MUDr. Dimitrina Hatašová

Litoměřice 1 adresa

Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice
Litoměřice

Umístění: Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice Jiný

Paní doktorka je výborná, ovšem sestra je na tečku mezi oči. Po komplikacích v prvních trimestru, kdy jsem chtěla, aby mne objednala na krev s prvotrimestrialni screening nebo mi řekla kam se mám objednat, mi arogantně oznámila, že po těch komplikacích bůh ví jak to semnou dopadne, a že objednání je předčasné i když jsem již měla žádanku z IVF kliniky, o které jsem ji říkala. O miminko jsme se snažili dlouho a její neempatie a arogance je do nebe volající. Díky ní uvažuji o změně gynekologa.

Umístění: Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice Jiný

PANÍ DOKTORKA SUPER ....JEN SESTRU BY MĚLA VYMĚNIT . NEPŘÍJEMNÁ , CHYTRÁ KVŮLI NÍ TAM NERADA CHODÍM ......

Umístění: Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice Jiný

S paní doktorkou jsem byla spokojená do chvíle, než jsem potřebovala řešit problém. Několikrát jsem ji upozornila na nepravidelnou menstruaci po vysazení antikoncepce. I po dvou letech od vysazení mi tvrdila, že trvá, než se to srovná. Neodebrala mi krev, nic. Jediné co, tak mi nasadila Gynprodyl, který jsem měla po půl roce vysadit bez předešlé kontroly či konzultace. Bohužel to nezabralo. Musela jsem vyhledat pomoc v Praze, kde mi ihned poradili a problém se začal řešit. Nyní mě díky paní doktorce čeká běh na dlouhou trať, než se vše srovná. Ještě musím podotknout, že paní doktorka mě ani neupozornila na čtyř centimetrovou cystu na vaječníku, o které jsem se dozvěděla až v Praze. Vůbec se nedá srovnat vyšetření v Praze s vyšetřením u paní doktorky.

Umístění: Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice Cokoliv

Chodím k paní doktorce již zhruba 10 let a nikdy jsem nezažila žádnou negativní zkušenost. Sestřička je vždy příjemná, milá a na svém místě.
Děkuji oběma. Zelinková

Umístění: Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice

Přešla jsem k paní doktorce na začátku tehotenství kvuli přestěhovaní. Bohužel nemůžu říct, že bych byla spokojená. Co se týče vysvětlení k čemukoliv, paní doktorka mě vždy poměrně odbyla, u ultrazvuku téměř nemluvila, vše jsem se dočítala až zpětně z těhotenské průkazky. Sama od sebe moc nevysvětlila, na vše jsem se musela doptávat. Sestra byla téměř pokaždé nepříjemná. Když mi brali moč kvůli případné infekci, kvůli které jsem předtím ležela v nemocnici, tak mi sestra sdělila, že mi výsledky zavolá. Místo toho mi z neznámého čísla přišla strohá sms: přijdťe si pro recept, gym.amb. a když jsem volala na telefonní číslo, absolutně netušíc, co se děje, tak mi ještě vynadala, že nevim, o co se jedná. Byla jsem docela vyděšená, ale ty dvě dámy to absolutně nezajímalo.

Paní doktorka Hatašova je užasna gynekoložka,jsem sní opravdu spokojena,jinou si přát nemusím,je velmi mila i sestra a umí vše vysvětlit do detailu :)

K paní doktorce chodím několik let a nemohu si ji vynachválit. Nedávno jsem prodělala zamlklé těhotenství, které paní doktorka okamžitě řešila a poslala mě do nemocnice, druhý den jsem byla po zákroku. Takže nesouhlasím s názorem, že je milá jen když se nic neděje a nad problémy mávne rukou. Má moji důvěru, je velice profesionální a lidská. Totéž platí i o sestřičce, která taková opravdu dříve nebyla, ale své chování změnila a je moc příjemná. Velice doporučuji!

K paní doktorce jsem přešla od jiného gynekologa a hned při prvním vyšetření mě poslala na operaci. Je velmi chápavá, milá a poradí. Velice se mi líbí její moderní ordinace, chválím !! Paní doktorku jsem si hned zamilovala a mohu jí jen a jen doporučit !!

Paní doktorka i sestřička je velice příjemná a hodná. Co se týče odbornosti - nemám si nač stěžovat. Mohu jen vřele doporučit.