Praha 2 , Praha
dentální hygiena

Běžný termín

Zobrazit ostatní dentálních hygenistů v okolí

Běžný termín

Praha

Cena není uvedená

dentální hygiena

Umístění: dentální hygiena

Vřele doporučuji, jsem muž (citlivý na bolest), ale mé obavy byli rozptýleny, neb žádná bolest se nedostavila. Moc děkuji, s pozdravem Marcel P.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: dentální hygiena Běžný termín

Šikovná, milá, vše mi důkladně vysvětlila:) Paní je i velmi příjemná a zbytecne z lidi netahá peníze!
Doporučuji!:)

Denisa Babáková

Dobrý den Lenko, děkuji za kladné hodnocení, Vaše spokojenost mě těší.

Umístění: dentální hygiena Běžný termín

P. Babakova je velice mila a sikovana dentalni hygienistka. Osetreni bylo peclive a profesionalni, bez bolesti, vsechno vysvetleno a otazky zodpovezeny. Jsem naprosto spokojena!

Denisa Babáková

Dobrý den slečno Natalie, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a kdykoli Vás opět ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: dentální hygiena Běžný termín

Vynikající kvalitně odvedená dentální hygiena, velmi příjemná paní Babáková, lidský a laskavý přístup. Nic nebolí, vždy předem řekne, co bude následovat. Kdyby to bylo možné, udělila bych hvězdiček více. Moc děkuji a všem budu doporučovat!

Denisa Babáková

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení, velmi si ho vážím. Kdykoli Vás opět ráda uvidím a přeji krásné léto.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Běžný termín

Jsem nadmiru spokojena.Skvela, usmevava, ochotna a hlavne sikovna p.Babakova. Moc dekuji a tesim priste ;) Krasny den.

Denisa Babáková

Dobrý den paní Kuchtová, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a i Vám krásný den.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice jeméá a bezbolestné ošetření, moje zuby teď vypadají fantasticky :). Mohu jen a jen vřele doporučit.

Denisa Babáková

Dobrý den paní Prokešová, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a opět Vás ráda kdykoli uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Potvrzuji všechna kladná hodnocení paní Babákové. Laskavý, ohleduplný přístup. Oceňuji, že vždy popíše co bude dělat a proč, kéž by takový přístup měli i zubaři :-). Rozhodně ji všem doporučuji, chodíme k ní s manželem už pár let a vždy jsme spokojeni. S pozdravem I. Dlouhá

Denisa Babáková

Dobrý den paní dlouhá, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a opět Vás i s Vašeho manžela ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Babáková je velice ochotná, příjemná. Určitě bych ji ostatním doporučila. Nic Vám nenutí, cokoli vysvětlí, příp. poradí/doporučí.

Denisa Babáková

Dobrý den paní Kalinová, děkuji za doporučující hodnocení, jsem ráda, že jste byla spokojená a těším se opět na viděnou.

S návštěvou i celkovým průběhem jsem byla nadmíru spokojená. Neuvěřitelně milá paní a bezbolestný průběh hygieny.

Denisa Babáková

Dobrý den slečno Golombová, děkuji za kladné hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a ráda Vás opět uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporučuji všem, velmi příjemná paní, vše provádí citlivě a s péčí. Také poradí, jak správně dodržovat ústní hygienu.
Maximální spokojenost a děkuji,

S pozdravem
Eva V.

Denisa Babáková

Dobrý den, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a ráda Vás opět uvidím.