Praktický lékař stomatolog
Zdeňka Chalabaly 2, Ostrava

Nejnepříjemnější a nejhorší lékařka, u které jsem kdy byla. Absolutně bez zájmu o pacienta, nepodá mu absolutně žádné informace, nic nevysvětlí, neinformuje dopředu, jestli zákrok bude bolet, nenabídne možnost lokální anesteze, nedomluví si s vámi signál, kterým můžete naznačit, že chcete aby na chvíli přestala. Neposlouchá vás, vůbec ji nezajímáte. Připadáte si v jejím zubařském křesle zkrátka jako věc, ne jako člověk, pacient, klient. Vždycky jsem měla pocit, že pacienty nesnáší a práce ji hrozně nebaví. Je to nepříjemný, zahořklý člověk. To by vás možná nemuselo zas až tak zajímat, pokud jde o vašeho zubaře. Pravda je ovšem taková, že zubař, kterého nezajímá pacienti ani jeho práce, nemůže svou práci nikdy dělat dobře. A tak jsem nedávno, když jsem konečně našla dobrého zubaře, zjistila, že většina mých problémů se zuby (a to je mi teprve 24 let) je způsobena neodborným ošetřením a špatnými nanesenými plombami, pod kterými se tvořily kazy. Vinou paní doktorky jsem přišla o jednu stoličku, měla několikrát ošklivý zánět a bude trvat ještě pškných pár měsíců, než můj současný zubař napraví všechno, co napáchala.
Pokud vám na sobě aspoň trochu záleží, co nejrychleji od ní odejděte.

K paní doktorce chodím již 15 let a jsem velice spokojená. Paní doktorka vždy byla ochotná, nikdy jsem u zákroku netrpěla, dokonce jsem se i smála při vrtání. Sestřička je také příjemná. S doktorem Očenáškem jsem taktéž byla velice spokojená.

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

Oznámení pro pacienty.V červenci bude ordinace uzavřena.Bolestivé případy ošetří ve všední dny MUDr.Dufková,Dvouletky58,O.-Hrabůvka nebo MUDr.Oramusová,nám.V.Vacka 15,O.-Poruba.V měsíci srpnu bude MUDr.Holušovou v její ordinaci zastupovat MUDr.Bosáková ,ze zdravotních důvodů.Pouze tři dny v týdnu,Po, Čt a Pá.Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Ze začátku mi paní doktorka připadala milá, ale opak byl pravdou. Koukala na mě jak na blbečka, Vůbec nepomohlo, že jste objednaní, čekáte klidně více než hodinu!!! Byla jsem těhotná a pořád mě zlobil jeden zub, který mi zmatlala už doktorka před tím, od té jsem utekla k paní doktorce Holušové.Paní doktorka řekla verdikt:vytrhnout!!!! Měla jsem ve svých 27 letech přijít o zub!!Paní doktorka se bála mi píchnout injekci na umrtvení, kvůli miminku, ale vyžadovala, abych k ní chodila co 14 dní, což bylo neúnosné, pracovala jsem v Praze a dojíždění by mi vyšlo draho,tak mě paní doktorka ze své péče vyloučila. Přihlásila jsem se jinam, a pan doktor,který mi řekl, přišla jste za 5 minut 12, jinak bychom zub vytrhli, mi zub zachránil!!!Vůbec k ní nechodit. Můj tatínek totiž od ní utekl taky!!!!!Je to trhačka!!!!

Paní doktorka je velmi ochotná, velmi vstřícná, zákroky nebolestivé. Co se týče financí bez problému. A sestřička je velmi příjemná, usměvavá.

Výborná lékařka =D

Hrozný přístup - nedoporučuji. Když jsem přišla do ordinace se zanícenou dásní, protože mi rostl zub moudrosti, doktorka vzala nůžky a dáseň mi bez umrtvení rozstříhala, aniž by se mě předem zeptala, jestli chci injekci, nebo mě o zákroku aspoň informovala. Byl to zážitek. Dlouho jsem se bála zubaře. Momentálně mám skvělou zubařku - MuDr. Kuhejdovou.

Jednou jsem u ní byla na pohotovosti a stačilo... nic horšího jsem nezažila nevím od čeho je zubní pohotovost když tam "pomáhají"b od stolu děs horší zubařku jsem nemohla chytnout nikdy víc.

Příjemná doktorka, hodná, pečlivá,starostliva. K synovi velice pozorná,a opatrná.
jsem velice spokojená. Ludvíková

Doktorka je výborná, pečlivá, s tvarováním plomby si opravdu hraje, jde jí o dobrý pocit pacienta. Sestra je neutrální, taková, jaká má být. Že v ordinaci častěji není? Mám pocit, že stále ještě vyučuje zubní laboranty (a že je na ně hodně přísná, aby měli budoucí nositelé náhrad pohodlí), tudíž je jasné, že nemůže ordinovat denně. Když ordinuje, je výtečná.