Dimitrina Hatašová, gynekolog Litoměřice

Gynekolog Více

Litoměřice
Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice

Umístění: Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice Jiný

S paní doktorkou jsem byla spokojená do chvíle, než jsem potřebovala řešit problém. Několikrát jsem ji upozornila na nepravidelnou menstruaci po vysazení antikoncepce. I po dvou letech od vysazení mi tvrdila, že trvá, než se to srovná. Neodebrala mi krev, nic. Jediné co, tak mi nasadila Gynprodyl, který jsem měla po půl roce vysadit bez předešlé kontroly či konzultace. Bohužel to nezabralo. Musela jsem vyhledat pomoc v Praze, kde mi ihned poradili a problém se začal řešit. Nyní mě díky paní doktorce čeká běh na dlouhou trať, než se vše srovná. Ještě musím podotknout, že paní doktorka mě ani neupozornila na čtyř centimetrovou cystu na vaječníku, o které jsem se dozvěděla až v Praze. Vůbec se nedá srovnat vyšetření v Praze s vyšetřením u paní doktorky.

Umístění: Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice Cokoliv

Chodím k paní doktorce již zhruba 10 let a nikdy jsem nezažila žádnou negativní zkušenost. Sestřička je vždy příjemná, milá a na svém místě.
Děkuji oběma. Zelinková

Umístění: Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice

Přešla jsem k paní doktorce na začátku tehotenství kvuli přestěhovaní. Bohužel nemůžu říct, že bych byla spokojená. Co se týče vysvětlení k čemukoliv, paní doktorka mě vždy poměrně odbyla, u ultrazvuku téměř nemluvila, vše jsem se dočítala až zpětně z těhotenské průkazky. Sama od sebe moc nevysvětlila, na vše jsem se musela doptávat. Sestra byla téměř pokaždé nepříjemná. Když mi brali moč kvůli případné infekci, kvůli které jsem předtím ležela v nemocnici, tak mi sestra sdělila, že mi výsledky zavolá. Místo toho mi z neznámého čísla přišla strohá sms: přijdťe si pro recept, gym.amb. a když jsem volala na telefonní číslo, absolutně netušíc, co se děje, tak mi ještě vynadala, že nevim, o co se jedná. Byla jsem docela vyděšená, ale ty dvě dámy to absolutně nezajímalo.

Paní doktorka Hatašova je užasna gynekoložka,jsem sní opravdu spokojena,jinou si přát nemusím,je velmi mila i sestra a umí vše vysvětlit do detailu :)

K paní doktorce chodím několik let a nemohu si ji vynachválit. Nedávno jsem prodělala zamlklé těhotenství, které paní doktorka okamžitě řešila a poslala mě do nemocnice, druhý den jsem byla po zákroku. Takže nesouhlasím s názorem, že je milá jen když se nic neděje a nad problémy mávne rukou. Má moji důvěru, je velice profesionální a lidská. Totéž platí i o sestřičce, která taková opravdu dříve nebyla, ale své chování změnila a je moc příjemná. Velice doporučuji!

K paní doktorce jsem přešla od jiného gynekologa a hned při prvním vyšetření mě poslala na operaci. Je velmi chápavá, milá a poradí. Velice se mi líbí její moderní ordinace, chválím !! Paní doktorku jsem si hned zamilovala a mohu jí jen a jen doporučit !!

Paní doktorka i sestřička je velice příjemná a hodná. Co se týče odbornosti - nemám si nač stěžovat. Mohu jen vřele doporučit.

Paní doktorku i sestřičku musím moc pochválit. Nejenže jsou obě velmi milé a starostlivé, ale kdykoliv potřebuji, tak mě vezmou. Jsem nyní těhotná a sháním doktora v jiném městě, což se ukázalo jako ne úplně snadná a navíc stresující záležitost. Sestřička od doktorky Hatašové mě vzala, i když jsem zavolala na poslední chvíli. Když paní doktorka koukala na ultrazvuk, tak z pohybů miminka měla skutečnou radost a přenesla na mě jak tu radost, tak i pohodu. Za všechno moc oběma děkuji.

Paní doktorka Hatašová je velice milá, umí poradit a v ordinaci se necítíte jako u cizích. Chválím moderně vybavenou ordinaci s možností ultrazvuku, to opravdu každý gynekolog nemá. A co je hlavní, lidský přístup, ochota poradit, to je hlavní výhoda. Hezké prostory, to už je jen třešnička na dortu. Jsem maximálně spokojená... Lucie