Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

J. K. Tyla 361, Sokolov
Ordinace ženského lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Aplikace botulotoxinu k odstranění vrásek • 1 600 Kč

Aplikace výplňových materiálů k odstranění vrásek/kyselina hyaluronová/ • 3 500 Kč

Sexuologická konzultace a vyšetření spermiogramu


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

J. K. Tyla 361, Sokolov

1 600 Kč

Ordinace ženského lékařeJ. K. Tyla 361, Sokolov

3 500 Kč

Ordinace ženského lékařeJ. K. Tyla 361, Sokolov

Ordinace ženského lékaře

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace ženského lékaře

Byla jsem jejím pacientem, paní doktorka se nazývá i sexuologem ale jakýkoliv dotaz ohledně sexu skončil odpovědí typu "víc se snažte". Po každé kontrole jsem měla kvasinkovou infekci (od přechodu k jinému gynekologovi ji nemám již několik let). K nálezům my nebylo nic sděleno, pouze že si mám za dva týdny přijít pro výsledky. Nabízela mi léky z pod stolu ať jí je zaplatím na ruku. Často si místo práce povídá, jediné plus na její ordinaci byly sestřičky, ty byly vždy zlaté.

L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace ženského lékaře Pravidelná kontrola

Dříve byla čekací doba v čekárně i přes dvě hodiny... za tu dobu, co chodím k této dr.se vystřídala spousta sestřiček až nyní je ta dosavadní nejlepší! Obě moc příjemné, milé a lidské. Dr.vnímá, naslouchá, zodpovídá jakékoli dotazy. Prostředí čisté, útulné a vždy hraje Evropa 2???? vyšetření na úrovni, moderně vybavena ordinace. Dr.nemá problém přijmout pacienta v urgentních případech i po pracovní době. Za mě velká spokojenost!!

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace ženského lékaře Gyn prohlídka

Precizní a erudovana lékařka ! !!
Velmi osobní a lidsky přístup !!!
Příjemné prostředí , velmi mila a ochotna sestra

I
Ověřeny pacient

Zdravím, vůbec nechápu záporné hodnocení MUDr. Filipové. Byla jsem u paní doktorky jednou, ale musim říct, že jsem byla velice spokojená. Vůbec nebyla arogantní, protivná ..ani nic z toho co tu píšete. Vše mi dobře vysvětlila. Má vybavení jako málokdo.

J
Ověřeny pacient

Bohužel taky odchazím. Dlouhá čekací doba, po 2hodinách když už jste konečne na radě veme na hodinu na kafe kamošku,známou,nebo obchodačku...dokonce jsem slyšela jak ríka:,,vždyt oni si počkají,, hruza..pak nestíha znervozní a jen co vejdete dovnitr spustí:šup na kozu,nic se neptejte,vše ok,naschle..a nestihnete se ani zeptat co jste chtela..minule me dokonce odbila,at se jí nic neptám,že pospícha :( smutné..
tech negativ provládá víc, pokud máte chodit jednou ročné ok proč ne,ale pokud jste těhu a máte tam byt 2xtydne,pak 1x tydne..to nejde..
bohužel nekeoukají ani nato když jste tam s prckem-máte mít hlídaní..ne každý ma ale babičku co vam prcka hlida každy den jak pani doktorce..nezajem,že tam díte pláče po 2hodinach čekání..
za mě určite NE..ale to každá uvidí sama..

P
Ověřeny pacient

Přešla jsem k paní doktorce od jiného gynekologa v průběhu těhotenství a její přístup se nedá srovnat. Vše pečlivě vysvětlí, pokaždé, když je to potřeba, provede i vyšetření, má moderní vybavení a nabídne i nadstandardní postupy a vyšetření. Není jí líto strávit s pacientkou o pár minut déle a probrat všechny problémy.
V průběhu těhotenství byla velice pečlivá a nezanedbala jedinou skutečnost. Dokonce provádí i monitoring miminka v posledním měsíci těhotenství a člověk nemusí čekat v porodnici.
Ráda si případně i připlatím za profesionální přístup a nejmodernější vybavení. A klidně si i počkám pár minut v čekárně, když vím, že se mě lékařka jen nezeptá pomalu mezi dveřmi, jak se mám, ale bude se mi věnovat.

I
Ověřeny pacient

Každý má právo na svůj názor a na svojí volbu. Já jsem s mudr. Filipovou velice spokojená. Dostane se mi vždy kvalitní péče a to mi stojí i za tu delší čekací dobu v čekárně. Dnes už navštěvuje mudr. Filipovou i moje dcera a na první návštěvu vzpomíná pouze v dobrém. A to je pro mě důležité!!!! Takže touto cestou mudr.Filipové děkuji za její péči. I.Klimešová, Nové Sedlo

U
Ověřeny pacient

V této ordinaci mám jedinou negativní zkušenost a tou je čekací doba. Jsem -li objednána na konkrétní dobu jsem ochotna čekat maximálně 30 minut. To bude pravděpodobně můj důvod k přestupu k jinému lékaři. Např. u zubaře mě vždy berou včas.

Jinak ke mě vždy paní doktorka přiustupuje profesionálně. Vše vysvětlí, poradí, doporučí. Vždy se zeptá, zda s danou věcí souhlasím.Předem vysvětlí postup (co bude dělat). Sestra také výborná.

Náladu a jiné irelevantní záležitosti bych tu neřešila, vy všichni ostatní děláte, jako kdybyste se celý život na všechny smáli a byli příjemní.

Oceňuji také velmi moderní vybavení.

Předchozí příspěvek je velice trefný,pravdivý a stoprocentně s paní souhlasím.K paní doktorce chodím již skoro 20let a protože vím,že léčba,jednání a odbornost je zde na vysoké úrovni,ráda si na vyšetření počkám.Chtěla bych u paní doktorky nyní zaregistrovat i svou dceru,pokud tedy paní doktorka registruje nové pacientky,protože vím,že u této paní dokktorky o ní bude dobře postaráno.

Ověřeny pacient

Vážené dámy.... Vy, které zde požadujete reakci či vyjádření paní doktorky Filipové k Vašim příspěvkům.... Vy, které nejste schopny se podepsat? Nechápu... Dovolte mi, abych zde vyjádřila opět a znovu svůj názor. K paní doktorce Filipové chodím 18 let. Čtete dobře... dlouhých 18 let a ANI JEDNOU (!!!) za tu dobu (a věřte mi, že jsem v ordinaci byla následky MÝCH problémů - nikoliv problémů paní doktorky docela často) se mi nestalo, že by na mně paní doktorka byla zlá, nepříjemná či arogantní (a to jsem "OBYČEJNÁ PACIENTKA")... Díky paní doktorce, resp. díky její včasné a dobře diagnostikované léčbě, jsem dneska maminkou již devítiletého syna a s jistotou mohu říci, že paní doktorku nikdy nevyměním. K negativním ohlasům, které se týkají jejího volného času raději no comment!!! Dámy, co je Vám do toho? Nikoho z nás nezajímá, co ve volném čase děláte Vy. Tak nechápu, co tady řešíte. A ještě malá poznámka k Vaší nespokojenosti s čekací dobou .... Každý z nás má svojí volbu... Buď tam prostě chci chodit a tudíž budu "muset" čekat a nebo ne.... a sedět v čekárně "nemusím". A já čekat chci. Protože prostě chci chodit k paní doktorce Filipové. Toť vše. Mějte krásný den. S pozdravem Julie Bodnárová - Sokolov.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Je mi 16 let.Chtěl bych se zeptat.měřím kolem 170cm vážím asi 68KG.Chci se zeptat na velikost penisu.Chtěl bych se zeptat zda je normální že mám velikost penisu 7 cm a když se projeví erekce mám kolem 18 cm.Nezdá se mi to normální.

Veškeré dotazy zodpovídám pouze v mé ordinaci.

MUDr. Daniela Filipová

Dobrý den mám dotaz má přítelkyně bere už rok ha antikoncepci a už párkrát měla vytok a teď ji zbývá ještě posledních 9 prášku a má cervenohnedy sliz jakoby vytok není to přímo krev nevíte co to může být děkuji

Pracuji jen ve své ordinaci a pro pacientky registrované v mé ordinaci. Děkuji za pochopení , že nepracuji zadarmo, ale za svoji práci požaduji úhradu od příslušné zdravotní pojišťovny a u výkonů nehrazených ze všeobecn.zdravot.pojištení úhradu od pacientky. MUDr. Filipová

MUDr. Daniela Filipová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti