Palackého 113/14, Litoměřice

Umístění: Ordinace Jiný

Moc příjemný pan doktor . Mám obecně strach z lékařů, ale tady se nebojím. Vše vysvětlí a je ochotný

Umístění: Ordinace Těhotenství a preventni prohlídky

Nejlepsi gynekolog co znám , profesionální přístup ..opravdu se vyplatí si počkat ..jelikož tenhle doktor se poctivě věnuje každé pacientce ..nervoznim pacientkam co remcaji v čekárně ze musí čekat, doporučuji zajít k jinému horšímu lékaři ..tenhle je proste top !!!!

Nejlepší gynekolog, a to jsem jich měla už více. Profesionál, milý, lidský, nic pro něho není problém. Pracuje s nejnovějšími přístroji i léky. Nikdy mě neodmítnul, a to jsem u něho byla v době svého těhotenství i 2x do týdne. Rozhodně doporučuji!!!!!!

Vynikající a lidský lékař, který vše vysvětlí a je velmi profesionální. Vděčím mu za perfektní průběh zákroku od začátku do konce a za bezproblémové hojení. Nejlepší gynekolog, jakého si můžete vybrat :)

Nejlepší gynekolog!! Profesionální přístup. Vždy mi vše perfektně vysvětlil. Sestříčka taky bezva :-) doporučuji :-)