Dimitrina Hatašová, gynekolog Litoměřice

MUDr. Dimitrina Hatašová

Gynekolog Více

43 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Litoměřice
Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
43 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice Cokoliv

Chodím k paní doktorce již zhruba 10 let a nikdy jsem nezažila žádnou negativní zkušenost. Sestřička je vždy příjemná, milá a na svém místě.
Děkuji oběma. Zelinková


Ověřeny pacient
Umístění: Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice

Přešla jsem k paní doktorce na začátku tehotenství kvuli přestěhovaní. Bohužel nemůžu říct, že bych byla spokojená. Co se týče vysvětlení k čemukoliv, paní doktorka mě vždy poměrně odbyla, u ultrazvuku téměř nemluvila, vše jsem se dočítala až zpětně z těhotenské průkazky. Sama od sebe moc nevysvětlila, na vše jsem se musela doptávat. Sestra byla téměř pokaždé nepříjemná. Když mi brali moč kvůli případné infekci, kvůli které jsem předtím ležela v nemocnici, tak mi sestra sdělila, že mi výsledky zavolá. Místo toho mi z neznámého čísla přišla strohá sms: přijdťe si pro recept, gym.amb. a když jsem volala na telefonní číslo, absolutně netušíc, co se děje, tak mi ještě vynadala, že nevim, o co se jedná. Byla jsem docela vyděšená, ale ty dvě dámy to absolutně nezajímalo.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Hatašova je užasna gynekoložka,jsem sní opravdu spokojena,jinou si přát nemusím,je velmi mila i sestra a umí vše vysvětlit do detailu :)


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím několik let a nemohu si ji vynachválit. Nedávno jsem prodělala zamlklé těhotenství, které paní doktorka okamžitě řešila a poslala mě do nemocnice, druhý den jsem byla po zákroku. Takže nesouhlasím s názorem, že je milá jen když se nic neděje a nad problémy mávne rukou. Má moji důvěru, je velice profesionální a lidská. Totéž platí i o sestřičce, která taková opravdu dříve nebyla, ale své chování změnila a je moc příjemná. Velice doporučuji!


Z
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešla od jiného gynekologa a hned při prvním vyšetření mě poslala na operaci. Je velmi chápavá, milá a poradí. Velice se mi líbí její moderní ordinace, chválím !! Paní doktorku jsem si hned zamilovala a mohu jí jen a jen doporučit !!


Z
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešla od jiného gynekologa a hned při prvním vyšetření mě poslala na operaci. Je velmi chápavá, milá a poradí. Velice se mi líbí její moderní ordinace, chválím !! Paní doktorku jsem si hned zamilovala a mohu jí jen a jen doporučit !!


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička je velice příjemná a hodná. Co se týče odbornosti - nemám si nač stěžovat. Mohu jen vřele doporučit.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorku i sestřičku musím moc pochválit. Nejenže jsou obě velmi milé a starostlivé, ale kdykoliv potřebuji, tak mě vezmou. Jsem nyní těhotná a sháním doktora v jiném městě, což se ukázalo jako ne úplně snadná a navíc stresující záležitost. Sestřička od doktorky Hatašové mě vzala, i když jsem zavolala na poslední chvíli. Když paní doktorka koukala na ultrazvuk, tak z pohybů miminka měla skutečnou radost a přenesla na mě jak tu radost, tak i pohodu. Za všechno moc oběma děkuji.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Hatašová je velice milá, umí poradit a v ordinaci se necítíte jako u cizích. Chválím moderně vybavenou ordinaci s možností ultrazvuku, to opravdu každý gynekolog nemá. A co je hlavní, lidský přístup, ochota poradit, to je hlavní výhoda. Hezké prostory, to už je jen třešnička na dortu. Jsem maximálně spokojená... Lucie


M
Ověřeny pacient

Souhlasím s jedním z předchozích názorů - milá, ale jen dokud se něco neděje. Mé potíže přešla s mávnutím, později mě jiná gynekoložka poslala na operaci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti