Gynekologicko–porodnická ambulance
Rybkova 9, Brno

Umístění: Gynekologicko–porodnická ambulance Jiný

K paní doktorce chodím mnoho let (od 16 let) a plně jí důvěřuji. Pomohla mi navrátit menstruaci a nyní se o mě skvěle stará v těhotenství.

Umístění: Gynekologicko–porodnická ambulance Jiný

K paní doktorce chodím už asi 12 let (od 15 let). Moc ji věřím a v její blízkosti se cítím velice příjemně, je velice milá, empatická a vše pěkně vysvětlí, poradí atd.. Navíc je i velice citlivá a šetrná při vyšetření, což bych tu chtěla vyzdvihnout..

Jiný příběh je ovšem nešťastné řešení převlékacích kabinek, kde se "producírujete" s holým zadkem, pokud teda nemáte sukni.. Nicméně přijít takto k paní doktorce pozdravit a být spoře oděná do chvíle než dojde k samotnému vyšetření, je podle mně opravdu nevhodné. Musím říct, že nebýt této skvěle paní doktorky, okamžitě hledám jinou gynekologii, například s plentou přímo v ordinaci, nebo průchozí kabinkou rovnou do ordinace.

Paní doktorka mi poradně nedokázala nikdy říct co mi je a proč mám vlasne problém, místo toho, aby hledala příčinu cpala mě všemi hormony a k ničemu. Je to tam příjemné dokud se něco nepokazi.

Paní doktorka je velice milá hodná a už od pohledu působí příjemně . Vše vysvětlí, poradí Vám. Paní doktorku můžu jen doporučit .

U paní doktorky Mužíkové jsem se vždy setkala s úžasnou péčí, vstřícností a pečlivostí. Při jakýchkoliv pochybách při těhotenství žádala vyšetření u specialisty popř. se mi věnovala tak dlouho, dokud si nebyla jistá. Sestřičky perfektní. Naprostá spokojenost.

Paní doktorka mi přišla velmi dobrá, když jsem k ní v 16 začala chodit.
Ale jakmile došlo na nějaké vážnější problémy, které už trvají nějakou dobu, měla paní doktorka furt čas..
A opravdu s akutními problémy, kdy Vám na pohotovosti a na ultrazvuku, že by se to mělo řešit. Se mi další měsíce čekat nechce, jak se to vyvine...

O paní doktorce si myslím, že je velice šikovná, milá a empatická. Poprvé jsem u ní byla ještě na Obilňáku, když mi bylo kolem 10ti let. Dneska je mi 22 a stále k ní chodím a jsem velice spokojená. Návštěva gynekologie pro mě díky ní nikdy nebyla stresujícím zážitkem. Doporučuji všem mladým holkám. Sestřičky jsou taktéž velice příjemné a ochotné. Klára M.

K doktorce Muzikove chodim nekolik let a jsem moc spokojena. Nechapu, jak si nekdo muze nadavat. Vzdy je moc mila a ochotna, vse kladne a s usmevem vyridi. Byla jsem 2x tehotna, obe tehotenstvi komplikovane a i presto me dovedla ke zdarnemu konci. Mam 2 krasne, zdrave syny a jsem pani doktorce velmi vdecna.
Moc dekuji

Monika pl.

Naprosto neempatická paní doktorka.Po telefonické i osobní domluvě ,že dcera traumatizovaná opakovaným zákrokem počká v autě,nás paní doktorka po dvouminutovém čekání přivítala naštvaná, stojíce v čekárně v gumových rukavicích, se slovy Já na vás čekám!!!!!!! Kontakt pro 4- leté dítě opravdu na úrovni.Již nikdy....najdeme si jiného lékaře...

Byla jsem u paní doktorky se 7 měsíční dcerou a velká spokojenost. Paní doktorka mi vše vysvětlila a uklidnila mě. Ocenila jsem její profesionální přístup a empatii. Mohu jen doporučit. Čekali jsem cca 5 minut a sestřička úžasná!