Daniel Němeček, oční lékař Zlín

MUDr. Daniel Němeček

Oční lékař Více

32 názorů

Uložit


Adresa

Dlouhá 4306, Zlín
Oční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
32 názorů

P
Umístění: Oční ambulance Jiný

Výborný lékař, ochotný, lidský, s příjemným vystupováním a stále dobrou náladou, přitom rozumí své práci a má maximální snahu pomoci.


E
Umístění: Oční ambulance Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojená, chodím k němu dlouho, při vyšetření mi zjistil začátek zeleného zákalu, ihned nastavil léčbu. Velmi příjemný, ochotný a sestřička , také milá a příjemná. Radost k němu do ordinace chodit.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Oční ambulance

Dne 14. 3. 2019 po ranním telefonátu mě pan doktor Němeček sdělil, že mám ještě téhož dne se dostavit do ambulance. Před 11.00 hodinou jsem se dostavila, krátce nato jsem byla přijata k vyšetření. Velmi příjemné jednání pana doktora, vyšetření proběhlo s profesionálním vysvětlením. Byla jsem velmi spokojena. Taktéž přístup a jednání sestry bylo velmi vstřícné a příjemné. Všem doporučuji pana MUDr. Němečka.


Ověřeny pacient

Výborný lékař s profesionálním přístupem. Maximální spokojenost, borec na svém místě. Jen má pořád plno, což taky o něčem svědčí :)


K
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi už léta a jsem velmi spokojená s jeho přístupem a péčí. Vždy mi všechno pěkně vysvětlí a nikdy dlouho nečekám v čekárně.


K
Ověřeny pacient

Navštívila jsem pana doktora a nebyl příliš příjemný, strohý, nevysvětlil nic. Buď neměl náladu, což není profesionální a nebo je takový vždy a ostatní názory jsou smyšlené záměrně.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor Němeček je opravdu doktor s velkým D. Příjemný, ochotný a velmi pečlivý. Záleží mu na svých pacientech a dělá pro ně maximum. Vždy vyslechne, poradí a vše důkladně vysvětlí. S panem doktorem jsem nadmíru spokojená. Všem doporučuji!!!!!!!


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi příjemný, všechno důkladně vysvětlí, chodím k němu od začátku. Všem vřele doporučuji.


Š
Ověřeny pacient

Úžasný Pan doktor. Mám několikaletou zkušenost. Vždy perfektní, lidský, ochotný.


U doktora Němečka jsem byla sice pouze jednou, v době, kdy jsem bydlela ve Zlíně, ale byla jsem maximálně spokojená. Tak vstřícný přístup a ochotné jednání, milá sestra, úžasný doktor... Zaslouží si i po jedné návštěvě toto hodnocení. DOPORUČUJI!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti