Paní doktorka je velmi ochotná, vstřícná a snaží se každému pomoci. Naše rodina ji má jako rodinného lékaře.
S pacientem pohovoří o jeho potřebách, je dobrým psychologem.

Nejen dobrá lékařka, ale i "psycholožka" - velmi lidský přístup k lidem, někdy stačí, že vás jen vyslechne a promluví s vámi a člověku je líp.

pani doktorka je velmi mila,sympaticka a zaroven velice profesionalni. ovlada sirokou diferencialni diagnostiku,nic nepodcenuje ani neprehani.vzdy ochotne pomuze

Je lidská, se všemi promluví, vždycky pomůže - stačí i radou, aby člověk odcházel spokojen. Je pro mně i jako psycholog - mám ji ráda.

Od této paní doktorky jsem utelka. Měla jsem zánět dutin (těmi trpím od mala a dětská doktorka mi i v mých 18 psala jedny kapky a zabralo to okamžitě). Paní doktorka doporučila milion bylinek a byť jsem zastánce bylinek tak se mi to zhoršilo tak že jsem musela málem do nemocnice. Zlepšil mi to až lék, o který jsem si řekla. Naposledy, jsem přišla s tím že nemůžu dýchat a chroptím a ona mi řekla, ať si cumám vincentku. Po týdnu jsem nemohla ani promluvit a volala jsem si na výsledky a do telefonu byla velmi arogantní, že jí mám cucat dál. Skončila jsem na pohotovosti a až po jejich lécích mi to zmizelo. Je velmi neprofesionální.

Bez komentáře - doktorka na svém místě! Je tomu cca 14 let, kdy jsem měla velké bolesti zad a nemohla jsem ani uzvědnout miminko. Již ani nevím, že něco takového bylo. Jem ráda, že je to za mnou. Ještě jednou děkuji.

Neuvěřitelně neprofesionální lékařka, nerozezná závažné onemocnění, není si jistá ve svých rozhodnutích, dlouhá čekací doba, navíc přijímá přednostně zaměstnance jakési stavební firmy, že by byla "něčím" motivována.... Nedoporučuji, je mnohem více lepších lékařů....

Velice příjemná a skvělá paní doktorka. Vždy ochotně a hlavně dobře pomůže.

Velice dobrá doktorka, dobrý přístup k lidem, milá, snaživá. Příjemné jednání s lidmi. Chodíme k ní celá rodina. Jsem s ní moc spokojená. Bohužel sestřička je pomalejší, ale jinak super.

Skvělá, lidský přístup k pacientovi.Sestřička pomalejší, ale vše vyrovná p. doktorka.