Praktický lékař stomatolog
Špálova 30, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní doktorka byla mým zubařem od dětství.
Nedávno jsem prodělal náročnou operaci srdce a před takovou operací musí být chrup v naprostém pořádku.
Proto jsem chodil pravidelně asi půl roku na ošetření k paní doktorce.
V den, kdy mi měl být napsán dokument o tom, že je vše v pořádku, přišla ledová sprcha.
V tento den byl proveden rentgen a po něm přišel návrh na vytržení 3 zubů a to 3 týdny před operací v nemocnici.
Po tomto zákroku, jsem si raději našel nového zubaře a ten zjistil další hrubé nedostatky a dal pokyn vytrhnout další 4 zuby.
Takže sečteno podtrženo: půl roku návštěv k ničemu, 7 zubů venku a veškeré zubní náhrady buď zničeny nebo doma v sáčku.
Takže opravdu už nikdy a velmi by mě zajímalo kdybych v takovém stavu odešel k operaci do nemocnice, když bylo "vše v pořádku"

Já paní k doktorce chodím jíž mnoho let a mam sní dobré zkušenosti.Kolikrát sem zanedbával svoje zuby a vždycky mě přijala a pomohla my.Věděla že mam strach ale vždycky mě uklidnovala že to zvládnu a taky že o tak bylo.

Je mi 22 let, chodila jsem k "paní doktorce" od dětství. Neměla jsem s ní žádný problém, taky jsem byla spokojena jako někteří, kteří tu napsali pozitivní komentář. Chodila jsem na pravidelné prohlídky, se zuby jsem neměla téměř žádné problémy, maximálně nějaká ta plomba, dokud jsem si nepřečetla negativní hodnocení na této webové stránce a nenašla si jiného stomatologa. Nestačila jsem se divit, pod každou plombou vykažený zub, chronický zánět dřeně pod několika "opravenými" zuby. Osmičky musí jít ven - paní Segeťová mi tvrdila, že ven jít nemusí, když mě nebolí, ovšem teď mám osmičky zkažené. Už přes měsíc chodím každý měsíc k zubaři a ještě tam hodněkrát půjdu......

Díky paní doktorce jsem si slušně vytrpěla...chodila jsem na pravidelné kontroly a stále mi bylo tvrzeno, že je skoro vše v pořádku, ale zuby bolely jako čert. Změnila jsem zubařku a pak ROK, ano celý ROK chodila cca co 14 dní k zubaři, pod všemi plombami byly kazy, korunka naprosto špatně udělaná a pod ním rovněž kazy a o jeden zub jsem přišla díky 2letému váčku pod ním, který zasahoval až do kosti. Na předním zubu jsem neustále upozorňovala na černou skvrnu...prý si jen špatně čistím zuby ... a hle on to byl kaz přes oba přední zuby!!!

Komu nestačí toto, ať zkusí změnit zubaře a bude se velmi divit...ono se velmi dobře poslouchá, že máte vše v pořádku a na půl roku máte klid...ale realita byla naprosto jiná a zničující! I po stránce finanční. Za opravy zubů to bylo přes 10 000 korun a nyní mě čeká implantát za 15 000.

Důrazně opravdu VARUJI !!!!!

U

Zuby zničené, bolesti dosti... a co bude dál asi budem hledat někde jinde.... snad už opravdického stomatolaga co není líný... bohůžel nemohu najít níc pozitivního co bych mohl vytknout.

.pacient je pouze nástroj k vlastní obživě - zkuste si stejný výkon u jiného stomatologa a nebude chápat, kolik jste ušetřili!!!!!

K paní doktorce chodíme celá rodina už spoustu let a nemůžeme si ji vynachválit. Nedáme na ni dopustit. Nikdy jsme ze strany paní doktorky a ani sestřičky nezažili nějaké špatné chování. A sehnat dnes dobrého zubaře je opravdu kumšt. Kolkovi

je to super zubařka tak nevím co vam klusová

Paní zubařka byla ze začátku velmi milá dokonce jsem se divila co všechno dělá proto, aby se mi zlepšily zuby, ale poslední dobou jen napomíná: tohle děláte špatně, ale nikdy neřekne, jak to dělat dobře a radši pošle někam jinam ať mi tam pomůžou, a odstranění zubního kamene tak to také jen napomene, ale neudělá nic. Ptala jsem se přátel a jejich zubaři tohle dělají automaticky. Asi budu měnit zubařku :(

K mé 3-leté dceři velmi trpělivý a přístup. Odstranění kazů bez problémů.
Scharbert