Fyzioterapie
Jeseniova 2713/58, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Fyzioterapie Jiný

S přístupem paní Svobodové jsem bylo moc spokojená. Profesionální a velmi příjemný lidský přístup k problémům se zády. Paní byla vždy příjemná a ochotná pomoci.

Umístění: Fyzioterapie Jiný

Byla jsem velmi spokojena jak s průběhem léčby, tak s perfektním, profesionálním a hlavně lidským přístupem. Moc mi pomohla.

Umístění: Fyzioterapie Jiný

K paní Svobodové jsem chodila s problémem s krční páteří, od čehož mě bolely ruce, absolvovala jsem pět terapií. Léčba kupodivu můj stav zlepšila, přestože v průběhu se dvakrát přechodné zhoršil. Výhrady mám ovšem k přístupu. Na první schůzku jsem přišla dle telefonické domluvy, paní se mnou evidentně nepočítala a pro další návštěvy mi změnila termín. Opakovaně si během mé návštěvy vyřizovala osobní hovory. Několikrat mi řekla "jako minule", ale minule jsem danou věc neobsolvovala. V ordinaci je specifický systém, kam si dát boty, kam kabelku, jak ručník. Když jsem po skončení požádala paní o zprávu, její reakce byla, že zprávy nevydává a proč ji chci. Pak mi řekla, že bych si ji musela zaplatit, ale na otázku, kolik by to stálo, neochotně odpověděla, že si to nepamatuje. Nakonec jsem se rozhodla, že v případě potřeby si zaplatím nové vyšetření u jiného odborníka, než zprávu vymáhat z paní Svobodové.

Je to nejlepší rehabilitační sestra jakou jsem kdy poznala pomohla nejen mě ale i kolegyním.je to ženská na svém místě vždy jsem si s ní báječně popovídala.
Eva Kropáčková

Dana Svobodová

Děkuji, moc mně těší,Svobodová

Nejlepší rehabilitační pracovnice,ktrá mě vždy pomohla.Je milá a vstřícná k pacientům.Všem ji doporučuji.

Dana Svobodová

Právě jsem objevila vaše hodnocení, těší mně. Svob.