Neurochirurgická klinika
I.P.Pavlova 6, Olomouc

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Specialista na cerebrovaskulární a dětskou neurochirurgii, léčba pomocí hluboké mozkové stimulace ( Parkinsonova choroba a jiné), periradikulární tera...

Umístění: Neurochirurgická klinika Hydrocefalus u syna

Chtěla bych za celou rodinu poděkovat panu doktorovi.Již několikrát nám zachránil syna Šimonka a vždy má k nám vřelý a milý přístup.Doktor zvelkým D.Moc Vám za vše děkujeme a jsme rádi,že právě Vy jste náš doktor.Rodina Strejčková

Umístění: Neurochirurgická klinika odstranění nádorové léze

Tímto bych chtěla poděkovat panu doktorovi Krahulíkovi, který mi již 2x zachránil život. 2x mi vyoperoval nález na mozku. Tento doktor má srdce na správném místě, je strašně hodný, svými slovy dokázal odbourat můj obrovských strach a uzdravil mě, je to opravdový odborník. S panem doktorem Kalitou tvoří dle mého názoru ty nejlepší doktory s kterými jsem se zatím setkala a nemám k nim jedinou výtku.

Milý pane doc. Mudr. Krahulíku, dne 19.1. 2017 jste operoval mého syna Jiřího Kovala s AV malformací mozku. Za celou rodinu a synovu přítelkyni chci vyjádřit vděk, obdiv a obrovský dík Vám a celému týmu lékařů za úspěšně provedenou operaci. Jste anděl v lidském těle, který zachraňuje to nejcennější co máme "život" a slovy nejde vyjádřit jak si Vás vážím. Děkuji také lékařům a sestřičkám na oddělení neurochirurgie 36A za vřelý přístup. Kovalová G.

Vážený pane doktore chci Vám touto cestou poděkovat za Vaši skvěle odvedenou operaci. Jsem Vám vděčný za záchranu mého života a za dále fungující život mojí rodiny. Děkuje Vám i celému týmu pacient ze Šumperka Josef Penka, kterému jste začátkem března odstranili z mozku abces. Dříve jsem nemohl vyjádřit slova chvály a poděkování, tak jsem rád, že mohu učinit dodatečně.

Chtěla bych poděkovat Doc.Mudr.Krahulíkovi za provedenou operaci,ale hlavně za lidský a vřelý přístup.Je to nejen výborný lékař,ale navíc velice milý člověk.Děkuji Formanová

Využívám i této cesty k tomu, abych veřejně poděkoval panu doc. Krahulíkovi a celému týmu lékařů, včetně nejen milých sestřiček, oddělení neurochirurgie FN Olomouc za velmi dobře provedenou operaci, která mně vrátila zpět k "normálnímu" životu.
Jiří P.

Děkujeme také za záchranu naši dcery Natalie Turtákové.Děkujeme Pan doktor Krachlík je fakt KAPACITA.Rodiče natalki Dekujeme.Naše malá měla zánět mozkovích blan a pan doktor ji udelal operaci ktera jí pomohla.Díky

Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu doktoru Krahulíkovi za záchranu našeho šestiletého syna Šimona a za milé jednání a lidský přístup. Je to opravdu člověk na pravém místě .Velké díky rodina Zichova

Pan doktor Krahulík je opravdu kapacita. Má lidský přístup a pro pacienta se snaží udělat vše,co je v lidských silách. Letos v únoru nám zachránil naši 9.měsíční dceru. Je to výborný lékař,díky jeho včasnému zásahu a především výborně provedené operaci, která byla opravdu nelehká,se povedl život naší dcery zachránit. Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat panu doktoru nejen za záchranu života naší dcerky Valentínky, ale i za jeho přístup, který má opravdu málo lékařů. Vždy byl ochotný nám vše vysvětlit a svým jednáním nás vždy moc podpořil. Děkují rodiče Valentínky Březinové

Pan Krahulík je kapacita !!!! Je to hlavně člověk se srdíčkem na místě......přístup lidskej, ochotnej, milej, vždy vše vysvětlí. Proto děkuji moc za takového doktora, je jich málo. Děkuji i tímto za mého syna kterého operoval. Děkuji.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore!
Žádala jsem o pomoc ohledně dloiuhodobých velkých bolestí bederní páteře.Odpověděl mi Váš kolega,Doc.Mudr.DK.Abych se přiznala,jsem tak trochu v rozpacích,spíš zmatená.K panu doc.jsem se měla přihlásit na ambulanci.Jenže nemám potřebné dokumenty ihned k dodání.Moje paní dr,neuroložka má do 5.9.dovolenou,takže na CT event.MR mohu jít až se vrátí a dá mi žádanky.Sám víte,že to není ze dne na den.
K samotnému problému.V roce 1988 mě operovali bederní páteř poprvé,byly v oblasti L 4,L 5 srůsty.Již tenkrát mi bylo řečeno,že jsem si vybrala to nejhorší,protože budu mít až do smrti bolesti.
Druhá operace proběhla už v rekonstruované NCHFN Olomouc,asi 2014-15.Brněla mi noha od lýtka až k palci na levé noze.Vyčistili mi nervový kanál,problémy z vélké části zmizely,k dnešnímu dni necítím celý nárt.
Poslední vyšetření proběhlo letos v dubnu,kdy mě poslala má neuroložka na rtg.beder.páteře.Přepisuji:....snížen mezoobratlový prostor pod L 4,5,Th 12-L2,artr.lem.krycích hran obratl.těl,Ventr i later osteofyty,posun S 1 dorsálně.
K dnešnímu dni mě sužují velké bolesti v této oblasti páteře,nevydržím chodit.Pokud mám ty nejsilněší bolesti,pak brní obě kolena a necítím v této dotek na kůži.Navíc se mi bolesti komplikují s ortoped.operací kolena TEP-letos v květnu.Koleno nebolí,zato ta páteř.......stojí za to.RTG-12.4.t.r.

Prošla jsem v minulých letech CT i MR vyšetřením.Chodila i na PRTy do Vojenské nemocnice.Nebylo nijak zvláštní zlepšení.
Budu moc ráda,pokud mi odpovíte,abych podnikla další kroky ke zlepšení mého zdrav.stavu.
Předem děkuji za odpověď.AM

Pokud jste u nás na NCH FN Olomouc po operační léčbě a potíže se vracejí objednejte se na kontrolu přímo k lékaři, který Vás operoval ( pokud to víte který to byl ) nebo do spondylochirurgické ambulance, která je každý čtvrtek dopoledne.

Doc. MUDr. David Krahulík

po extrpaci lipomu mám stálé velké bolesti v oblasti ramenního kloubu až po loket.
Ležení na pravém rameni je dosti bolestivé, takže nevím co s tím.
Jsem objednán na neurologii
Co to asi je - mám pocit zásahu do nějakého nervu ...?
Děkuji a jsem s pozdravem.
Mil. V.

hezký den, K posouzení je nutné neurologické vyšetření, vyšetření EMG na nervové kořeny a také je vhodná magnetická rezonance, která ukáže vztah lipomu k nervovým strukturám.

Doc. MUDr. David Krahulík