Umístění: Ordinace ženského lékaře Pravidelná kontrola

Dříve byla čekací doba v čekárně i přes dvě hodiny... za tu dobu, co chodím k této dr.se vystřídala spousta sestřiček až nyní je ta dosavadní nejlepší! Obě moc příjemné, milé a lidské. Dr.vnímá, naslouchá, zodpovídá jakékoli dotazy. Prostředí čisté, útulné a vždy hraje Evropa 2???? vyšetření na úrovni, moderně vybavena ordinace. Dr.nemá problém přijmout pacienta v urgentních případech i po pracovní době. Za mě velká spokojenost!!

J. K. Tyla 361, Sokolov
Ordinace ženského lékaře (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Sexuologická konzultace a vyšetření spermiogramu

Aplikace botulotoxinu k odstranění vrásek • 1 600 Kč

Aplikace výplňových materiálů k odstranění vrásek/kyselina hyaluronová/ • 3 500 Kč

Umístění: Ordinace ženského lékaře Gyn prohlídka

Precizní a erudovana lékařka ! !!
Velmi osobní a lidsky přístup !!!
Příjemné prostředí , velmi mila a ochotna sestra

Zdravím, vůbec nechápu záporné hodnocení MUDr. Filipové. Byla jsem u paní doktorky jednou, ale musim říct, že jsem byla velice spokojená. Vůbec nebyla arogantní, protivná ..ani nic z toho co tu píšete. Vše mi dobře vysvětlila. Má vybavení jako málokdo.

Bohužel taky odchazím. Dlouhá čekací doba, po 2hodinách když už jste konečne na radě veme na hodinu na kafe kamošku,známou,nebo obchodačku...dokonce jsem slyšela jak ríka:,,vždyt oni si počkají,, hruza..pak nestíha znervozní a jen co vejdete dovnitr spustí:šup na kozu,nic se neptejte,vše ok,naschle..a nestihnete se ani zeptat co jste chtela..minule me dokonce odbila,at se jí nic neptám,že pospícha :( smutné..
tech negativ provládá víc, pokud máte chodit jednou ročné ok proč ne,ale pokud jste těhu a máte tam byt 2xtydne,pak 1x tydne..to nejde..
bohužel nekeoukají ani nato když jste tam s prckem-máte mít hlídaní..ne každý ma ale babičku co vam prcka hlida každy den jak pani doktorce..nezajem,že tam díte pláče po 2hodinach čekání..
za mě určite NE..ale to každá uvidí sama..

Přešla jsem k paní doktorce od jiného gynekologa v průběhu těhotenství a její přístup se nedá srovnat. Vše pečlivě vysvětlí, pokaždé, když je to potřeba, provede i vyšetření, má moderní vybavení a nabídne i nadstandardní postupy a vyšetření. Není jí líto strávit s pacientkou o pár minut déle a probrat všechny problémy.
V průběhu těhotenství byla velice pečlivá a nezanedbala jedinou skutečnost. Dokonce provádí i monitoring miminka v posledním měsíci těhotenství a člověk nemusí čekat v porodnici.
Ráda si případně i připlatím za profesionální přístup a nejmodernější vybavení. A klidně si i počkám pár minut v čekárně, když vím, že se mě lékařka jen nezeptá pomalu mezi dveřmi, jak se mám, ale bude se mi věnovat.

Každý má právo na svůj názor a na svojí volbu. Já jsem s mudr. Filipovou velice spokojená. Dostane se mi vždy kvalitní péče a to mi stojí i za tu delší čekací dobu v čekárně. Dnes už navštěvuje mudr. Filipovou i moje dcera a na první návštěvu vzpomíná pouze v dobrém. A to je pro mě důležité!!!! Takže touto cestou mudr.Filipové děkuji za její péči. I.Klimešová, Nové Sedlo

U

V této ordinaci mám jedinou negativní zkušenost a tou je čekací doba. Jsem -li objednána na konkrétní dobu jsem ochotna čekat maximálně 30 minut. To bude pravděpodobně můj důvod k přestupu k jinému lékaři. Např. u zubaře mě vždy berou včas.

Jinak ke mě vždy paní doktorka přiustupuje profesionálně. Vše vysvětlí, poradí, doporučí. Vždy se zeptá, zda s danou věcí souhlasím.Předem vysvětlí postup (co bude dělat). Sestra také výborná.

Náladu a jiné irelevantní záležitosti bych tu neřešila, vy všichni ostatní děláte, jako kdybyste se celý život na všechny smáli a byli příjemní.

Oceňuji také velmi moderní vybavení.

Předchozí příspěvek je velice trefný,pravdivý a stoprocentně s paní souhlasím.K paní doktorce chodím již skoro 20let a protože vím,že léčba,jednání a odbornost je zde na vysoké úrovni,ráda si na vyšetření počkám.Chtěla bych u paní doktorky nyní zaregistrovat i svou dceru,pokud tedy paní doktorka registruje nové pacientky,protože vím,že u této paní dokktorky o ní bude dobře postaráno.

Vážené dámy.... Vy, které zde požadujete reakci či vyjádření paní doktorky Filipové k Vašim příspěvkům.... Vy, které nejste schopny se podepsat? Nechápu... Dovolte mi, abych zde vyjádřila opět a znovu svůj názor. K paní doktorce Filipové chodím 18 let. Čtete dobře... dlouhých 18 let a ANI JEDNOU (!!!) za tu dobu (a věřte mi, že jsem v ordinaci byla následky MÝCH problémů - nikoliv problémů paní doktorky docela často) se mi nestalo, že by na mně paní doktorka byla zlá, nepříjemná či arogantní (a to jsem "OBYČEJNÁ PACIENTKA")... Díky paní doktorce, resp. díky její včasné a dobře diagnostikované léčbě, jsem dneska maminkou již devítiletého syna a s jistotou mohu říci, že paní doktorku nikdy nevyměním. K negativním ohlasům, které se týkají jejího volného času raději no comment!!! Dámy, co je Vám do toho? Nikoho z nás nezajímá, co ve volném čase děláte Vy. Tak nechápu, co tady řešíte. A ještě malá poznámka k Vaší nespokojenosti s čekací dobou .... Každý z nás má svojí volbu... Buď tam prostě chci chodit a tudíž budu "muset" čekat a nebo ne.... a sedět v čekárně "nemusím". A já čekat chci. Protože prostě chci chodit k paní doktorce Filipové. Toť vše. Mějte krásný den. S pozdravem Julie Bodnárová - Sokolov.

Já u paní doktorky zatím byla jen jednou, ale moc se mi líbilo ,že mi vše vysvětlila a řeklami ,co se mnou přesně dělá to můj bývalí gynekolog nedělal.

Sexuologická konzultace a vyšetření spermiogramu

Cena není uvedená

Ordinace ženského lékaře

Aplikace botulotoxinu k odstranění vrásek

1 600 Kč

1 600 Kč

Ordinace ženského lékaře

Aplikace výplňových materiálů k odstranění vrásek/kyselina hyaluronová/

3 500 Kč

3 500 Kč

Umístění: Ordinace ženského lékaře Gyn prohlídka

Precizní a erudovana lékařka ! !!
Velmi osobní a lidsky přístup !!!
Příjemné prostředí , velmi mila a ochotna sestra

za mě určite NE..ale to každá uvidí sama..

U

Oceňuji také velmi moderní vybavení.