MUDr. David Hadrava

Odborný lékař endokrinolog
Bulharská 2973, Česká Lípa

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

nám. Míru 100, Nový Bor

Z pana doktora jsem měla smíšené pocity, působil na mě trošku roztěkaně, nejistě, občas dokonce zdlouhavě přemýšlel, co napsat do zprávy. Čímž nechci říct, že by byl špatný lékář, ale z paní doktorky jsem měla lepší pocit.

Jsem naprosto nadšená přístupem všech v této ordinaci ke mně jako k pacientce - vše mi bylo hezky vysvětleno, všichni byli velmi vstřícní, ochotní a velmi milí. Děkuji. Jana Hádeková, Česká Lípa

Za mě taky nic moc. na štítnou žlazu možna odborník je jinak zlatá mudr. Fišerova co tam byla před ním.

s panem doktorem jsem nebyla vubec spokojena.pokud je dite zdrave a nemusi nic resit,tak je to v poradku.ale beda,kdyz je problem.myslim,ze muj syn byl jeden z mala pripadu se svalovou atrofii tady na okrese,ne-li jediny.to,ze pan doktor nebyl po nasi prvni hospitalizaci v nemocnici behem 3 tydnu schopen nam napsat inhalator,ktery by synovy usnadnoval problemy s dychanim,je ubohe.mezitim jsme byly hospitalizovani znova,mit inhalator bylo by to jine.navic,kdyz jsem zadala o sanitku do motola,jelikoz nemame auto,rekl mi,ze se musim zeptat na pojistovne,zda nam ji daji.ono totiz pane doktore zalezi hlavne nna lekari,zda je ochoten pomahat.vy si jen hlidate,aby jste mel kryte zada.po teto zkusenost vubec nedoporucuji.presly jsme jinam a tam s nicim nebyl problem a pani doktorka nam vyridila vse hned bez problemu

To, že bere novorozence od deseti ani nevíme. Nevíme ani, jakou má pracovní dobu. Nebo se to dá někde zjistit? Synovi jsou čtyři, doktora zaplať bůh tak často nepotřebuje, ale když ano, je to sázka do loterie. Pane doktore, dejte si na net ordinační hodiny. Jinak spokojenost.

Já jsem s panem doktorem velmi spokojená.Vždy trpělivě vysvětlí všechny mé laické dotazy a rozptýlí obavy o mé dítě.A sestřička Baruška je zlatá.Nedejte na hloupé příspěvky.

Musím také reagovat na příspěvěk z 23.8.. U pana doktora jsme sice také nováčci, ale jako "prvomaminka" jsem s panem doktorem spokojená. Do dětí zbytečně necpe antibiotika... Prostě všechno řeší v klidu a s rozumem. Velice spokojení jsme také se sestřičkou, která je milá, hodná a k dětem se hezky chová. Oba dva vždy všechno vysvětlí, poradí.
A že pan doktor nebere novorozence přednostně? To vůbec není pravda! Pro novorozence je vyhrazen čas od 10:00 a jen jednou za celý rok se nám stalo, že před námi byla další miminka. V tom případě si sestřička čekající bere dovnitř do místnosti vedle a tam můžete počkat, aby se miminko náhodou od někoho nenakazilo.
J. Baláková

Dobrý den, nedá mi nereagovat na výše uvedený anonymní příspěvěk. Je z něj zřejmé, že maminka je se svým malým synem u pana doktora nováčkem, přesto už teď ví, co je důležité a co ne. Při vší úctě - jaké jsou Vaše zkušenosti v oboru pediatrie? Přeji Vám i Vašemu synovi pevné zdraví, ať pana doktora potřebujete co nejméně. A prosím, zkuste svůj názor přehodnotit třeba za rok :-) S pozdravem Ondřej Holý.

za mě teda nic zvláštního, je celej zmatenej a má zvláštní priority co se dětí týče. To co je důležité nekontroluje a to co není ano. Jsem jen zvědavá jak bude léčit až něco bude malýmu, jinak mě tam nic nedrží. Jo a novorozence nebere přednostně takže si vyčkají v čekárně než odbaví starší děti co tam byly dřív...