APRO MED
Opavská 6192, Ostrava

• všeobecný praktický lékař

Umístění: APRO MED Jiný

Mamince je 80 let a bohužel její praktik je MUDr. Daniela Říčková, 3 roky čeká na výměnu kyčelního kloubu. Dnes je ve fázi, kdy ji snášíme se schodů a každý krok ji způsobuje velké bolesti. Tato lékařka, mi tel. sdělila ať se maminka dostaví na vyšetření a když nemůže, tak neví, co by měla tak ještě dělat. Sanitku ji může poskytnout jen do Poruby, do Zábřehu to nejde. Víc ji nemůže pomoci. Empatický doktor na svém místě.

Umístění: APRO MED Jiný

Naprosto neschopná. Pasivně agresivní. Sestra důchodového věku. Nemají email,nekomunikuje telefonicky. Jen si vykazuje body -peníze,kontrola po hodinovém čekání 5 minut,opiše dg. specialisty,na dotazy třeba ke kardiologickemu vyšetření a jeho závěru,řekne, že tomu nerozumí a když chci za kardiologem jít,řekne,ať ho neotravuju,že má svých starostí dost...No strasne....

Spokojenost. Chodíme tam s manželem a vždy nám poskytla, co bylo potřeba. Ať už odborné vyšetření nebo vyšetření u ní. Nikdy jsem se nesetkala s negativním přístupem!

X

Takoví lékaři by vůbec neměli ordinovat.Slova z jejich úst "...a už vás tady nechci vidět" mě šokovala.Jen proto,že před ukončením nemocenské přišel ještě jeden problém,který vyžadoval nemocenskou.Tohle je u vás empatická lékařka?Jede jen podle tabulek,rozhodně ne podle pocitů pacienta.A to nepatřím mezi ty,co chodí na nemocenskou tak často,jako pro chleba

Souhlasím s "K" .Paní doktorka.Už je dost stará,aby nabrala zkušenosti a stanovila správnou diagnózu,ale praktičtí lékaři se asi nemusí dál vzdělávat,což je chyba.Neplatí to však na všechny,ale na většinu.Taky mám zdravotní problém,který vyžaduje odbornou léčbu,ovšem názor a rady paní dr. Říčkové se velmi liší od odborných lékařů.Navíc se mnou jednala,jako se simulantem,který si nezaslouží dostatek jejího času.A její milý úsměv? Tím zakrývá své nedostatky.

Paní doktorka je sice velmi milá a vstřícná to nepopírám, ale její zkušenosti a diagnózy nestojí za nic. Její nejoblíbenější a nejčastěji používaná léčba na cokoliv jsou antibiotika. Sestřička umí akorát tak vytáhnout kartu a vybrat poplatek, jinak akorát sedí a poslouchá radio. Odběry krve jsou na sestřičku zřejmě moc složité, ačkoli to téměř každá jiná sestra u obvodního lékaře dělá, paní sestřička se nebude namáhat a pošle vás ztrácet čas do laboratoře. Přičemž je to pro paní doktorku samozřejmě velmi výhodné, protože si akorát snižuje náklady. Od lékaře očekávám diagnózu, návrh na účinnou léčbu a pomoc. Jediné co je dopřáváno paní doktorkou je milý úsměv a antibiotika. Toto, ale jak sami uznáte, není zrovna vždy ta pravá léčba na vše.

Kde zmizela ta negativní hodnocení? S těma se plně stotožňuji.Zdaleka to není tak dobrá lékařka.Jen tehdy,když se po ní nic moc nepotřebuje.Jinak pěkně vystrkuje růžky a plive jedy.

Paní doktorka je velmi vstřícná, pacienta plně vyslechne, věnuje mu dostatek času a to vše s empatickým a milým úsměvem. Je také velmi pečlivá. Sestřičky se sice často střídají, ale ani jedna nebyla nepříjemná.

Lidský přístup při pravidelných kontrolních návštěvách. Srozumitelné podání výsledků testů a výsledků magnetické rezonance a možného vývoje. Empatie k pacientovi. Matějka.

Vždy s úsměvem a velmi ochotná lékařka. Nejlepší!!! Doporučuji!