Denisa Babáková verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista

Kontaktní informace

• Umístění: dentální hygiena

Vřele doporučuji, jsem muž (citlivý na bolest), ale mé obavy byli rozptýleny, neb žádná bolest se nedostavila. Moc děkuji, s pozdravem Marcel P.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Oleksii Magdyk
    Oleksii Magdyk
    Lublaňská 1015/13, Praha
    S panem doktorem plná spokojenost. Plánované zákroky detailně vysvětlil a na mé zvídavé otázky ochotně odpověděl.… Více

Vladyslav Ridchenko
    Vladyslav Ridchenko
    Lublaňská 1015/13, Praha
    Velmi šikovný lékař, vstřícný , komunikativní. Bála jsem se, nebyl důvod. Přeji panu doktorovi hodně spokojených… Více

Eva Andrlová
    Eva Andrlová
    Dentální hygienistka, hygienista
    Hálkova 1, Praha
    S návštěvou jsem byla velmi spokojena. Konala se přesně v dohodnutý čas, necítila jsem žádnou bolest. ... Pokud… Více

Manhal Yazji
    Manhal Yazji
    Sokolská 1662/35, Praha
    Thank you. It was more then one hour of gentle care, anestezia is availible if you need it, dr. knows that x-ray… Více

Yuri Mimori
    Yuri Mimori
    Sokolská 1662/35, Praha
    The doctor she is really careful. She is very patient describing all the steps and does care about how the patient… Více

Služby

dentální hygiena

Praha 2, Praha, hl. město Praha

Běžný termín

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: dentální hygiena

• L
      Umístění: dentální hygienaSlužby: Běžný termín

Šikovná, milá, vše mi důkladně vysvětlila:) Paní je i velmi příjemná a zbytecne z lidi netahá peníze!
      Doporučuji!:)

Denisa Babáková2017-09-06

Dobrý den Lenko, děkuji za kladné hodnocení, Vaše spokojenost mě těší.

• N
      Umístění: dentální hygienaSlužby: Běžný termín

P. Babakova je velice mila a sikovana dentalni hygienistka. Osetreni bylo peclive a profesionalni, bez bolesti, vsechno vysvetleno a otazky zodpovezeny. Jsem naprosto spokojena!

Denisa Babáková2017-08-03

Dobrý den slečno Natalie, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a kdykoli Vás opět ráda uvidím.

• M
      Umístění: dentální hygienaSlužby: Běžný termín

Vynikající kvalitně odvedená dentální hygiena, velmi příjemná paní Babáková, lidský a laskavý přístup. Nic nebolí, vždy předem řekne, co bude následovat. Kdyby to bylo možné, udělila bych hvězdiček více. Moc děkuji a všem budu doporučovat!

Denisa Babáková2017-07-28

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení, velmi si ho vážím. Kdykoli Vás opět ráda uvidím a přeji krásné léto.

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Běžný termín

Jsem nadmiru spokojena.Skvela, usmevava, ochotna a hlavne sikovna p.Babakova. Moc dekuji a tesim priste ;) Krasny den.

Denisa Babáková2017-07-13

Dobrý den paní Kuchtová, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a i Vám krásný den.

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice jeméá a bezbolestné ošetření, moje zuby teď vypadají fantasticky :). Mohu jen a jen vřele doporučit.

Denisa Babáková2017-06-19

Dobrý den paní Prokešová, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a opět Vás ráda kdykoli uvidím.

• I
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Potvrzuji všechna kladná hodnocení paní Babákové. Laskavý, ohleduplný přístup. Oceňuji, že vždy popíše co bude dělat a proč, kéž by takový přístup měli i zubaři :-). Rozhodně ji všem doporučuji, chodíme k ní s manželem už pár let a vždy jsme spokojeni. S pozdravem I. Dlouhá

Denisa Babáková2017-06-19

Dobrý den paní dlouhá, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a opět Vás i s Vašeho manžela ráda uvidím.

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Babáková je velice ochotná, příjemná. Určitě bych ji ostatním doporučila. Nic Vám nenutí, cokoli vysvětlí, příp. poradí/doporučí.

Denisa Babáková2017-06-06

Dobrý den paní Kalinová, děkuji za doporučující hodnocení, jsem ráda, že jste byla spokojená a těším se opět na viděnou.

• S návštěvou i celkovým průběhem jsem byla nadmíru spokojená. Neuvěřitelně milá paní a bezbolestný průběh hygieny.

Denisa Babáková2017-05-29

Dobrý den slečno Golombová, děkuji za kladné hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a ráda Vás opět uvidím.

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporučuji všem, velmi příjemná paní, vše provádí citlivě a s péčí. Také poradí, jak správně dodržovat ústní hygienu.
      Maximální spokojenost a děkuji,

S pozdravem
      Eva V.

Denisa Babáková2017-03-23

Dobrý den, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a ráda Vás opět uvidím.