkušený odborník. Bez dlouhých řečí si úspěšně poradí s každým neduhem a nasadí skutečnou léčbu. Vážné onemocnění zjistí již v raném stadiu a u patřičných odborných lékařů zajísti následnou léčbu /ošetření, operace - u mně 3x/. Bez něj bych už dávno čuchal kytičky od spodu. O poplatcích není u vyšetření ani řeč, to vyřizuje sestřička. Platba pouze u prvního vyšetření, u následných kontrol nikoliv. Pána doktora a samozřejmě i sestřičku můžu za jejich citlivý a odborný přistup jenom chválit a každému doporučit.

Jsem naprosto spokojený!Doporučuji.Perfektní přístup k pacientům.

velmi profesionální a osobní přístup k pacientům,