Oční ambulance
Dlouhá 4306, Zlín

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

C
Umístění: Oční ambulance Jiný

Pana doktora už své poslání, natož povolání evidentně nebaví a je to na jeho přístupu k pacientům vidět. Byla jsem z poslední návštěvy u něho
(klasická kontrola) v šoku a okamžitě se přehlásila jinam. Arogance, nezájem .....proč tady vlastně obtěžujete!!!!

Umístění: Oční ambulance Jiný

Absolutne perfektni pristup k pacientovi. Tam clovek neslysi Mame toho moc, bezte jinam. Sestra naprosto samostatna a se snahou pomoci. Potreboval jsem pomoc na dalku a predepsat kapky a za 2minuty to bylo vyresene. Nemaji s nicim problem. Dekuji

Umístění: Oční ambulance Jiný

Milý a příjemný doktor. Moc ráda jsem k němu chodila. Bohužel jsem musela odejít, protože pracuji v jiném městě a šéfce vadilo, že 1x za rok nepřijdu do práce. Chodila jsem k panu doktorovi dobře 10 let. A vždy byl v dobré náladě a usměvavý. Vždy se mě zeptal, jak se mám a prohodil se mnou pár slov. Sestra je taktéž moc milá.

Umístění: Oční ambulance Jiný

Naprosto otřesná zkušenost s tímto doktorem! Diagnostikoval mi pomalu v blízké době slepotu, což mě naprosto vydesilo. Cituji, doktor mi řekl “ať na sebe začnu házet hlínu”, ze moje diagnóza je nelecitelná. Po celou dobu divne posmrkoval a choval se velmi neprofesionálně. Následně jsem navštívila jinou paní doktorku, která vše vyvrátila a absolutně nechapala, co mi doktor diagnostikoval. Rekla mi, ze bohužel tuto zkušenost s doktorem už slyšela od více pacientů. Nedoporučuji vůbec totoho lékaře navštěvovat!

Umístění: Oční ambulance Jiný

Výborný lékař, ochotný, lidský, s příjemným vystupováním a stále dobrou náladou, přitom rozumí své práci a má maximální snahu pomoci.

Umístění: Oční ambulance Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojená, chodím k němu dlouho, při vyšetření mi zjistil začátek zeleného zákalu, ihned nastavil léčbu. Velmi příjemný, ochotný a sestřička , také milá a příjemná. Radost k němu do ordinace chodit.

Umístění: Oční ambulance

Dne 14. 3. 2019 po ranním telefonátu mě pan doktor Němeček sdělil, že mám ještě téhož dne se dostavit do ambulance. Před 11.00 hodinou jsem se dostavila, krátce nato jsem byla přijata k vyšetření. Velmi příjemné jednání pana doktora, vyšetření proběhlo s profesionálním vysvětlením. Byla jsem velmi spokojena. Taktéž přístup a jednání sestry bylo velmi vstřícné a příjemné. Všem doporučuji pana MUDr. Němečka.

Výborný lékař s profesionálním přístupem. Maximální spokojenost, borec na svém místě. Jen má pořád plno, což taky o něčem svědčí :)

Chodím k panu doktorovi už léta a jsem velmi spokojená s jeho přístupem a péčí. Vždy mi všechno pěkně vysvětlí a nikdy dlouho nečekám v čekárně.

Navštívila jsem pana doktora a nebyl příliš příjemný, strohý, nevysvětlil nic. Buď neměl náladu, což není profesionální a nebo je takový vždy a ostatní názory jsou smyšlené záměrně.