Gynekologická ordinace
Durďákova 13, Brno

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Pán doktor si pomýlil povolanie. Odmietol akúkoľvek pomoc len kvôli nedoriešenej administratíve s poisťovňou. Aj keď som vyšetrenie chcela celé uhradiť, odmietol ma vyšetriť pretože som bola v akutnom a komplikovanom stave.
Ak teda budete mať skutočný problém rozhodne navštívte radšej doktora, ktorý si je istý, čo je hlavným cieľom jeho profesie a to pomáhať.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Hledala jsem si gynekologa v Brně a jsem ráda, že jsem našla zrovna tuto ordinaci! Pan doktor je opatrný, empatický, na všechno se doptá, informoval mě o o tom, na co třeba dávat bacha a všechno hezky vysvětlil. Jak sestřička, tak i doktor mě během celého vyšetření mile uklidňovali, protože mám z doktorů strach, po dnešní zkušenosti vím, že se do této ordinace vůbec nemusím bát chodit. Doporučuji všemi deseti! :)

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Pan doktor rozhodně není žoviální typ a na první dojem může působit odtažitě. Já k němu chodím pres 10 let, za tu dobu jsem měla dvě riziková těhotenství, a s komunikací nemám problém, naopak. Pan doktor je opravdu velice pečlivý, dokáže uklidnit, vždycky je radši trochu víc opatrný. Vyšetření od něj nebolí. Je empatický a problémy pacientek mu nejsou lhostejné. Sestřička je úplné zlatíčko, a že je v ordinaci mi vážně nevadí.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Na vyšetření jsem čekala 2 hodiny (potřebovala jsem řešit akutní problém a má gynekoložka byla na dovolené a tento lékař ji zastupoval, tak možná to byl ten důvod, ale nevím jestli to je vůbec omluva - mám nárok na stejnou lékařskou péči jako ostatní), lékař mě prohlédl ale choval se velmi arogantně. Na mé otázky odpovídal stylem, že jakožto záskok mé lékařky je to nad rámec toho, co mi poskytne. Ptala jsem se na endometriózu a víceméně zkonstatoval, že "to si teď myslí každá, že má endometriózu". Tak jako pardon, já chodím k lékaři, abych přesně toto podchytila a lékař mě řádně vyšetřil. Na vyšetření jsem se cítila jako malá holčička, co teď musí poslouchat! Chápu, že ne každý den má člověk den dobrý, ale toto nikdy více!

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojená, je pečlivý, profesionální, nic nezanedbá. Je sice pravda, že není žoviální typ a působí trochu odtažitě, nicméně tento styl komunikace mi vyhovuje. Pan doktor na všechny mé dotazy nebo prosby citlivě reaguje, poradí, vysvětlí, uklidní, vyjde vstříc...Sestřička je zlatíčko, milá a usměvavá. Vyhovuje mi i to, že s panem doktorem sdílí stejnou místnost. Myslím, že jsou sehraný tým. Ordinace i čekárna na úrovni, skvěle vybavená. Celkově tady panuje atmosféra klidu a profesionálního jednání.

Umístění: Gynekologická ordinace

Dobry den. K Panu doktorovy chodim uz pres 10 let. Byla to ma prvni volba a dodnes sem stastna ze sem si zvolila prave jeho. Profesionalni pristup, poradi pomuze vse vyresi. Pri vstuou do ordinace Vas mile privita uzasna sestricka. Sem naprosto spokojena Pan doktor me provazel kazdym tehotenstvim (4) a i pri reseni jakehokoliv problemu byl naprosto super. Nemenila bych.

Jitka K. Brno
Jsem velmi spokojená s péčí, přístupem a vlídností pana doktora a taktéž i sestřičky.

Pan doktor je skveli stejne tak i sestricka.Kdykoliv mam problem vzdy mi pomuze.Nastoupila jsem s dlouhodobymy obtizemy a pan doktor je vyresil.U predesle lekarky bych cekala na toto rozhodnuti kdovi jak dlouhou dobu.Vsem zenam opravdu doporucuji.

Pan doktor je skvělí,měla jsem tři špatné zkušenosti z minulosti, takže když jsem k němu přecházela brala jsem to tak že prostě kvalitní,slušný gynekolog na úrovni nejspíš neexistuje nebo alespoň ne v Brně. Nic méně mě velmi překvapil hned první návštěvu jsem byla nadšená s celkového přístupu,momentálně k němu chodím necelí rok, perfektně mě provází celé těhotenství a nemůžu si absolutně na nic stěžovat, všechno vysvětlí, poradí, vyzná se i v přírodních prostředcích na všelijaké těhotenské problémy pokut to jen trochu jde nepíše atb. a ze vším si alespoň u mě prozatím poradil na jedničku.DOPORUČUJI

K panu doktorovi dojíždím 45 km a jsem nadmíru spokojena a rozhodně bych neměnila. Má individuální přístup k pacientce a je velice příjemný. Sestřička je velice ochotná a usměvavá, když potřebuji recept, rádi mi ho zašlou i poštou. Málo kde se vidí takto příjemný a sehraný tým, jsou profesionálové.........
Děkuji a přeji hodně spokojených žen Jiřina.