Praktický lékař stomatolog
Lumírova 2, Ostrava

K paní doktorce chodím už nějaké roky. Spokojenost ta je na vrcholu. Nikdy nebyla co jiní zubaři, kteří
se snaží jen pacienta natáhnout o peníze. Vynikající a lidský přístup. I sestřička.

Paní doktorka je skvělá! Jsme moc spokojeni, ještě, že ji máme tak blízko! Sestřička miliónová:o)

Výborná zubařka, chodíme na ošetření celá rodina. Všichni jsme s výkonem paní doktorky velice spokojeni. Že je příjemná k pacientům ukazuje jaký má lidský přístup k ošetřovaným pacientům.

Několikaleté zkušenosti mé i mých blízkých ukázaly, že paní doktorku zajímá vše, jen ne stomatologie. Práci odvádí nekvalitně a protože jsem měl stále nějaké "reklamace" o prevenci ani nemluvě, změnil jsem naštěstí zubaře dokud jsem neměl všechny zuby rozvrtané nebo vytrhané. Paní doktorka zkrátka neumí léčit a práci dělá polovičatě. Ale kdo si chce jen popovídat nebo se zasmát, můžu doporučit, takový pacient může být u paní doktorky spokojen.

Jsem v starobním důchodu a za svúj život jsem byl u několika stomatologu.Můžu zodpovědně říct,že paní doktorka je velmí dobrá.S vysokou profesionalitou a vzorným lidským přístupem k pacientům.

Nikomu nedoporucuji jit se lecit k teto zubarce...

dobrá

Paní doktorka je moc příjemná a hlavně dělá svou práci dobře.

Paní doktorka je příjemná,má lidský přístup k pacientům,svoji práci dělá zodpovědně.

Paní koktorka,je velmi profesionální s lidským přístupem k pacientům.Vřele ji mohu doporučit.Když jdete k ní,nemáte pocit,že jdete k zubaři.