Dana Štěpánková, otorinolaryngolog Brno

MUDr. Dana Štěpánková

Otorinolaryngolog

10 názorů

Uložit


Adresa

Horníkova 34, Brno
Ušní, nosní, krční, naturální medicína

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

1.5

Obecné skóre
10 názorů

M
Ověřeny pacient

Tuto 'lekarku' nedoporucuji!
Po stanovenej diagnoze predpisala antibiotika a kapky do ucha. Problem sa po 14 dnoch vratil. Stanovila inu diagnozu a predpisala kapky do ucha.
Jej pristup bol po cely cas neprijemny, neludsky!
Nastastie som kapky prestala kapat a hned vyhladala ineho odbornika a ten diagnozu vyvratil a stanovil problem uplne inde!
Najhorsie na tom je,ze pacientom bolo male dieta!!A s vetou typu: ked vam bude vecer rvat,dejte mu nurofen...sa mi len utvrdilo,ze nie som na spravnom mi este.
Za mna 100% nespokojnost a neodporucam!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Přišla jsem se zalehlým a nateklým uchem, druhé ucho začínalo neplechu dělat také. Vyčerpaná z bolestí jsem při prohlídce div nevytryskla slzy. Komunikace žádná, na vše jsem se musela ptát. Po vyšetření paní doktorka stále nevěděla co mi je, ačkoliv jsem upozornila, že mi rostou dolní osmičky a je to nejspíše z toho a že bych chtěla vyloučit případný zánět zvukovodu nebo středouší. Říkala, že neví a prý to vypadá jakoby tam měla obojí (což nelze). Předepsala mi antibiotika a kapky do očí, které mám kapat do ucha a řekla ať dojdu na kontrolu. Těch absurdních situací bylo více, např. děsně se divila, že dospělý člověk může mít nosní mandle... Kdybych k paní doktorce nebyla poslána jiným doktorem, rovnou bych si podle recenzí našla někoho jiného - což jsem také udělala. Preventivně na záněty jsem brala homeopatika, předepsané věci jsem ani nebrala a hned v nejbližších dnech se vydala na jiné ORL. Druhá doktorka mi řekla, že zánět tam je ale jen kožního původu a také, že je to částečně z těch zubů. Milá a komunikativní, diagnostika úplně opačná, žádná antibiotika - jen kapky do uší a mít je v klidu. Ustane to - chodit není třeba, neustane - bylo by dobré se ještě ukázat. Opravdu nedoporučuji, stačilo jednou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Celkem zkušená,ale většinou pošle do nemocnice,aby měla čisté ruce.Sestra pernamentně otrávená.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je dost zvláštní. Mně hledala v uše reflexní bod propiskou. Když odhlédneme od toho, že reflexní body nejsou vědeckou medicínou uznané, tak by mne zajímalo, kolik lidí přede mnou mělo tu propisku strčenou do ucha a jeslti ji paní doktorka dezinfikuje po použití. Celkový dojem: hodně divná a na komunikaci složitá osobnost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou mám též velmi špatné zkušenosti, byla jsem k ní poslána jiným lékařem, ale paní doktora mi dost jasně řekla, že je zbytečné se tím zatěžovat, u jiného lékaře jsem se dozvěděla, že je nutná operace. Nikdy více

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Šla jsem k paní doktorce se silnými bolestmi ucha, při vyšetření jsem měla do dělat, aby mi bolestí nevyhrkly slzy a ona mi jen řekla, že nic nevidí a od boku mi dala nějaké kapky, ale že je podle ní všechno v pořádku. Odcházela jsem se špatným pocitem a příšernou bolestí ucha, ale doufala jsem, že bolest přestane. Po několika dnech jsem bolestí už nemohla spát, na ucho jsem přestala slyšet a bylo neuvěřitelně citlivé na dotek. Navštívila jsem tedy jinou doktorku, která okamžitě poznala velmi silný zánět zvukovodu, do ucha jsem už neměla ani žádný otvor, dokonce měla i doktorka trochu strach, jestli mi takto silný zánět nepoškodí nadobro sluch. Mohu být jen ráda, že návštěva této lékařky mi nepřivodila nic horšího, než spoustu probdělých nocí a neuvěřitelné bolesti. K této doktorce už nikdy víc!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Přišla jsem k paní doktorce s určitými problémy a bez jakýchkoliv vyšetření, mne rovnou poslala na 10dní na infuze do nemocnice, samozřejmě jsem šla k jinému doktorovi, který vše zkontroloval, dal patřičné léky a vše je již v pořádku. Některým doktorům se vůbec nechce přemýšlet, co s Vámi je a nemocnice je to nejlepší, nejjednodušší a nejvíce bodované řešení:) jen tak dál!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

S paní doktorkou mám samé dobré zkušenosti, vyšetření na ORL se vždy docela bojím, ale díky ní to není taková hrůza, je velmi milá.


Mám s paní doktorkou velmi špatné zkušenosti.Když jsem za ní byla s určitými problémy,vůbec mi nepomohla a lehce mi naznačila,že jsem si to vymyslela!!(opravdu nemám zapotřebí vysedávat u doktorů pro nic za nic).Musela jsem hledat pomoc jinde a tam mi bez problemu pomohli...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Paní doktorka je výborná, vždy jsem se ORL doktorů bála, teď už se nebojím. Je velmi vstřícná a všímavá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti