Blanická 16, Praha 2, Praha

Psychologické poradenství • 500 Kč

Psychoterapie • 700 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

www.clovecenezlobse.eu
www.jak-se-to-mam-naucit.cz

• psychoterapie

Umístění: poradenství, podpůrná terapie - člověče nezlob se

Kombinace metody Fie a volného povídání mi umožnily více se uvolnit a přemýšlet vědomě nad tím co dělám teď a tady. V hodinách nevnímám čas a většinou ani únavu ačkoli jsou sezení v podvečer po práci. H.

Umístění: poradenství, podpůrná terapie - člověče nezlob se

Nástroj FIE byl pro mne novou cestou a způsobem osobního rozvoje.
Profesionální a motivující vedení lekcí s panem Toegelem. Metodu FIE mohu
opravdu doporučit.

Umístění: poradenství, podpůrná terapie - člověče nezlob se

Po sezeních s panem Toeglem mám větší pocit jistoty a klidu. Příjemné vystupování, klidný způsob komunikace a vstřícnost. A hlavně konečně někdo kdo mě naslouchal. Doporučuji i mým známým.

Umístění: poradenství, podpůrná terapie - člověče nezlob se Stres, úzkost, nízké sebevědomí

David mi pomáhá více si uvědomovat vlastní potřeby a zájmy. Začínám být odolnější v práci a častěji mluvím s partnerkou o svých pocitech . Pomalu se učím říkat ne a nehroutím se již tolik z kritiky od ostatních. Na našich sezeních oceňuji vnímavost a minimální zásahy do mých vlastních úvah. Ale hlavně jsem získal pocit důvěry a bezpečí. O.S

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda by jste mi pomohlli. Už delší dobu mám nadměrnou náladovost. Opravdu tak silnou, že to nedokážu ovládat. Dá se to léčit psychoterapií? Trpí tím hlavně náš vztah s přítelkyní. Děkuji.

psychoterapie vám může pomoci najít příčiny vaší náladovosti. Je dobré podívat se kdy tato rozkolísanost začala a s čím mohla souviset. Někdy to mohou být maličkosti, kterým nevěnujeme pozornost. Také se vám mohly otevřít emoční rány z raného období. To se během terapie postupně odkrývá. Přeji vám vše dobré. D.Toegel

David Toegel

Dobrý den, kde prosím se lze objednat na psychoterapii? Trápí mě dráždivý tračník a ráda bych se k Vám objednala. Jaké jsou ceny za sezení? Děkuji za informace.

určitě se můžete objednat, záleží odkud jste. Pracuji na Praze 2 u nám. Míru. Přeji vám zlepšení současného stavu. D.T.

David Toegel