Durďákova 13, Brno
Gynekologická ordinace

Umístění: Gynekologická ordinace

Dobry den. K Panu doktorovy chodim uz pres 10 let. Byla to ma prvni volba a dodnes sem stastna ze sem si zvolila prave jeho. Profesionalni pristup, poradi pomuze vse vyresi. Pri vstuou do ordinace Vas mile privita uzasna sestricka. Sem naprosto spokojena Pan doktor me provazel kazdym tehotenstvim (4) a i pri reseni jakehokoliv problemu byl naprosto super. Nemenila bych.

S panem doktorem jsem velmi spokojená, je pečlivý, profesionální, nic nezanedbá. Je sice pravda, že není žoviální typ a působí dost odtažitě, nicméně tento styl komunikace mi maximálně vyhovuje. Nechodím si do ordinace vykládat jako do kavárny. Pan doktor na všechny mé dotazy nebo prosby citlivě reaguje, poradí, vysvětlí, uklidní, vyjde vstříc...Sestřička je zlatíčko, milá a usměvavá. Vyhovuje mi i to, že s panem doktorem sdílí stejnou místnost. Myslím, že jsou sehraný tým. Ordinace i čekárna na úrovni, skvěle vybavená. Velmi příjemné prostředí, kde klidně počkám i déle když z času na čas dojde ke zpoždění z důvodu nějakého akutního případu. V takovém případě nám sestřička velmi slušně a s omluvou sdělí prodloužení čekací doby, což jsem na jiném pracovišti ještě nezažila. Celkově tady panuje atmosféra klidu a profesionálního jednání.

Jitka K. Brno
Jsem velmi spokojená s péčí, přístupem a vlídností pana doktora a taktéž i sestřičky.

Pan doktor je skveli stejne tak i sestricka.Kdykoliv mam problem vzdy mi pomuze.Nastoupila jsem s dlouhodobymy obtizemy a pan doktor je vyresil.U predesle lekarky bych cekala na toto rozhodnuti kdovi jak dlouhou dobu.Vsem zenam opravdu doporucuji.

Pan doktor je skvělí,měla jsem tři špatné zkušenosti z minulosti, takže když jsem k němu přecházela brala jsem to tak že prostě kvalitní,slušný gynekolog na úrovni nejspíš neexistuje nebo alespoň ne v Brně. Nic méně mě velmi překvapil hned první návštěvu jsem byla nadšená s celkového přístupu,momentálně k němu chodím necelí rok, perfektně mě provází celé těhotenství a nemůžu si absolutně na nic stěžovat, všechno vysvětlí, poradí, vyzná se i v přírodních prostředcích na všelijaké těhotenské problémy pokut to jen trochu jde nepíše atb. a ze vším si alespoň u mě prozatím poradil na jedničku.DOPORUČUJI

K panu doktorovi dojíždím 45 km a jsem nadmíru spokojena a rozhodně bych neměnila. Má individuální přístup k pacientce a je velice příjemný. Sestřička je velice ochotná a usměvavá, když potřebuji recept, rádi mi ho zašlou i poštou. Málo kde se vidí takto příjemný a sehraný tým, jsou profesionálové.........
Děkuji a přeji hodně spokojených žen Jiřina.

K panu doktorovi chodím již několik let, nikdy jsem zde neměla žádný problém, sestřička je velmi příjemná. Jediné, co mě teda mrzí, je to, že jsem z výpisu od pojišťovny zjistila, že si opakovaně pouhé převzetí receptu mezi dveřmi, které bylo předem domluveno se sestřičkou pouze po telefonu, vykazuje jako prohlídku. Myslím, že toto nemá opravdu zapotřebí, dost to snižuje jeho důvěryhodnost.

K panu doktorovi chodím už pár let, i když k němu docházím přes 20 km, nevadí mi to. Je to profesionál, který svému povolání rozumí. Sestřička je zlatíčko, nikdy jsem ji neviděla nabroušenou, nebo rozladěnou. Prostě profesionální přístup. A až jedině tady mi vůbec nevadí, že sestřička je v ordinaci s doktorem.

K panu doktorovi chodím necelý rok a zatím si ho nemohu vynachválit! Pečlivě řeší problémy, nepodceňuje obavy pacientek, a dokáže být velice empatický. Sestřička v ordinaci mi nevadí, spíš naopak, předtím jsem vždy chodila na gynekologii k doktorkám, takže jsem zprvu byla z mužského doktora nervózní, proto mě přítomnost sestřičky uklidnila. Žádný důvod k obavám z pana doktora ale není, je velice profesionální a běžné vyšetření je u něj nejméně nepříjemné, co jsem zažila. Nepotřebuji si s doktorem povídat o tom, jak se mám, ale mým dotazům vždy naslouchal a ochotně, s účastí, odpovídal.

Chodím k panu doktorovi více jak 10let, dnes mám 3 děti. Pan doktor je hodný, vždy rád odpoví na všechny dotazy. Je pečlivý detailista. Vždycky mi přišlo úsměvné, jak si dává záležet při vypisování údajů do těhotenské průkazky. Komunikace s pacientkami je taková, jakou si pacientky nastaví!!! Já třeba s panem doktorem mluvím jen k věci, ale jelikož je přes dveře dost slyšet, vím že umí být i komunikativnější, prostě když si chce pacientka více povídat, nemá s tím problém a rád se zasměje. Vůbec mi nevadí, že sestřička nemá oddělené pracovní místo a slyší vše ohledně vyšetření. Je velice sympatická, nikdy jsem ji nezažila protivnou. Prostředí čekárny a toalety, vždy čisté.