Darina Muroňová, praktický lékař Ostrava

Praktický lékař

Chittussiho 9/1001, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem s touto paní doktorkou velmi spokojený již několik let. Milá, vstřícná, vždy poradí a pomůže. Doporučuji

Super lékařka po všech stránkách,usměvavá,přátelská,pečlivá,pomůže po všech stránkách. Už k ní chodí téměř celá naše rodina. Lenka R.

Zatím nejlepší obvodní lékař na jakého jsem v životě narazil. Paní doktorka je přijemná a usměvavá paní. Člověk na správném místě, Kéž by bylo více takových lidí mezi obvodními lékaři.

Skvělá, chápavá, vlídná. Zůstává mou lékařkou i poté, co jsem se přestěhovala o 50 km dál jednoduše proto, že je velmi příjemné být jejím pacientem.

Paní doktorka je naprosto úžasná.Je velmí vstřícná,chápavá a snaží se člověku pomoct jako po fyzické stránce tak i po psychické.Dokáže člověka podpořit.Paní doktorku velmi doporučuju!

Prostě není co komentovat! Je to žena doktorka mezi těma největšíma špičkama upřímných ochotných doktorů lidem pomoci i vyléčit. Moc mě pomohla a vděčím ji za to že jsem tady. Lumir

Doktorku musím při střízlivém ohodnocení označit jako odstrašující případ v oboru. Navštívil jsem ji v životě 2x, pro pacienta je všechno příliš drahé, neochnotná, neobtěžuje se mnohdy ani člověka přijmout a řeší záležitost přes sestru, která je stejného ražení.Většinou musíte navštívit jiného praktika,pokud si vážíte zdraví.Pro lékaře tohoto ražení jako je tato lékařka, je opravdů plýtvaní peněz na ZP.Paní doktorka se chová jako kdysi nespokojení lékaři umístěni na umístěnku po studiích.

Naprosto souhlasím.I vyzdvyhuju sestřičku.

Přecházela jsem od jiné praktické lékařky,ale tato je skvělá,příjemná,poctivá lékařka.Vřele doporučuji.Přihlásila jsem k ní i své děti od 18-ti let a doporučila ji přátelům.Všichni jsou spokojeni

Před několika lety jsem po nespokojenosti s předchozí lékařkou,přešla k paní doktorce D.Muroňové a bylo to to nejlepší,co jsem mohla udělat. Souhlasím s názory,že je paní doktorka profesionál každým coulem , velmi vstřícná, empatická, neskutečně příjemná a hlavně - každého pacienta bere,jako by byl pro ni ten nejdůležitější.
Chci jí poděkovat za velmi laskavý přístup a hlavně za to,že umí člověka skvěle psychicky podpořit,ať už před operací nebo velmi nepříjemným vyšetřením u specialisty ,jak bylo v mém případě.
Souhlasím s názorem pána,který tu psal,že paní doktorka snad dovede uzdravovat i vlídným slovem.Mimochodem,sestřička Marcela G.je úplně perfektní,na jedničku z hvězdičkou..
Absolutně nesouhlasím s příspěvkem s datem 2010-05-12 (IP:KB.DDF.KK.DBF1) ,kde autor tvrdí,že je paní doktorka "dost arogantní a namyšlená" a že jsou její kvality a znalosti průměrné. Milý pane,průměrné znalosti a kvality by měla paní doktorka snad jen v případě,že byste po ní požadovat,aby Vám ambulantně transplantovala ledvinu (nebo podobnou blbost)a arogantní a namyšlená mohla být jedině v případě,že jste se v ordinaci chovat jak hulvát nebo úplný idiot.
P.S. Mimochodem,jednou jsem zažila,že nás sedělo na chodbě opavdu hodně pacientů a bylo jasné,že se na všechny nedostane a k mému údivu paní doktorka bez mrknutí oka ordinovala ještě třičtvrtě hodiny po ordinační době..
Takže když to shrnu - tuto lékařku vřele doporučuji.
S pozdravem Hana K.