Daniel Němeček, oční lékař Zlín

MUDr. Daniel Němeček

Uložit

Oční lékař Více

34 názorů

Uložit


Adresa

Dlouhá 4306, Zlín
Oční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Oční ambulance Jiný

Milý a příjemný doktor. Moc ráda jsem k němu chodila. Bohužel jsem musela odejít, protože pracuji v jiném městě a šéfce vadilo, že 1x za rok nepřijdu do práce. Chodila jsem k panu doktorovi dobře 10 let. A vždy byl v dobré náladě a usměvavý. Vždy se mě zeptal, jak se mám a prohodil se mnou pár slov. Sestra je taktéž moc milá.

M
Umístění: Oční ambulance Jiný

Naprosto otřesná zkušenost s tímto doktorem! Diagnostikoval mi pomalu v blízké době slepotu, což mě naprosto vydesilo. Cituji, doktor mi řekl “ať na sebe začnu házet hlínu”, ze moje diagnóza je nelecitelná. Po celou dobu divne posmrkoval a choval se velmi neprofesionálně. Následně jsem navštívila jinou paní doktorku, která vše vyvrátila a absolutně nechapala, co mi doktor diagnostikoval. Rekla mi, ze bohužel tuto zkušenost s doktorem už slyšela od více pacientů. Nedoporučuji vůbec totoho lékaře navštěvovat!

P
Umístění: Oční ambulance Jiný

Výborný lékař, ochotný, lidský, s příjemným vystupováním a stále dobrou náladou, přitom rozumí své práci a má maximální snahu pomoci.

E
Umístění: Oční ambulance Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojená, chodím k němu dlouho, při vyšetření mi zjistil začátek zeleného zákalu, ihned nastavil léčbu. Velmi příjemný, ochotný a sestřička , také milá a příjemná. Radost k němu do ordinace chodit.

M
Ověřený profil
Umístění: Oční ambulance

Dne 14. 3. 2019 po ranním telefonátu mě pan doktor Němeček sdělil, že mám ještě téhož dne se dostavit do ambulance. Před 11.00 hodinou jsem se dostavila, krátce nato jsem byla přijata k vyšetření. Velmi příjemné jednání pana doktora, vyšetření proběhlo s profesionálním vysvětlením. Byla jsem velmi spokojena. Taktéž přístup a jednání sestry bylo velmi vstřícné a příjemné. Všem doporučuji pana MUDr. Němečka.

Ověřený profil

Výborný lékař s profesionálním přístupem. Maximální spokojenost, borec na svém místě. Jen má pořád plno, což taky o něčem svědčí :)

K
Ověřený profil

Chodím k panu doktorovi už léta a jsem velmi spokojená s jeho přístupem a péčí. Vždy mi všechno pěkně vysvětlí a nikdy dlouho nečekám v čekárně.

K
Ověřený profil

Navštívila jsem pana doktora a nebyl příliš příjemný, strohý, nevysvětlil nic. Buď neměl náladu, což není profesionální a nebo je takový vždy a ostatní názory jsou smyšlené záměrně.

M
Ověřený profil

Pan doktor Němeček je opravdu doktor s velkým D. Příjemný, ochotný a velmi pečlivý. Záleží mu na svých pacientech a dělá pro ně maximum. Vždy vyslechne, poradí a vše důkladně vysvětlí. S panem doktorem jsem nadmíru spokojená. Všem doporučuji!!!!!!!

J
Ověřený profil

Pan doktor je velmi příjemný, všechno důkladně vysvětlí, chodím k němu od začátku. Všem vřele doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti