Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
náměstí Václava Vacka 1668, Poruba, Ostrava

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Pan doktor je velmi příjemný a vstřícný. Neskutečně profesionální a milý přístup. Vždycky jsem si naivně myslel, že to takto funguje všude, ale z různých internetových diskusí i informací od mnohých známých vím, že to není úplně normální. Takže si pak přístupu pana doktora vážím o to více. Postupně k němu přešly i mé dvě dcery a ve srovnání s dětským lékařem, od něhož přešly, jsou nadšené a vždy přijdou spokojené s vyřešením jejich dotazů či případných zdravotních problémů.

Jako bonus navíc to, že je nutné si dohodnout telefonem nebo e-mailem čas schůzky či odběru a čas je vždy 100% dodržen.

Toto vše platí i o sestře, která všechno zvládá s úsměvem, profesionalitou a s neskutečnou rychlostí. Když člověk chvíli u ní čeká na příjem u doktora, je vidět, jak zvedá telefon, dává injekce, měří EKG a ještě přijímá různé klepající lidi. Jestli někdo neví, co je to multitasking, stačí ji pár minut během čekání sledovat a pochopí.

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Skvělý lékař, který nic nepodceňuje, maximální snaha opravdu pomoci. Sestřička taky fajn i když nejsem komunikativní typ,vždy mám s ní dobrý pocit.

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Pan doktor Svoboda byl po nějakou dobu mým praktickým lékařem a při mých dlouhotrvajících potížích se mi snažil vždy maximálně pomoci, mohla jsem se jej na cokoliv zeptat a vždy se mi dostalo vlídné a trpělivé odpovědi. Tenkrát mi však navrhoval určitý způsob léčby, se kterým jsem v té době, a ještě dlouho poté, zásadně nesouhlasila (jelikož jsem byla z domova ovlivněná nesprávnými názory a nedostatkem relevantních informací), a tak jsem s hořkostí a pocitem neporozumění přešla k jiné lékařce. Uběhla dlouhá doba, po všech (ne)možných vyšetřeních a zkušenostech známých se nakonec dostalo na moudrá slova pana doktora a kdybych mu předtím důvěřovala, ušetřila bych si spoustu nepříjemností... Kdybych se nepřestěhovala za přítelem do jiného města, neváhala bych jedinou vteřinu a vrátila se zpět do jeho péče, jelikož lékařů, kteří mají o pacienta zájem a chtějí, aby se uzdravil (o přístupu asistujících zdravotních sester ani nemluvím), není mnoho, měli bychom si jich vážit a věřit jim. Tímto bych ráda vyzdvihla také práci přítomné sestry, kterou hodnotím jako vysoce profesionální a příjemnou. Myslím, že mám s čím porovnávat, pan doktor Svoboda je špičkový lékař.