Odborná ženská lékařka
Herčíkova 10, Brno

K paní doktorce jsem chodila několik let, než jsem se odstěhovala. Vždy byla ke mě velmi příjemná a vstřícná, pokaždé mi dobře poradila, případné potíže mi vždy vyřešila. I sestřička byla vždycky moc fajn. Moje maminka též k paní doktorce přešla a je několik let velmi spokojená. Nikdy mi nic nezanedbala a velmi si vážím citlivého přístupu k pacientovi i při vyšetřování. Paní doktorku za sebe mohu jen doporučit.

Paní doktorka má přímo otřesné chování. Pacienta vůbec neposlouchá, skáče do řeči, je velice nepříjemná. Myslím, že pokud se člověk rozhodne pro takovou profesi, měl by umět zacházet s lidmi, naslouchat a být empatický, milý. Této dámě se po dvou návštěvách vyhnu obloukem. Nejen, že nedokáže vyléčit zánět ani vypsat zprávu pro OL, ale svým přístupem se určitě podílí na tom, že ženy často návštěvu gynekologa oddalují a bojí se jí.

paní doktorka by se měla naučit chovat k lidem, když už si vybrala takové povolání.

K paní doktorce chodím již 4 roky a jsem naprosto spokojená, objednanou hodinu dodržuje nebo čekám jen krátkou dobu, podle mě velmi odborná péče, vždy mi všechno vysvětlí a zatím všechny mé problémy vyřešila. Příjemné prostředí a milá sestřička. Vřele doporučuji;)

Ú

Pokud jsem neměla žádný problém,nic se nedělo a nemohla jsem si na nic stěžovat.Ale vše se změnilo v době kdy jsem otěhotněla a začala mít problémy.Nebudu se rozepisovat,bylo by na dlouho komentovat její přístup a chování k pacientce.S hrůzou jsem se na něco ptala ze strachu jakým způsobem mě bude odpovězeno.Po dvouch zamlklích těhotenstvích jsem se rozhodla přestopit k jiné paní doktorce do Brna.Udělala jsem to nejlepší co jsem udělat mohla,díky tomu mám dnes zdravou dceru.

OD PANÍ DOKTORKY JSEM ODEŠLA ZHRUBA PŘED DVĚMA LETY A JSEM VELICE RÁDA,ŽE JSEM TAK UDĚLALA.NEVÍM JAK TEĎ,ALE V DOBĚ KDY JSEM NAVŠTĚVOVALA JEJÍ ORDINACI BYLA ČEKACÍ DOBA NA VYŠETŘENÍ PŘÍMO ŽALOSTNÁ 2 A VÍCE HODINY NEBYL ŽÁDNÝ PROBLÉM.TEĎ SE ZŘEJMĚ NEČEKÁ PROTOŽE PANÍ DOKTORCE SE ASI KRUTĚ ZTENČILA KLIENTELA.UŽÍVALA JSEM HORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCI ASI 8LET,ZA CELOU DOBU NEBYLA SCHOPNÁ SE MĚ ZEPTAT JESTLI KOUŘÍM A V TAKOVÉM PŘÍPADĚ MĚ PŘESVĚDČIT A DOPORUČIT JINÝ ZPŮSOB ANTIKONCEPCE.TO JE JEDEN Z MÁLA PŘÍKLADŮ TOHO JAKÝ MĚLA ZÁJEM O SVÉ PACIENTY,NAVÍC BYLA AROGANTNÍ A JÁ JAKO PACIENT, JSEM ČEKALA POCHOPENÍ A RADU,KTERÉ JSEM SE OVŠEM NIKDY NEDOČKALA.KDYŽ NĚCO VYSVĚTLOVALA OHLEDNĚ LÉČBY,A JÁ JAKO PACIENT PŘESNĚ NEPOCHOPILA O CO JDE S NECHUTÍ MI BYLO VYSVĚTLENÍ PODÁNO JAKO ,,BLBCOVI"
Když jsem přešla jsem k jinému lékaři do Brna,byla jsem jako ,,Alenka v říši divů" .Čekací doba0-3min,přístup opravdu jako k pacientovi,ultrazvuk při každém vyšetření naprosto automatická věc.To paní doktorka myslím ani neví,že by mohla tímto způsobem své pacienty běžně preventivně vyšetřit.

Kdo může ať se této paní doktorce VYHNE naprosto nedoporučuji

Na paní doktorku si nemůžu stěžovat, mám problémy s menstruačním cyklem již od začátku, kdy mám menzes a až teprve tahle doktorka mi s těmito problémy dokázala pomoct. V ordinaci se dlouho nečeká, paní doktorka i sestřička jsou velice ochotné, celkově mám vždy z návštěvy u nich dobrý pocit.

K paní doktorce jsem přestoupila před cca půl rokem a jsem spokojená. Nečekám dlouho - můžu vzít sebou dítě (což je pro mě dost ulehčující okolnost - u jiných lékařů v okolí to je spíš problém ) - zatím jsem nenarazila na žádný problém ani v poskytnutých informacích ani v péči kterou jsem vyžadovala nebo potřebovala. Paní doktorka působí projevem možná trochu "chladněji" - ale rozhodně nemyslím, že by to škodilo její odbornosti. Sestřička zlatá :-)