Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Pan doktor je velký profesionál a pohodář. Vřele doporučuji a už jen proto , že kolikrát se bojíte nebo se vám nechce k doktorovi tak tohle je přesně opak. Je radost k Vám jít pane doktore a moc děkuju,že se mi už skoro 10 let staráte o srdíčko. Musím vyzdvihnout také sestřičky na recepci vždy milé,usměvavé a příjemné. Je až neuvěřitelné jak jedno patro dělí lidi. O patro níž úřady, banky a podobné instituce tam jsou lidé strašně úpjatí, divní a docela úlisný. Každopádně pan doktora Jakubíka a jeho tým jen vřele doporučit. S pozdravem H.B.

Umístění: jiné místo vyšetření echo + konzultace

Pan doktor nyní pracuje na poliklinice Budějovická. Celá moje zkušenost byla už od začátku hodně pozitivní, sestřička při objednání maximálně milá, ochotná a vstřícná, mladý pan doktor se choval příjemně, profesionálně, bez jakékoliv nadřazenosti, během vyšetření vše vysvětlil, výsledky srozumitelně okomentoval. I celé prostředí (čekárna i ordinace) je tam moc příjemné. Chovali se tam ke mně všichni tak hezky, až mě to dojalo. Takže vřele pana doktora doporučuji!