Praktický lékař
Špálova, Ostrava

Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorka je velice vstřícná, velice hodná, a hlavně je člověk který se snaží co nejvíce a co nejlépe pomocí člověku. Velice si ji vážím nejen jako výborného lékaře, ale i člověka.

Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorka je skvělá, vyslechne, má velikou snahu pomoci, věci skutečně akčně řeší - nenechá pacienta odejít s něčím napůl, pokud je třeba něco mimo obor obecného lékařství, tak úporně a tvrdě vyjednává specialistu. Zažil jsem, že když zjistila, že se zatoulala mailová korespondence zastupujícího lékaře, tak řešila i za něj večer alespoň telefonicky i z domu - výrazně nadstandardní péče a starostlivost. Jednoznačně doporučuji a děkuji.

Paní doktorka je velice milá, pečlivá, empatická, vše vysvětlí, cítím z ní zájem o člověka jako takového. Konečně jeden doktor, kde jsem se cítila jako partner v péči o své zdraví, ne dítě, které je třeba poučit a někam dotlačit. Sestřička také milá, i v této náročné době, kdy jim telefon drnčí téměř nepřetržitě. Děkuji za takový přístup!

Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorka je nesmírně vstřícná, příjemná a vždy se snaží pomoci, vyslechne, chápe i problémy, které by jiný praktik odmítl vůbec skoro řešit. Oproti minulému praktikovy to je jako přejít od trabanta k Lamborghini. Opravdu přístup neskutečně vstřícný a příjemný. Nikdy jsem neměl pocit, že bych paní doktorku obtěžoval a vždy se snažila mi pomoct. Mohu jen vřele doporučit a nedokážu si představit, že bych byl už někde jinde. Paní doktorka je opravdu skvělá. Asi se v těch superlativech vyžívám až moc, ale jinak to nejde, protože tomu tak je. Kdo k paní doktorce chodí tak ví, jak skvělá je.

Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorka je skvělá, prostě lékařka na správném místě pokud přijdete se zdravotním problémem tak se ho snaží řešit.mohu jen doporučit

Umístění: Praktický lékař zdravotní potíže

Paní lékařka je mladá, velice pečlivá,vyšetření provádí důsledně nic neopomene.Laikovi vše důkladně vysvětlí.jsem velice spokojen s návštěvou v ordinaci.Kdyby bylo více takových lékařů.

Umístění: Praktický lékař celkové vyšetření

Docházím k paní doktorce už roky je velice vstřícná a dobře nalazéna. Sestřička je taky pořádí.
Já jsem s paní doktorkou naprosto spokojený ????

Fujala