Adresa

Sládkova 27, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
35 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Ideální lékař. Nejedná nadřazeně, ale rovnocenně. Ochotný, velký odborník, nechá se i poučit. Na nic si nehraje. Škoda, že si ho s sebou nemůžu odvézt do Prahy - již mnoho let bydlím v Praze, ale vím, že lepšího doktora jen tak nenajdu, tak zůstávám u něj.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor má osobní přístup, je ochotný, nespěchá a pobaví se se mnou o mém problému.Je schopen akceptovat že pacient může mít na svůj zdravotní problém svůj osobní náhled. Z toho plyne někdy delší čekání, ale já si ráda na pana doktora Skoumala počkám a neměnila bych. MZ


Ověřeny pacient

Pan doktor je profesionál na svém místě. Vždy, když jsem k němu přišel, bez ohledu na obtíže, udělal vše pro to, aby mi pomohl. Příjemné vystupování, ochota, empatie a detailní popsání toho, co mě čeká apod. je u něho samozřejmostí. A ten nepořádek mi absolutně nevadí, cítím se u něho aspoň jako doma :-)
K tomuto lékaři budu chodit vždy rád, jen tak dále pane doktore.


H
Ověřeny pacient

Je pravda, ze hlasite radio v cekarne, abychom neslyseli, o cem pan doktor mluvi s jinymi pacienty je ponekud otravne, jeho vecna nepritomnost take a jeho "poradek v chaosu" ponekud neprofesionalni. Presto k nemu rada chodim a dam preferuji jeho osobnejsi pristup...


L
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím od roku 1996. Nezaznamenal jsem u pana doktora žádné pochybení. S jeho profesionálním přístupem lékaře jsem byl vždy spokojen.


A

Nejlepší doktor, pomůže poradí, doporučí ty nejlepší specialisty.


J

Já bych u p. doktora napsal vynikající, ale tento superlativ zde není uveden, takže alespoň takto :-) Jarmil Vyskočil.


Výborný lékař, jsem u něj od svých 18-ti let a neměnila bych. Vždy dobře naladěn a nemá žádnou protivnou sestru:) :) :) Velmi lidský přístup.


Velice erudovaný, příjemný, upřímný, vždy vše vysvětlí a zdůvodní. Nemám pocit, že se bavím s někým nadřazeným, ale s člověkem s velkým Č.


Málokterý lékař si udělá čas a vše k chorobě nebo problému vysvětlí, psát znova co zde bylo napsáno již několikrát je tak zbytečné.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti