Drahomíra Přívarová, gynekolog Brno

MUDr. Drahomíra Přívarová

Gynekolog

8 názorů

Adresa

Herčíkova 10, Brno
Odborná ženská lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
8 názorů

R
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila několik let, než jsem se odstěhovala. Vždy byla ke mě velmi příjemná a vstřícná, pokaždé mi dobře poradila, případné potíže mi vždy vyřešila. I sestřička byla vždycky moc fajn. Moje maminka též k paní doktorce přešla a je několik let velmi spokojená. Nikdy mi nic nezanedbala a velmi si vážím citlivého přístupu k pacientovi i při vyšetřování. Paní doktorku za sebe mohu jen doporučit.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka má přímo otřesné chování. Pacienta vůbec neposlouchá, skáče do řeči, je velice nepříjemná. Myslím, že pokud se člověk rozhodne pro takovou profesi, měl by umět zacházet s lidmi, naslouchat a být empatický, milý. Této dámě se po dvou návštěvách vyhnu obloukem. Nejen, že nedokáže vyléčit zánět ani vypsat zprávu pro OL, ale svým přístupem se určitě podílí na tom, že ženy často návštěvu gynekologa oddalují a bojí se jí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

paní doktorka by se měla naučit chovat k lidem, když už si vybrala takové povolání.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I

K paní doktorce chodím již 4 roky a jsem naprosto spokojená, objednanou hodinu dodržuje nebo čekám jen krátkou dobu, podle mě velmi odborná péče, vždy mi všechno vysvětlí a zatím všechny mé problémy vyřešila. Příjemné prostředí a milá sestřička. Vřele doporučuji;)


Ú

Pokud jsem neměla žádný problém,nic se nedělo a nemohla jsem si na nic stěžovat.Ale vše se změnilo v době kdy jsem otěhotněla a začala mít problémy.Nebudu se rozepisovat,bylo by na dlouho komentovat její přístup a chování k pacientce.S hrůzou jsem se na něco ptala ze strachu jakým způsobem mě bude odpovězeno.Po dvouch zamlklích těhotenstvích jsem se rozhodla přestopit k jiné paní doktorce do Brna.Udělala jsem to nejlepší co jsem udělat mohla,díky tomu mám dnes zdravou dceru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B

OD PANÍ DOKTORKY JSEM ODEŠLA ZHRUBA PŘED DVĚMA LETY A JSEM VELICE RÁDA,ŽE JSEM TAK UDĚLALA.NEVÍM JAK TEĎ,ALE V DOBĚ KDY JSEM NAVŠTĚVOVALA JEJÍ ORDINACI BYLA ČEKACÍ DOBA NA VYŠETŘENÍ PŘÍMO ŽALOSTNÁ 2 A VÍCE HODINY NEBYL ŽÁDNÝ PROBLÉM.TEĎ SE ZŘEJMĚ NEČEKÁ PROTOŽE PANÍ DOKTORCE SE ASI KRUTĚ ZTENČILA KLIENTELA.UŽÍVALA JSEM HORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCI ASI 8LET,ZA CELOU DOBU NEBYLA SCHOPNÁ SE MĚ ZEPTAT JESTLI KOUŘÍM A V TAKOVÉM PŘÍPADĚ MĚ PŘESVĚDČIT A DOPORUČIT JINÝ ZPŮSOB ANTIKONCEPCE.TO JE JEDEN Z MÁLA PŘÍKLADŮ TOHO JAKÝ MĚLA ZÁJEM O SVÉ PACIENTY,NAVÍC BYLA AROGANTNÍ A JÁ JAKO PACIENT, JSEM ČEKALA POCHOPENÍ A RADU,KTERÉ JSEM SE OVŠEM NIKDY NEDOČKALA.KDYŽ NĚCO VYSVĚTLOVALA OHLEDNĚ LÉČBY,A JÁ JAKO PACIENT PŘESNĚ NEPOCHOPILA O CO JDE S NECHUTÍ MI BYLO VYSVĚTLENÍ PODÁNO JAKO ,,BLBCOVI"
Když jsem přešla jsem k jinému lékaři do Brna,byla jsem jako ,,Alenka v říši divů" .Čekací doba0-3min,přístup opravdu jako k pacientovi,ultrazvuk při každém vyšetření naprosto automatická věc.To paní doktorka myslím ani neví,že by mohla tímto způsobem své pacienty běžně preventivně vyšetřit.

Kdo může ať se této paní doktorce VYHNE naprosto nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Na paní doktorku si nemůžu stěžovat, mám problémy s menstruačním cyklem již od začátku, kdy mám menzes a až teprve tahle doktorka mi s těmito problémy dokázala pomoct. V ordinaci se dlouho nečeká, paní doktorka i sestřička jsou velice ochotné, celkově mám vždy z návštěvy u nich dobrý pocit.


J

K paní doktorce jsem přestoupila před cca půl rokem a jsem spokojená. Nečekám dlouho - můžu vzít sebou dítě (což je pro mě dost ulehčující okolnost - u jiných lékařů v okolí to je spíš problém ) - zatím jsem nenarazila na žádný problém ani v poskytnutých informacích ani v péči kterou jsem vyžadovala nebo potřebovala. Paní doktorka působí projevem možná trochu "chladněji" - ale rozhodně nemyslím, že by to škodilo její odbornosti. Sestřička zlatá :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti