Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Pro mne a moji rodinu, nenahraditelný lékař a úžasný člověk. Profesionální a zároveň lidský přístup, pečlivost. Jako bonus navíc vždy úsměv a pozitivní energie, kterou Vám návštěva pana Primáře zpříjemní den. Takových je málo. Je štěstí mít takového lékaře

Ověřeny pacient

Pan primář MUDr. Daniel Lubušký je skvělý lékař a skvělý člověk. Vždy se důkladně na vše vyptá, pozorně naslouchá, poradí, vysvětlí srozumitelně každý problém. Je velice pečlivý. Vím, že u něj jsem v nejlepších rukou, však k němu chodím 36 roků. Lepšího lékaře si nelze přát. A vždycky - jak tu píší i další pacientky - je milý, usměvavý, ohleduplný. Stejně tak sestřička paní Dagmar Škůrková. Chci jim i tímto poděkovat.

K
Ověřeny pacient

Pana primáře Lubuškého znám skoro 20 let, je vždy milý, dokáže vyslechnout , poradit, vždy vím na čem jsem, vše mi klidně vysvětlí.U porodu druhé dcery v roce 1996 asistoval i jeho syn, který je také velmi citlivý a ohleduplný , oba jsou to kapacity ve svém oboru.Moje dcera ,když se rozhodovala kam na první gynekologickou prohlídku ve svých 15 letech , měla jednoduché rozhodnutí- pana primáře, je také moc spokojená a jak mi říká na "prohlídku " se těší.Na závěr jen chci ještě napsat ,že za panem doktorem dojíždíme přes 40 km, ale nevadí nám to.Také sestřička p.Škurková je vždy milá a usměvavá.V této ordinaci prostě vládne profesionalita, klid , vstřícnost a pohoda.

Absolutně profesionální a důkladný přístup!

skvělý

Nemůžu si stěžovat na nic,perfektní péče a důkladné prohlídky,vždy milý a příjemný.Můžu jen doporučit.

Pan doktor je velice citlivý, nespěchá, na každého si udělá čas a vše popíše tak, aby tomu i laik rozumněl. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by se choval arogantně, či jinak nepatřičně. Naopak je vždy milý a usměvavý. Výborný lékař na svém místě.

Ověřeny pacient

Ošetření bolestivé. Pan doktor mne vyzval abych si lehla na léhátko, které bylo mokré po nějaké pacientce, když jsem ho požádala, aby to odstranil, tak trošičku odhrnul onen mokrý papír. Kozu měl taky mokrou po nějaké pacientce.

Ověřeny pacient

Výborný, zdravě sebevědomý lékař, umí uklidnit, vše vyšetřuje velmi pečlivě, vše vysvětlí - rozhodně doporučuji! Opravdu existují výborní lékaři!

Dobrý den,
k panu doktorovi chodím asi 6 let.Mohu všem doporučit,jeho přístup je vždy milý,příjemný a profesionální.Jak píše pani/nesy/přesně tak to je.Kde jsem chodila před tím se nedá srovnat.Byla to pani doktorka,co se týče samotné prohlídky-p.doktor je citlivý a jemný.Jen chválím.Také sestřička p.Škurková vždy milá a příjemná.Jen tak dále.Děkuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti