Praktický lékař pro dospělé
Hrnčířská 13, Hlučín

MUDr. Kubina je velmi zodpovědný lékař, vřele doporučuji všem dalším pacientům. Děkuji tímto za dosavadní péči, za vždy pečlivé zhodnocení mého zdravotního stavu. Vicenecová

Dr. Kubina je v každém ohledu profesionál. Pokud všechna pozitiva shrnu do krátké charakteristiky, svědomitě chrání nejen zdraví pacienta, ale i jeho psychickou pohodu.

Jeden z mála lékařů velmi lidských, pečlivých, naslouchajících... nemám žádné výhrady...

Výborný a lidský lékař, ochotný a velice pečlivý.
Marcela Šebestová

Skvělejšího doktora jsem za celý svůj život nepoznala, a to jsem jich poznala hodně! Pan doktor je odborník, kterého je na obvodě škoda! Nejen, že je svědomitý, ochotný, se zodpovědným přístupem k pacientům, rozumí nejen své práci, ale leckterého odborného lékaře by strčil do kapsy! Je i dobrý psycholog, umí pacienta vyslechnout, poradit mu, povzbudit ho a dodat zase chuť do života.
Rovněž má skvělou sestřičku.
Pane doktore, jste jednička! A nejsou to žádné plané lichotky, ale skutečnost! Plně Vám důvěřuji a jsem ubezpečena, že žádné lichotky nepotřebujete na to, aby jste svou práci vykonával podle své nejlepší vůle
bez rozdílu pacientů.
Děkuji Vám a přeji pevné zdraví a hodně sil.

velmi vstřícný ,vždy lidský ,slušný -všem doporučují

Je nejlepší z lékařů, se kterými jsem měla tu čest. Je skvělý jak po oborné stránce, tak po stránce "lidské", tzn. co se týče přístupu k pacientovi a jednání s ním.

Pana doktora můžu všem jen doporučit! Je to výborný lékař s lidským přistupem k pacientům.

nikdy žádný problém. děkuji

Dobrý den.Přidám i svou trošku do mlýna.Myslím,že většina komentářů hovoří za to,jaký je náš pan doktor.Vždy se najdou ti nespokojení,ale těch druhých je opravdu málo!Pan dr.Kubina léčil již moji maminku,patřím k němu já a už i mé děti.To hovoří za vše!!!Děkuji panu doktorovi za jeho stále skvělý přístup k pacientům a přeji i jemu mnoho zdraví a stále více spokojených pacientů.Nasadilová