Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Sládkova 27, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

36 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Dobrý den,je to super doktor nejlepší na světě pomohl mi jak mi bylo zle a jak mi šlo o život a hodně mi pomohl nikde jsem nenašla toho nejlepšího doktora jako je doktor. David Skoumal

M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Ideální lékař. Nejedná nadřazeně, ale rovnocenně. Ochotný, velký odborník, nechá se i poučit. Na nic si nehraje. Škoda, že si ho s sebou nemůžu odvézt do Prahy - již mnoho let bydlím v Praze, ale vím, že lepšího doktora jen tak nenajdu, tak zůstávám u něj.

M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor má osobní přístup, je ochotný, nespěchá a pobaví se se mnou o mém problému.Je schopen akceptovat že pacient může mít na svůj zdravotní problém svůj osobní náhled. Z toho plyne někdy delší čekání, ale já si ráda na pana doktora Skoumala počkám a neměnila bych. MZ


Ověřený profil

Pan doktor je profesionál na svém místě. Vždy, když jsem k němu přišel, bez ohledu na obtíže, udělal vše pro to, aby mi pomohl. Příjemné vystupování, ochota, empatie a detailní popsání toho, co mě čeká apod. je u něho samozřejmostí. A ten nepořádek mi absolutně nevadí, cítím se u něho aspoň jako doma :-)
K tomuto lékaři budu chodit vždy rád, jen tak dále pane doktore.


H
Ověřený profil

Je pravda, ze hlasite radio v cekarne, abychom neslyseli, o cem pan doktor mluvi s jinymi pacienty je ponekud otravne, jeho vecna nepritomnost take a jeho "poradek v chaosu" ponekud neprofesionalni. Presto k nemu rada chodim a dam preferuji jeho osobnejsi pristup...


L
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím od roku 1996. Nezaznamenal jsem u pana doktora žádné pochybení. S jeho profesionálním přístupem lékaře jsem byl vždy spokojen.


A

Nejlepší doktor, pomůže poradí, doporučí ty nejlepší specialisty.


J

Já bych u p. doktora napsal vynikající, ale tento superlativ zde není uveden, takže alespoň takto :-) Jarmil Vyskočil.


Výborný lékař, jsem u něj od svých 18-ti let a neměnila bych. Vždy dobře naladěn a nemá žádnou protivnou sestru:) :) :) Velmi lidský přístup.


Velice erudovaný, příjemný, upřímný, vždy vše vysvětlí a zdůvodní. Nemám pocit, že se bavím s někým nadřazeným, ale s člověkem s velkým Č.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti