Dlouhá 4306, Zlín
Oční ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

Umístění: Oční ambulance

Dne 14. 3. 2019 po ranním telefonátu mě pan doktor Němeček sdělil, že mám ještě téhož dne se dostavit do ambulance. Před 11.00 hodinou jsem se dostavila, krátce nato jsem byla přijata k vyšetření. Velmi příjemné jednání pana doktora, vyšetření proběhlo s profesionálním vysvětlením. Byla jsem velmi spokojena. Taktéž přístup a jednání sestry bylo velmi vstřícné a příjemné. Všem doporučuji pana MUDr. Němečka.

Výborný lékař s profesionálním přístupem. Maximální spokojenost, borec na svém místě. Jen má pořád plno, což taky o něčem svědčí :)

Chodím k panu doktorovi už léta a jsem velmi spokojená s jeho přístupem a péčí. Vždy mi všechno pěkně vysvětlí a nikdy dlouho nečekám v čekárně.

Navštívila jsem pana doktora a nebyl příliš příjemný, strohý, nevysvětlil nic. Buď neměl náladu, což není profesionální a nebo je takový vždy a ostatní názory jsou smyšlené záměrně.

Pan doktor Němeček je opravdu doktor s velkým D. Příjemný, ochotný a velmi pečlivý. Záleží mu na svých pacientech a dělá pro ně maximum. Vždy vyslechne, poradí a vše důkladně vysvětlí. S panem doktorem jsem nadmíru spokojená. Všem doporučuji!!!!!!!

Pan doktor je velmi příjemný, všechno důkladně vysvětlí, chodím k němu od začátku. Všem vřele doporučuji.

Š

Úžasný Pan doktor. Mám několikaletou zkušenost. Vždy perfektní, lidský, ochotný.

U doktora Němečka jsem byla sice pouze jednou, v době, kdy jsem bydlela ve Zlíně, ale byla jsem maximálně spokojená. Tak vstřícný přístup a ochotné jednání, milá sestra, úžasný doktor... Zaslouží si i po jedné návštěvě toto hodnocení. DOPORUČUJI!

Ochotný, lidský, vysvětlí vše,co se člověk ptá, dobrý odborník

Nej nej nej nej nej nej nej, prostě nejlepší.