Adresa

Na Podkovce 270/4, Praha
Dentální centrum Podkovka, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zkušenosti

O mně

daniela.hygienistka@gmail.com


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

M
Ověřeny pacient

S prací slečny Polákové jsem velice spokojena. Velice profesionální přístup, vše vysvětlí a ukáže, a na požádání mi dala i omalovánky :). Po jejím vyčištění jsem neměla ani jeden pigment a i když jsem u ní byla před měsícem, stále mám zoubky krásně lesklé aniž bych se nějak extrémně snažila při čištění.


D
Ověřeny pacient

Nikdy jsem si nemyslel, že do zubařského křesla může člověk usedat rád, teprve slečna Poláková mě přesvědčila o opaku. Vždy je ke mně maximálně ohleduplná, vybízí k dotazům a své počínání skvěle vysvětluje. Už za pár minut první návštěvy mi bylo jasné, že svoji práci dělá velice ráda a podle toho také vypadá profesionální přístup. Protože v Brně dentální hygienistka stejných kvalit není, neváhám a dojíždím do Prahy.


K
Ověřeny pacient

Velké poděkování slečně Daniele. Absolutní profesionál s neuvěřitelně vstřícným přístupem a empatií. Zde ztratíte veškeré obavy z ošetření. Zjistíte, že i na zubařském křesle lze odpočívat a budete se těšit na další návštěvu. Děkuji za vše a je mi ctí, že jsem měla možnost slečnu Danielu poznat. Je naprosto úžasná nejen profesionálně, ale také lidsky! Renáta K.


M
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost, perfektní a profesionální péče. A navíc na Vás čeká úsměv od recepční až po paní ředitelku:-)


K
Ověřeny pacient

Slečna Poláková je jednoznačně profesionál, které ho je radost znát a moci využívat jeho služeb. Je extrémně pozorná, zároveň ale vyžaduje disciplínu, což je pouze ku prospěchu celého procesu péče o zuby. Všechno do detailu vysvětlí a nechá pacienta na místě vyzkoušet, zuby pečlivě vyčistí a to vše naprosto bezbolestně a šetrně. Navíc k ní chodíme na hygienu s našimi 2 malými dcerami (3 a 6 let) a ty díky tomu mají nejen správně vyčištěný chrup, ale navíc tam chodí rády, protože je slečna Poláková seznámila se zařízením ordinace - s křeslem, kde je povozila, s fontánou na vodu, kterou si mohly volně pouštět samy a nakonec si mohly vyzkoušet i odsávání. Díky tomuto vstřícnému a trpělivému přístupu ztratily obavy z lékaře - stomatologa a nechají si zuby nejen vyčistit, ale i prohlédnout s úsměvem a bez slziček. A na cestu domů ještě navíc dostanou hračku, kterou si z naditého šuplíku můžou samy vybrat. Úžasné, děkuji za takový přístup.


M
Ověřeny pacient

Rád bych na tomto místě vyjádřil velkou spokojenost po absolvování dentální hygieny u slečny Daniely Polákové. Jednalo se o mou dentálně-hygienickou premiéru a musím říct, že díky profesionálnímu a lidsky milému přístupu slečny Polákové nebudu váhat podstoupit další "reprízy". Celkový vynikající dojem je - aspoň podle mého názoru - složený z několika aspektů:

1. Slečna Poláková má rozsáhlé teoretické znalosti, které dokáže uplatnit v praxi,
2. odbornou problematiku vystvětlí laikovi pochopitelným způsobem,
3. vždy srozumitelně popíše, co se právě chystá provést - nehrozí tedy, že by klient nevěděl, jaký zákrok ho bezprostředně čeká,
4. je pozorná - ptá se na klientovo pohodlí, v případě potřeby dopřeje přestávku,
5. naslouchá otázkám, postřehům a přáním klienta,
6. je velmi trpělivá,
7. mluví hezkou češtinou, nepoužívá výraz "jakoby" - kdo dnes za každým pátým slovem neřekne "jakoby", že?,
8. umí se chovat na úrovni - klientovi se představí celým jménem, podá mu ruku
9. je hezky upravená,
10. klient vycítí, že svou práci dělá ráda - její pozitivní přístup se blahodárně projeví na klientově chrupu

Celkem vzato - dentální hygienu u slečny Daniely Polákové vřele doporučuji. Jde o nadšeného profesionála a milého člověka.

Michal Š.


T
Ověřeny pacient

Chci touto cestou poděkovat slečně Daniele Polákové za citlivý přístup a ochotu k podávání informací o tom, co mi právě v mých ústech dělá a proč to dělá. Už po první návštěvě ordinace pociťuji i vidím kladné výsledky její práce. Svou pečlivostí, vystupováním i znalostí problematiky si získala mou důvěru. Měl jsem příležitost setkat se s příjemnou profesionálkou, která svou práci dělá nejen hlavou a rukama, ale i srdcem... Děkuji.


J
Ověřeny pacient

Slečnu Danielu Polákovou můžu jen doporučit, je vysoce profesionální, tj. odborně i lidsky na výši, šetrná, vše vysvětlí, upozorní na nedostatky v hygieně ústní dutiny a zároveň umí pochválit a povzbudit.


S
Ověřeny pacient

Velmi milá, hodná a hlavně profesionální. Vše vysvětlí a nemáte strach přijít zase :-)


P
Ověřeny pacient

Opravdu mohu jen doporučit. Perfektně vybavená ordinace, vždy vám řekne co bude dělat. Po ošetření vám ochotně vysvětlí co se zuby dělat, jak se o ne starat a co k tomu používat.
+ super možnost zakoupeni hygienických potřeb přímo u něj.
Mohu jen souhlasit se všemi kladnými příspěvky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

daniela.hygienistka@gmail.com