Denisa Babáková

Dentální hygienistka, hygienista

Kontaktní informace

• Umístění: dentální hygiena

Vřele doporučuji, jsem muž (citlivý na bolest), ale mé obavy byli rozptýleny, neb žádná bolest se nedostavila. Moc děkuji, s pozdravem Marcel P.

• Služby

dentální hygiena

Praha 2, Praha, hl. město Praha

Běžný termín

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: dentální hygiena

• L
      Umístění: dentální hygienaSlužby: Běžný termín

Šikovná, milá, vše mi důkladně vysvětlila:) Paní je i velmi příjemná a zbytecne z lidi netahá peníze!
      Doporučuji!:)

Denisa Babáková2017-09-06

Dobrý den Lenko, děkuji za kladné hodnocení, Vaše spokojenost mě těší.

• N
      Umístění: dentální hygienaSlužby: Běžný termín

P. Babakova je velice mila a sikovana dentalni hygienistka. Osetreni bylo peclive a profesionalni, bez bolesti, vsechno vysvetleno a otazky zodpovezeny. Jsem naprosto spokojena!

Denisa Babáková2017-08-03

Dobrý den slečno Natalie, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a kdykoli Vás opět ráda uvidím.

• M
      Umístění: dentální hygienaSlužby: Běžný termín

Vynikající kvalitně odvedená dentální hygiena, velmi příjemná paní Babáková, lidský a laskavý přístup. Nic nebolí, vždy předem řekne, co bude následovat. Kdyby to bylo možné, udělila bych hvězdiček více. Moc děkuji a všem budu doporučovat!

Denisa Babáková2017-07-28

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení, velmi si ho vážím. Kdykoli Vás opět ráda uvidím a přeji krásné léto.

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Běžný termín

Jsem nadmiru spokojena.Skvela, usmevava, ochotna a hlavne sikovna p.Babakova. Moc dekuji a tesim priste ;) Krasny den.

Denisa Babáková2017-07-13

Dobrý den paní Kuchtová, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a i Vám krásný den.

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice jeméá a bezbolestné ošetření, moje zuby teď vypadají fantasticky :). Mohu jen a jen vřele doporučit.

Denisa Babáková2017-06-19

Dobrý den paní Prokešová, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a opět Vás ráda kdykoli uvidím.

• I
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Potvrzuji všechna kladná hodnocení paní Babákové. Laskavý, ohleduplný přístup. Oceňuji, že vždy popíše co bude dělat a proč, kéž by takový přístup měli i zubaři :-). Rozhodně ji všem doporučuji, chodíme k ní s manželem už pár let a vždy jsme spokojeni. S pozdravem I. Dlouhá

Denisa Babáková2017-06-19

Dobrý den paní dlouhá, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a opět Vás i s Vašeho manžela ráda uvidím.

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Babáková je velice ochotná, příjemná. Určitě bych ji ostatním doporučila. Nic Vám nenutí, cokoli vysvětlí, příp. poradí/doporučí.

Denisa Babáková2017-06-06

Dobrý den paní Kalinová, děkuji za doporučující hodnocení, jsem ráda, že jste byla spokojená a těším se opět na viděnou.

• S návštěvou i celkovým průběhem jsem byla nadmíru spokojená. Neuvěřitelně milá paní a bezbolestný průběh hygieny.

Denisa Babáková2017-05-29

Dobrý den slečno Golombová, děkuji za kladné hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a ráda Vás opět uvidím.

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporučuji všem, velmi příjemná paní, vše provádí citlivě a s péčí. Také poradí, jak správně dodržovat ústní hygienu.
      Maximální spokojenost a děkuji,

S pozdravem
      Eva V.

Denisa Babáková2017-03-23

Dobrý den, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a ráda Vás opět uvidím.