Dobromila Mužíková, gynekolog Brno

MUDr. Dobromila Mužíková

Gynekolog

Rybkova 9, Brno
Gynekologicko–porodnická ambulance

Paní doktorka mi poradně nedokázala nikdy říct co mi je a proč mám vlasne problém, místo toho, aby hledala příčinu cpala mě všemi hormony a k ničemu. Je to tam příjemné dokud se něco nepokazi.

Paní doktorka je velice milá hodná a už od pohledu působí příjemně . Vše vysvětlí, poradí Vám. Paní doktorku můžu jen doporučit .

U paní doktorky Mužíkové jsem se vždy setkala s úžasnou péčí, vstřícností a pečlivostí. Při jakýchkoliv pochybách při těhotenství žádala vyšetření u specialisty popř. se mi věnovala tak dlouho, dokud si nebyla jistá. Sestřičky perfektní. Naprostá spokojenost.

Paní doktorka mi přišla velmi dobrá, když jsem k ní v 16 začala chodit.
Ale jakmile došlo na nějaké vážnější problémy, které už trvají nějakou dobu, měla paní doktorka furt čas..
A opravdu s akutními problémy, kdy Vám na pohotovosti a na ultrazvuku, že by se to mělo řešit. Se mi další měsíce čekat nechce, jak se to vyvine...

O paní doktorce si myslím, že je velice šikovná, milá a empatická. Poprvé jsem u ní byla ještě na Obilňáku, když mi bylo kolem 10ti let. Dneska je mi 22 a stále k ní chodím a jsem velice spokojená. Návštěva gynekologie pro mě díky ní nikdy nebyla stresujícím zážitkem. Doporučuji všem mladým holkám. Sestřičky jsou taktéž velice příjemné a ochotné. Klára M.

K doktorce Muzikove chodim nekolik let a jsem moc spokojena. Nechapu, jak si nekdo muze nadavat. Vzdy je moc mila a ochotna, vse kladne a s usmevem vyridi. Byla jsem 2x tehotna, obe tehotenstvi komplikovane a i presto me dovedla ke zdarnemu konci. Mam 2 krasne, zdrave syny a jsem pani doktorce velmi vdecna.
Moc dekuji

Monika pl.

Naprosto neempatická paní doktorka.Po telefonické i osobní domluvě ,že dcera traumatizovaná opakovaným zákrokem počká v autě,nás paní doktorka po dvouminutovém čekání přivítala naštvaná, stojíce v čekárně v gumových rukavicích, se slovy Já na vás čekám!!!!!!! Kontakt pro 4- leté dítě opravdu na úrovni.Již nikdy....najdeme si jiného lékaře...

Byla jsem u paní doktorky se 7 měsíční dcerou a velká spokojenost. Paní doktorka mi vše vysvětlila a uklidnila mě. Ocenila jsem její profesionální přístup a empatii. Mohu jen doporučit. Čekali jsem cca 5 minut a sestřička úžasná!

U paní doktorky jsem registrovaná od r. 2010 a jsem velice spokojená. Paní doktorka je milá, při potížích mi ochotně poradila a vše vysvětlila. Jsem velice spokojená a paní doktorku mohu vřele doporučit.
Je dobré zmínit, že se u ní při registraci neplatil žádný poplatek (i když se žádný poplatek žádat nemá, v praxi to funguje jinak a mnohdy se s tím pacientky setkaly). Nikdy to však nemělo vliv na péči.
Paní doktorku doporučuji i mladým slečnám, které hledají svého prvního gynekologa. Je totiž dobré mít hned napoprvé dobrou zkušenost, zažít milý přístup a kvalitní péči. K paní doktorce jsem totiž přešla z důvodu studia v Brně, předchozí gynekoložka byla dobrá, ale celková péče byla na nižší úrovni, takže jsem byla překvapená (mile).

Paní doktorka je velmi milá, byla jsem na vyšetření s miminkem a vše bylo naprosto v pohodě, citlivé vyšetření, paní doktorka mi vše vysvětlila, nemůžu si stěžovat na přístup. Na řadu jsem šla s dcerkou během chvilky, všichni byli moc hodní, pokud bude mít některá z mých dcer zase potíže, určitě zajdu zase za dr. Mužíkovou.